Hoofdcategorieën
Device Settings

Tom Clancy's Ghost Recon Online

Door Bart de Water, woensdag 25 januari 2012 08:14
Categorie: developer diary, views: 59, reacties: 2

In een nieuwe developer dairy laten de ontwikkelaars van Tom Clancy's Ghost Recon Online de speelbare klassen zien van het schietspel. Ghost Recon Onlin verschijnt naar verwachting nog dit jaar voor pc en op een nog onbekende datum voor de Wii U.

Volgende 09:05 The Darkness II
Vorige 16:29 UFC Undisputed 3

Reacties


Ik mag hopen dat dit nog niet de definitieve textures zijn. Naar mijn idee ziet dit er nog niet uit als een game van deze tijd. Het oogt allemaal erg "plastic".

[Reactie gewijzigd door mister X630 op woensdag 25 januari 2012 08:37]


Hmmm, wanneer komt er weer eens een game uit zoals America's Army ooit was! Zo tactisch is geen enkele andere shooter, ook Ghost Recon lijkt er weer niet in de buurt te komen.

Ze moesten zo'n shooter maken met een matchmaking system zoals in Starcraft 2. Met vaste squad-posities zoals in America's Army... wat een ideeën! Ik moest er patent op aanvragen :+

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

Volgende 09:05 The Darkness II
Vorige 16:29 UFC Undisputed 3
VNU Media logo Hosted by True

© 1998 - 2012 Tweakers.net B.V. - Alle rechten voorbehouden - Contact - Jouw privacy - Algemene Voorwaarden

Uitgever van:

Website van het jaar 2011