wat een iritante muziek in 't begin, ik dacht dat er iets mis was met mijn speakers.
ik will ook wel's op een weegschaal gaan staan en dan mijn telefoon erbij halen om mijn gewicht te kunnen uitlezen. geweldig!
blijkbaar heeft sony een solide systeem om veiligheid te garanderen, het wordt immers in hong kong gebruikt als betaal middel maar ik zou ze niet vertrouwen met mijn pin pasje

vooral als je ziet hoe makkelijk je een betaling kan doen, geen pincode of verificatie ? als het zo is dan is het een kwestie van wie is het snelste in hoe snel jij merkt dat jou pasje of wat dan ook is gestolen is tegenover hoe snel iemand je account leeg plundert.
en wat als iemand een portable nfc reader maakt en zo de chips van een afstand kan lezen en dupen ? ach ja ik zal wel overdrijven, het zal wel goed zitten met de beveiliging hiervan

toch ?