Cookies op Tweakers

Tweakers maakt gebruik van cookies, onder andere om de website te analyseren, het gebruiksgemak te vergroten en advertenties te tonen. Door gebruik te maken van deze website, of door op 'Ga verder' te klikken, geef je toestemming voor het gebruik van cookies. Je kunt ook een cookievrije versie van de website bezoeken met minder functionaliteit. Wil je meer informatie over cookies en hoe ze worden gebruikt, bekijk dan ons cookiebeleid.

Meer informatie

HP Procurve

Prijs

Beoordeling

Datum eerste prijsvermelding

CategorieŽn

Waarom Tweakers?

  • Ruim 1 miljoen producten
  • Specificaties vergelijken
  • De laagste prijs vinden
  • Product reviews lezen
  • Best buy tips redactie
  • Goed voorbereid kopen
190 producten - Pagina 1 van 8
 
sorteer op:
   
Goedkoopste HP Procurve 1810-8G v2

HP Procurve 1810-8G v2

8-poorts gigabit-switch

Netwerk switches

Score: 4.5

3 reviews

€ 87,30

21 prijzen

HP Procurve 1700-24

22-poorts 100 megabit-switch

Netwerk switches

Score: 0

€ 86,64

3 prijzen

Goedkoopste HP Procurve V1910-24G

HP Procurve V1910-24G

24-poorts gigabit-switch

Netwerk switches

Score: 3.5

2 reviews

€ 238,90

14 prijzen

Goedkoopste HP Procurve 1410

HP Procurve 1410

2 uitvoeringen

Netwerk switches

Score: 5

1 review

€ 162,75

8 prijzen

 
Goedkoopste HP Procurve 1410-24G

HP Procurve 1410-24G

24-poorts gigabit-switch

Netwerk switches

Score: 5

1 review

€ 162,75

8 prijzen

Goedkoopste HP Procurve 1410-16G

HP Procurve 1410-16G

16-poorts gigabit-switch

Netwerk switches

Score: 5

4 reviews

€ 119,80

22 prijzen

Goedkoopste HP Procurve J9008A

HP Procurve J9008A

Bedrade netwerkaart (10Gbps)

Netwerkkaarten

Score: 0

€ 523,93

9 prijzen

Goedkoopste HP Procurve 2530

HP Procurve 2530

9 uitvoeringen

Netwerk switches

Score: 0

€ 338,-

16 prijzen

 
Goedkoopste HP Procurve 2530-8G-PoE+ Switch

HP Procurve 2530-8G-PoE+ Switch

8-poorts gigabit-switch

Netwerk switches

Score: 0

€ 338,-

16 prijzen

Goedkoopste HP Procurve 2530-24G-PoE+

HP Procurve 2530-24G-PoE+

28-poorts gigabit-switch

Netwerk switches

Score: 0

€ 816,39

20 prijzen

Goedkoopste HP Procurve 2530-48G-2SFP+ L2 Switch (48x 1000Base-T en 2 x 10GBase SFP+)

HP Procurve 2530-48G-2SFP+ L2 Switch (48x 1000Base-T en 2 x 10GBase SFP+)

48-poorts gigabit-switch

Netwerk switches

Score: 0

€ 1.167,89

19 prijzen

Goedkoopste HP Procurve 2530-48G

HP Procurve 2530-48G

48-poorts gigabit-switch

Netwerk switches

Score: 0

€ 790,19

22 prijzen

Goedkoopste HP Procurve 2530-48G-PoE+-2SFP+ L2 Switch (48x 1000Base-T en 2 x 10GBase SFP+, 382W)

HP Procurve 2530-48G-PoE+-2SFP+ L2 Switch (48x 1000Base-T en 2 x 10GBase SFP+, 382W)

48-poorts gigabit-switch

Netwerk switches

Score: 0

€ 1.825,81

15 prijzen

Goedkoopste HP Procurve 2530-48G-PoE+

HP Procurve 2530-48G-PoE+

52-poorts gigabit-switch

Netwerk switches

Score: 0

€ 1.208,97

20 prijzen

Goedkoopste HP Procurve 2530-24G-PoE+-2SFP+ L2 Switch (24x 1000Base-T en 2 x 10GBase SFP+, 195W)

HP Procurve 2530-24G-PoE+-2SFP+ L2 Switch (24x 1000Base-T en 2 x 10GBase SFP+, 195W)

24-poorts gigabit-switch

Netwerk switches

Score: 0

€ 1.193,48

18 prijzen

Goedkoopste HP Procurve 2530-24G-2SFP+ L2 Switch (24x 1000Base-T en 2 x 10GBase SFP+)

HP Procurve 2530-24G-2SFP+ L2 Switch (24x 1000Base-T en 2 x 10GBase SFP+)

24-poorts gigabit-switch

Netwerk switches

Score: 0

€ 819,41

9 prijzen

Goedkoopste HP Procurve 2530-24G

HP Procurve 2530-24G

28-poorts gigabit-switch

Netwerk switches

Score: 0

€ 459,13

19 prijzen

Goedkoopste HP Procurve 1920-xG L3 Switch

HP Procurve 1920-xG L3 Switch

8 uitvoeringen

Netwerk switches

Score: 0

€ 244,54

18 prijzen

 
Goedkoopste HP Procurve 1920-24G L3 Switch (24 x 1000Base-T en 4 x 1000Base SFP) 1920-24G Switch

HP Procurve 1920-24G L3 Switch (24 x 1000Base-T en 4 x 1000Base SFP) 1920-24G Switch

24-poorts gigabit-switch

Netwerk switches

Score: 0

€ 244,54

18 prijzen

Goedkoopste HP Procurve 1920-8G-PoE+ L3 Switch (8 x 1000Base-T en 2 x 1000Base SFP, PoE+ 65W)

HP Procurve 1920-8G-PoE+ L3 Switch (8 x 1000Base-T en 2 x 1000Base SFP, PoE+ 65W)

8-poorts gigabit-switch

Netwerk switches

Score: 0

€ 270,81

18 prijzen

Goedkoopste HP Procurve 1920-8G L3 Switch (8 x 1000Base-T en 2 x 1000Base SFP)

HP Procurve 1920-8G L3 Switch (8 x 1000Base-T en 2 x 1000Base SFP)

8-poorts gigabit-switch

Netwerk switches

Score: 0

€ 135,46

18 prijzen

Goedkoopste HP Procurve 1920-48G L3 Switch (48 x 1000Base-T en 4 x 1000Base SFP)

HP Procurve 1920-48G L3 Switch (48 x 1000Base-T en 4 x 1000Base SFP)

48-poorts gigabit-switch

Netwerk switches

Score: 0

€ 487,81

17 prijzen

Goedkoopste HP Procurve 1920-24G-PoE+ L3 Switch (24 x 1000Base-T en 4 x 1000Base SFP, PoE+ 370W)

HP Procurve 1920-24G-PoE+ L3 Switch (24 x 1000Base-T en 4 x 1000Base SFP, PoE+ 370W)

24-poorts gigabit-switch

Netwerk switches

Score: 0

€ 670,40

10 prijzen

Goedkoopste HP Procurve 1920-24G-PoE+ L3 Switch (24 x 1000Base-T en 4 x 1000Base SFP, PoE+ 180W)

HP Procurve 1920-24G-PoE+ L3 Switch (24 x 1000Base-T en 4 x 1000Base SFP, PoE+ 180W)

24-poorts gigabit-switch

Netwerk switches

Score: 0

€ 586,61

18 prijzen

Goedkoopste HP Procurve 1920-16G L3 Switch (16 x 1000Base-T en 4 x 1000Base SFP)

HP Procurve 1920-16G L3 Switch (16 x 1000Base-T en 4 x 1000Base SFP)

16-poorts gigabit-switch

Netwerk switches

Score: 0

€ 193,99

18 prijzen

Goedkoopste HP Procurve 1920-8G-PoE+ L3 Switch (8 x 1000Base-T en 2 x 1000Base SFP, PoE+ 180W)

HP Procurve 1920-8G-PoE+ L3 Switch (8 x 1000Base-T en 2 x 1000Base SFP, PoE+ 180W)

8-poorts gigabit-switch

Netwerk switches

Score: 0

€ 324,22

20 prijzen

Goedkoopste HP Procurve V1410-8G (J9559A)

HP Procurve V1410-8G (J9559A)

8-poorts gigabit-switch

Netwerk switches

Score: 5

7 reviews

€ 53,85

23 prijzen

Goedkoopste HP Procurve V1810-24G Switch

HP Procurve V1810-24G Switch

24-poorts gigabit-switch

Netwerk switches

Score: 4.5

2 reviews

€ 217,80

2 prijzen

Goedkoopste HP Procurve 5820-14XG-SFP+ Switch with 2 Slots

HP Procurve 5820-14XG-SFP+ Switch with 2 Slots

14-poorts 10 gigabit-switch

Netwerk switches

Score: 0

€ 7.876,62

11 prijzen

Goedkoopste HP Procurve X132 10G SFP+ LC SR

HP Procurve X132 10G SFP+ LC SR

Overige accessoires

Netwerkaccessoires

Score: 0

€ 90,87

18 prijzen

Goedkoopste HP Procurve V1910-24G-PoE (365 W)

HP Procurve V1910-24G-PoE (365 W)

24-poorts gigabit-switch

Netwerk switches

Score: 0

€ 606,92

11 prijzen

HP Procurve V1910-8G-PoE+ (65W)

8-poorts gigabit-switch

Netwerk switches

Score: 0

€ 255,52

17 prijzen

HP Procurve Switch 2324

24-poorts 100 megabit-switch

Netwerk switches

Score: 0

Geen prijzen beschikbaar

Goedkoopste HP Procurve 2920

HP Procurve 2920

3 uitvoeringen

Netwerk switches

Score: 0

€ 964,79

17 prijzen

 
Goedkoopste HP Procurve 2920-24G Switch

HP Procurve 2920-24G Switch

24-poorts gigabit-switch

Netwerk switches

Score: 0

€ 964,79

17 prijzen

HP Procurve 2920-48G-PoE+

44-poorts gigabit-switch

Netwerk switches

Score: 0

€ 1.948,86

9 prijzen

HP Procurve 2920-48G Switch

44-poorts gigabit-switch

Netwerk switches

Score: 0

€ 1.432,88

16 prijzen

Goedkoopste HP Procurve 2920 2-Port 10GbE SFP+ Module

HP Procurve 2920 2-Port 10GbE SFP+ Module

Uitbreidingsmodule

Netwerkaccessoires

Score: 0

€ 335,23

16 prijzen

Goedkoopste HP Procurve A5830AF-48G Switch w/1 Interface Slot

HP Procurve A5830AF-48G Switch w/1 Interface Slot

48-poorts gigabit-switch

Netwerk switches

Score: 0

€ 3.259,62

5 prijzen

Goedkoopste HP Procurve X240 10 G SFP+ naar SFP+ Direct Attach koperkabel, 1,2 m

HP Procurve X240 10 G SFP+ naar SFP+ Direct Attach koperkabel, 1,2 m

Overige accessoires

Netwerkaccessoires

Score: 0

€ 79,20

9 prijzen

Goedkoopste HP Procurve X132 10G SFP+ LC LR

HP Procurve X132 10G SFP+ LC LR

Overige accessoires

Netwerkaccessoires

Score: 0

€ 528,35

15 prijzen

Goedkoopste HP Procurve X125 1G SFP LC LH40 1310nm XCVR HP X125 1G SFP LC LH40 1310nm XCVR JD061A

HP Procurve X125 1G SFP LC LH40 1310nm XCVR HP X125 1G SFP LC LH40 1310nm XCVR JD061A

Uitbreidingsmodule

Netwerkaccessoires

Score: 0

€ 851,84

8 prijzen

Goedkoopste HP Procurve X120 1G SFP LC LH40 1550nm Transceiver

HP Procurve X120 1G SFP LC LH40 1550nm Transceiver

Uitbreidingsmodule

Netwerkaccessoires

Score: 0

€ 851,84

4 prijzen

HP Procurve vl 20-Port Gig-T + 4-Port SFP Module

Overige accessoires

Netwerkaccessoires

Score: 0

€ 580,80

14 prijzen

Goedkoopste HP Procurve V1910-48G

HP Procurve V1910-48G

48-poorts gigabit-switch

Netwerk switches

Score: 5

1 review

€ 435,60

9 prijzen

HP Procurve V1910-8G Switch

8-poorts gigabit-switch

Netwerk switches

Score: 0

€ 127,88

7 prijzen

HP Procurve V1810-48G Switch

48-poorts gigabit-switch

Netwerk switches

Score: 0

€ 428,10

22 prijzen

Resultaten per pagina: 25 | 50 | 100
1 2 3 ... 8


LG G4 Battlefield Hardline Samsung Galaxy S6 Edge Microsoft Windows 10 Samsung Galaxy S6 HTC One (M9) Grand Theft Auto V Apple iPad Air 2

© 1998 - 2015 de Persgroep Online Services B.V. Tweakers vormt samen met o.a. Autotrack en Carsom.nl de Persgroep Online Services B.V. Hosting door True