Hoofdcategorieën
Device Settings

CES: Hands-on met Sony Bravia HX929

Door Pieter Molenaar, woensdag 12 januari 2011 14:00, views: 102.823

Sony kondigde op de CES 2011-beurs een aantal interessante televisies aan. Zo vernieuwde het zijn BX-serie met twee nieuwe modellen, introduceerde het de EX520- en de EX620-modellen met edge-lit led-backlight en werd met de EX720 de eerste 3d-tv in de EX-lijn aangekondigd. De EX720, die voor een 3d-tv waarschijnlijk relatief gunstig geprijsd zal zijn, verschijnt al in februari.

Op het high-end-vlak introduceerde Sony de Bravia HX729, de NX720 en de HX820, allemaal voorzien van 3d-ondersteuning en een edge-lit led-backlight die in een beperkt aantal zones gedimd kan worden.

Het nieuwe topmodel, dat in deze hands-on besproken wordt, is de Bravia HX929. Deze heeft een full-led backlight en een paneel dat wordt bedekt door een plaat 'Gorilla Glass'. Deze tv verschijnt in eerste instantie een 46"- en een 55"-uitvoering, in augustus gevolgd door een 65"-exemplaar. Tweakers.net wierp een nadere blik op het demonstratiemodel.

Sony HX929 Inleiding

Volgende pagina (Specificaties - 2/5)


Inhoudsopgave

VNU Media logo Hosted by True

© 1998 - 2012 Tweakers.net B.V. - Alle rechten voorbehouden - Contact - Jouw privacy - Algemene Voorwaarden

Uitgever van:

Website van het jaar 2011