Hoofdcategorieën

Antec True430, 430W (ATX)

SKU: True430, T.net ID: 33135
430W, ATX

Productreviews

De Antec True430, 430W (ATX) werd door 3 tweakers beoordeeld, die het product gemiddeld als ruim voldoende beoordeelden. De prestaties en stabiliteit werd het meest gewaardeerd, terwijl men het minst positief was over de geluidsproductie en warmteproductie.

Review schrijven


Scorekaart

  # Gemiddelde
Algemene beoordeling3Beoordeling: goed
Uitrusting3Beoordeling: goed
Aansluitingen3Beoordeling: goed
Prestaties en stabiliteit3Beoordeling: zeer goed
  # Gemiddelde
Geluidsproductie3Beoordeling: voldoende
Warmteproductie3Beoordeling: voldoende
Koelvermogen2Beoordeling: goed
Prijs3Beoordeling: goed

Reviews van bezoekers

Sorteren op: chronologie | waardering

Review door MadMarky - zaterdag 13 oktober 2007 00:52
Algemene beoordeling Beoordeling: voldoende Uitrusting Beoordeling: goed Aansluitingen Beoordeling: goed
Prestaties en stabiliteit Beoordeling: zeer goed Geluidsproductie Beoordeling: laag Warmteproductie Beoordeling: laag
Koelvermogen Beoordeling: voldoende Prijs Beoordeling: goed 
Ik heb een tijdlang twee van deze voedingen gehad, inmiddels heb ik er nog eentje. Alleereerst de systemen waarvoor deze gebruikt werden:
Systeem 1:
Amd Athlon xp 2600+
512Mb DDR
Asus A7N8X
Radeon 9700
Systeem 2 is lastig te benoemen omdat de configuratie in de loop der tijd sterk veranderde, maar alles van een xp2500+ tot een A64 3500+ is gebruikt. Steeds met een redelijk high-end videokaart.
De Truepower 430 is relatief stil en levert goede prestaties. Zoals je van een A-merk als Antec mag verwachten is de afwerking prima en heb ik ze nooit kunnen betrappen op piepende spoelen en dergelijke.
Waar ik sterk wisselende ervaringen mee heb is de betrouwbaarheid. De voeding uit systeem 1 heb ik nu vier jaar in gebruik, zonder enige problemen. De voeding uit systeem 2 is ongeveer tegelijk gekocht maar is inmiddels 3(!) maal RMA gestuurd. De symptomen: spontaan uitvallen en compleet niets meer doen. Of de computer netjes uitzetten, waarbij de voeding bij de eerstvolgende keer opstarten ook niets meer doet.
Na de 1e keer (+/- 1 jaar na aanschaf)kreeg ik een zelfde voeding terug, maar wel nieuw in doos. Na de 2e keer (+/- 2,5 jaar na aanschaf) kreeg ik een nieuwere terug die ook over s-ata connectoren beschikte. Na de 2e...
Negatieve eigenschappen:

Wisselde betrouwbaarheid

Positieve eigenschappen:

Stil
Stabiele voltages

Review door JGame - woensdag 3 mei 2006 14:16
Algemene beoordeling Beoordeling: goed Uitrusting Beoordeling: goed Aansluitingen Beoordeling: voldoende
Prestaties en stabiliteit Beoordeling: zeer goed Geluidsproductie Beoordeling: acceptabel Warmteproductie Beoordeling: acceptabel
Koelvermogen Beoordeling: goed Prijs Beoordeling: voldoende 
Ik heb deze voeding nu bijna 3 jaar en nog nooit een probleem gehad. Altijd stabiel, totaal ongevoelig voor warmte schommelingen. Ik heb deze voeding gekocht omdat ik het zat was ieder jaar een nieuwe voeding te kopen omdat deze het steeds begaf. Nadeel is wel dat je voor deze voeding gelijk een behoorlijk bedrag kwijt bent. Ik betaalde hier 3 jaar geleden 98 euro voor. Een no-name voeding kost rond de 35 euro. Dus heb deze er nu qua prijs al uit.
Negatieve eigenschappen:

- Veel wamte productie (erg warme lucht uit mijn voeding ondanks mijn 6 - ander koelers).
- Hoge aanschafprijs

Positieve eigenschappen:

+ Altijd stabiel
+ Hoog continue vermogen
+ 2 grote low-rpm fans

Review door Brent - dinsdag 25 oktober 2005 20:54
Algemene beoordeling Beoordeling: goed Uitrusting Beoordeling: goed Aansluitingen Beoordeling: goed
Prestaties en stabiliteit Beoordeling: zeer goed Geluidsproductie Beoordeling: acceptabel Warmteproductie Beoordeling: acceptabel
Koelvermogen Beoordeling: geen Prijs Beoordeling: goed 
Even kort mijn systeem:
2x Intel Xeon 2,4GHz @ 3.2GHz
1,5GB geheugen
Geforce 5900XT (inmiddels verkocht en wacht levering 6800 af)
Seagate 120GB & Maxtor DiamondMax 10, 200GB (tot 1 week geleden ook een Seagate 160GB), NEC 1300A, Plextor 40/12/40S
+ overige apparatuur

Vrij zware bezetting dus (vind ik) voor deze voeding. Hij trekt het echter zonder gemopper. Ik heb nooit problemen. Soms vraag ik me af of het wel allemaal gezond is (als ik zie wat sommigen voor wattages voor veel eenvoudiger systemen gebruiken) maar ja, hij loopt als een tierelier.

Ik heb hem gekocht in combinatie met een Antec kast voor een goede prijs samen (los vind ik hem wat duur). De extra fan-rail is erg handig: je sluit hier je fans op aan en deze zijn vervolgens temperatuurgestuurd.
Negatieve eigenschappen:

- geen PCI-e aansluitingen (maakt personen met een AGP bord niets uit)
- aan de luidruchtige kant (ik ben vrij gevoelig voor kabaal)

Positieve eigenschappen:

+ stabiliteit
+ effectief vermogen

VNU Media logo Powered by True

© 1998 - 2008 Tweakers.net - Alle rechten voorbehouden

Uitgever van: