Hoofdcategorieën
Device Settings

TweakGear v2.0: de relaunch!

Door Roelant Kooij, maandag 21 april 2008 10:02, views: 34.781

Het is zo ver! De geruchten deden al even de ronde en vandaag gaat Tweakers.net opnieuw van start met de TweakGear-shop. Het is een tijdje stil geweest rond onze eigen Tweakers.net-producten nadat in 2004 onze toenmalige shoppartner failliet ging, maar met dank aan suikeroom VNU hebben we in alle stilte kunnen werken aan een nieuwe en fatsoenlijke shop - uiteraard met nieuwe en betere producten.

Tweakers.net vond in 4Net Ecommerce een betrouwbare partner om de shop aan uit handen te geven. 4Net heeft de nodige ervaring met webshops (en de logistiek daarachter) voor bijvoorbeeld Canal Digital, RTL en de fanshop van een niet nader te noemen mannenblad - geroemd om zijn buitengewoon interessante interviews - en we vertrouwen er dus op dat onze shop bij hen in goede handen zal zijn.

Tijdens een traject van een jaar is de shop ontwikkeld, werden producten geselecteerd en aan onze kritische blik (en handen ) onderworpen, en nu zijn we dan eindelijk zo ver: met gepaste trots kunnen we jullie onze nieuwe TweakGear en TweakGear-shop presenteren.

Bij de selectie van de producten is niet alleen gezocht naar de veelgevraagde 'standaard'-producten, ook wilden we ook graag een paar lekker eigenwijze typisch Tweakers.net-producten aanbieden. Wat dacht je om te beginnen bijvoorbeeld een setje datacenter-bestendige oordopjes, in een handig blikje zodat je ze altijd in je laptoptas kunt bewaren voor noodgevallen?

Het is onze bedoeling om in de toekomst meer van dit soort "speciaaltjes" aan de shop toe te voegen, heb je gelijk een goeie reden om zo nu en dan nog eens terug te komen. En natuurlijk mogen ook casebadges niet aan het assortiment ontbreken. Helaas waren die niet op tijd klaar, maar die zullen spoedig in de shop terug te vinden zijn.

Daarnaast had 4Net nog een aantal handige gadgets in de aanbieding, zoals een any key, een usb-rocketlauncher en andere must-haves om je collega's mee te tarten. Die maken geen onderdeel uit van de TweakGear (en hebben dus niet zo'n fijn Tweakers.net-logo), maar wilden we jullie niet onthouden, dus worden door 4Net ook via de shop aangeboden.

Nouja, genoeg gekletst, je TweakGear-collectie uitbreiden en completeren doe je vanaf nu hier!

Volgende 05-'08 Tweakers.net en MSI organiseren Europese overklokwedstrijd - Uitslag -
Vorige 04-'08 Tweakers.net zoekt data-entry medewerkers voor de Pricewatch

Reacties

«  1  2  3  4  5  »

Leuk, alleen het gebruik van de javascript links naar de verschillende producten is dan weer jammer. Niet echt bevorderlijk voor de navigatie.

of de indexeerbaarheid door google.

Hoera! Eindelijk... mijn versleten t.net t-shirt (nog met straaljager) was wel aan vervanging toe. Veel succes gewenst.

Ah mooi, dan zijn mijn (alleraller eerste generatie) shirt en hoodie nu officieel old-skool :D

haha, die oordopjes zijn wel een must-have :P
Maar leuk dat er weer wat tweaker items beschikbaar zijn :)

Heel tof!

Alleen als ik naar stap 3 van betalen ga klapt hij bij mij er uit (500 error)
Nu kan dat aan de proxy van het werk liggen....

Ik maak op mijn werk ook hetzelfde mee. Ook hier gebruiken we een proxy. Ik ga het vanavond thuis ook nog eens proberen.

Inmiddels heb ik hier: http://gathering.tweakers.net/forum/list_messages/1288730 een melding van het probleem gepost.

[Reactie gewijzigd door Arethusa op maandag 21 april 2008 10:46]


Waarom moet je apart inloggen voor die shop?

Edit: Ik zie het al, het wordt door een apart bedrijf gedaan.

[Reactie gewijzigd door Swelson op maandag 21 april 2008 10:56]


Misschien omdat het compleet los staat van tweakers.net en die shop in een apart frame wordt geladen? ;)

Wel leuk idee overigens. Zie mezelf alleen nog niet zo snel over straat lopen met een groot tweakers.net logo op de jas/trui/polo.. straks denken ze nog dat ik een nerd ben :+

Dan hoor je juist bij de Elite ;)

* MetaFrame gaat een polo en trui bestellen :+

Lekker boeiend, ik denk wel dat ik een shirt ga bestellen, en een nieuwe mok voor op m'n werk.

Ik denk niet dat Tweakers.net zomaar jouw gegevens mag doorspelen aan 4Net of andersom. En verder is het technisch gezien gewoon en 4Net-winkel met een Tweakers.net-sausje eroverheen geladen in een iframe ;)

Gewoon geduld hebben, er komt vast nog wel eens een Usermerge v2.0 ;)

en de fanshop van een niet nader te noemen mannenblad - geroemd om zijn buitengewoon interessante interviews ;)
Aah; ik heb ze al zoveel winst bezorgd via die weg, kan ik nu hier korting krijgen?

Oeh ja, korting voor full-abonnee's? (hint)

"Mail to a friend" werkt wel, maar de link die verstuurd wordt werkt niet:
http://www.fangadgets.com/article.asp?articleid=

Ongelooflijk, lag gisteravond na te denken over T.net USB-Sticks en lol, nu is er opeens de TweakGear 2.0 :D

Wel jammer dat die USB-sticks nog niet in het assortiment zitten en bovendien lijken mij die mooier in een wat strakker zakelijker design, wat mij overigens voor meer artikelen mooier lijkt. Super dat de shop er is en hopelijk dat er deze keer rendabel gedraaid wordt!

Jeej! Lijkt me echt heel gaaf, ik denk dat ik wel at some point een bestelling doe :D

[Reactie gewijzigd door Kaaswagen op maandag 21 april 2008 17:37]

«  1  2  3  4  5  »

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

Volgende 05-'08 Tweakers.net en MSI organiseren Europese overklokwedstrijd - Uitslag -
Vorige 04-'08 Tweakers.net zoekt data-entry medewerkers voor de Pricewatch
VNU Media logo Hosted by True

© 1998 - 2012 Tweakers.net B.V. - Alle rechten voorbehouden - Contact - Jouw privacy - Algemene Voorwaarden

Uitgever van:

Website van het jaar 2011