Hoofdcategorieën

Tweakers.net lanceert Jobs.tweakers.net

Door Femme Taken, maandag 1 mei 2006 13:52, views: 26.010

IT werknemer aankondigingTweakers.net heeft vandaag zijn vacaturebank geopend op Jobs.tweakers.net. De vacaturebank is onderdeel van het ICT Carrière Platform waarin naast Tweakers.net onder andere de vooraanstaande websites Computable.nl, Automatiseringsgids.nl en Emerce.nl deelnemen. Dankzij Jobs.tweakers.net kunnen we je een muisklik van huis een database met op dit moment ruim 1.500 ICT-vacatures aanbieden. Met behulp van zoekmogelijkheden op trefwoord, datum, branche, opleiding en locatie vind je snel een geschikte vacature.

Jobs.tweakers.net is onderdeel van een overkoepelend carrièreplatform en maakt gebruik van een eigen userbase. Voor het plaatsen van bijvoorbeeld een CV zul je daarom even apart moeten registreren op Jobs.tweakers.net. Werkgevers kunnen voor meer informatie de contactgegevens raadplegen op de werkgeverspagina.

Volgende 14:37
Vorige 17:42

Reacties

«  1  2  3  »

Hoe zit het met de 'anonimiteit'?

Met andere woorden: Ik registreer, maar ik wil niet dat mijn huidige baas weet dat ik naar werk aan het zoeken ben. Zijn die gegevens direct te achterhalen of treden jullie als 'tussenpersoon' op?

Verder wel een geestig initiatief.

Het is inderdaad mogelijk om contactgegevens van je CV's verborgen te houden.

Ik vind het selecteren van een plaat en straal erg onhandig gedaan. Beter is het imho om ook op provincie te kunnen filteren.

Je kunt ook totaal niet zien of de door jou opgegeven plaats wel herkend word. De output met bv Haren is hetzelfde wanneer je een fictieve stad opgeeft.

Verder vind ik het een heel nuttig initiatief. Aan de uitwerking moet imho nog wel het een en ander worden aangepast.

Waarom weer een aparte inlog? We streven toch al tijden naar een merge van frontpage en forum account? Waarom dit dan weer uitsluiten of nu werk creeeren voor straks?

Waarom weer een aparte inlog? We streven toch al tijden naar een merge van frontpage en forum account?
Zie reactie nummer 1: ik wil niet dat mijn baas weet dat ik hier op tweakers òòk naar ander werk aan het zoeken ben. Met een andere login is dat mogelijk.

Wat doe jij op t.net tijdens werk?

Gaat er niet om of het tijdens het werk gebeurd. Als jouw collega's weten wie jij op tnet bent, kunnen ze zo zien of jij naar ander werk zoekt, en daar kan de baas héle strategische zetten mee doen ten nadele van jezelf.

In USA mag je prive-internetten op het werk, dus dat zal hier ook niet zo'n probleem zijn. bron.

Ik zit hier toch echt vanaf mijn werk T.net te lezen hoor :)

Er is momenteel verder niet heel veel te doen.

Ik vind op straal selecteren veel handiger. Ik woon namelijk in Meppel, precies op de grens tussen drenthe en overijsel. Dan erg vervelend als je telkens in twee provincies moet zoeken.

//edit: ik zie nu dat je 'ook' zegt. Dat is natuurlijk altijd goed ;)

Prima initiatief, de vruchten van de overname door VNU beginnen duidelijk te worden :)

Maar doe alsjeblijft wat aan die knoppen, die passen totaal niet in de huidige layout :) Daarnaast mekkert hij dat ik ingelogd moet zijn, terwijl ik dat overduidelijk wel ben :)

edit: ow je moet dus een apart account hebben, misschien is het handig om dit te accentueren. Daarnaast is de hele feel van t.net op deze weg: de linkerbalk is totaal leeg, de content past niet in de opmaak. Ik zou toch nog even kijken naar de integratie qua opmaak, het nu heel erg een losstaand gedeelte :)

Prima initiatief, de vruchten van de overname door VNU beginnen duidelijk te worden :)
Voor zover ik weet stond dit al erg lang op de planning, al ver voor VNU zich met Tweakers is gaan bemoeien.
Dat VNU er nu in betrokken is heeft weinig met het plan op zich te maken, want dat lag er dus al een tijdje. :)

Nee maar het geeft je wel meteen een mooie vacaturebasis, niet alles hoeft vanaf het begin af aan opgestart te worden :)

Dit zijn waarschijnlijk nog kinderziektes, kan gebeuren.

Knoppen zijn inderdaad nog voor enige verbetering vatbaar (understatement).

Ook twijfel ik aan de zoekfunctie, als ik 30 km invul kom ik soms aan de andere kant van Nederland terecht.

klopt, Nijmegen +30 km gaf Deventer en Eindhoven, beide meer dan 60 km ver!

Beetje opstartproblemen lijkt... Niet super uitgekristalliseerd momenteel. Beetje trage db. Wel zonda aangezien de echte tweakers altijd tip-top is... Joehoe VNU! :7

Jammer dat de echte jobs niet online is gekomen. Deze was veel beter dan dit gare Adicio-rommel.

Daar heb jij toch aan gewerkt?

Wat is daar dan mee gebeurt, daar ben in dan wel erg benieuwd naar...

Zoals het nu gepresenteerd wordt past het totaal niet in de t.net layout imo.

Het is een samenwerking met een aantal andere sites (ja, via VNU) en het lijkt me dat je die niet zomaar even je eigen software op kan dringen. Aan de andere kant is het natuurlijk ook moeilijk om een systeem van iemand anders naadloos in de T.net-layout te integreren.

Integreren is geen probleem, zolang het een knappe template bevat.. React anyone? ;)

Ik vond het alleen raar om te zien dat hier nu gekozen is voor een samenwerking met andere partijen, terwijl de eerste gedachte, voor zover ik me kan herinneren, was om dit zelfstandig te doen. (wat volgens mij ook de betere optie is).
Een samenwerking met andere partijen is daarentegen misschien wel de makkelijkere optie.

Er is vast nog wel e.e.a. te verbeteren (zowel aan de integratie als aan de software zelf) maar het was in dit geval inderdaad een kwestie van tijd. Jobs is iets wat T.net al heel lang wilde doen en door de samenwerking met VNU kon dit vrij snel gerealiseerd worden. Het is natuurlijk wel jammer dat de door T.net zelf ontwikkelde code nu onbenut blijft, maar daar is helaas weinig aan te doen.

Het is natuurlijk wel jammer dat de door T.net zelf ontwikkelde code nu onbenut blijft, maar daar is helaas weinig aan te doen.
Hoezo helaas weinig aan te doen? Ik dacht dat tweakers redelijk zelfstandig zou blijven. Waar is de it's done when it's done mentaliteit van de oude tweakers die voor kwaliteit gaan?
Nu wordt jullie blijkbaar een halfzachte plugin van een of andere VNU partij door de strot geduwd, waarschijnlijk besloten door 1 van de 6 managementlagen binnen VNU?
Als ik jullie was zou ik het snel offline halen, voordat de goede naam van Tweakers.net er aan ten onder gaat.

De eigen software ontdooien, en een mooie eigen database opbouwen, dat is wat de gemiddelde tweaker van jullie verwacht. Deze Adicio database hadden we elders ook wel kunnen vinden.

* SiliconError denkt: Als je iets doet, doe het dan goed.

Klopt, ik had de functionaliteit en de DB-inrichting van de oorspronkelijke jobs gebouwd. Het staat nu dus gewoon in de koelkast, omdat een bestaande vacaturebank-engine kennelijk goedkoper en handiger is voor VNU.

Weg werk, weg erkenning, weg gemaakte tijd, toch wel jammer. En als het alternatief nu naadloos in de frontpage geintegreerd werd was het prima, maar dit is nauwelijks een alternatief te noemen. De t.net looks zijn hier en daar overgenomen en dat is het wel. Met een beetje meer tijd was hier zo veel meer van te maken volgens mij.

Ideetje van VNU dit?

Ik vind het iig een leuk initiatief, maar Tweakers.net moet niet in zo'n commerciële rotzooi veranderen zoals veel andere sites!
Juist omdat dit veel persoonlijker aanvoelt nu ipv als bedrijf is T.net zo populair, ik hoop wel dat dat zo blijft! ;)

Het idee was er allang voor de overname door VNU. Wat VNU hier wel betekend heeft is dat de op maat gemaakte software van BalusC in de koelkast is gezet om zo het platform te kunnen installeren dat al op een aantal andere sites draait. Commerciëel gezien is dat waarschijnlijk fijner voor hun, maar persoonlijk zie ik de toegevoegde waarde van nòg een implementatie van dezelfde vacaturebank niet echt.

Op zich aardig, maar ik sluit me aan bij de kritiekpuntjes hierboven. Een toevoeginkje: waar kun je eigenlijk zoeken door de (anonieme) CV-bank?

http://jobs.tweakers.net/

Die redirect naar de t.net homepage - tenminste, hier bij mij.

Zal wel iets met de TweakDSL DNS zijn, via TorPark surfen levert mij wel de jobsite op.

-- Edit: aha, ondertussen wel normaal bereikbaar.

Hoewel ik het een goed idee vind, is de implementatie maar matig.

De layout pas niet in de huidige layout
Je moet apart inloggen
Het zoeken met straal lijkt niet te werken
De hulpteksten verwijzen naar een pagina van computable :X
Ik zie advertenties met mijn full abo

Nu het onderdeel is van een aantal sites mis ik een beetje de link met T.Net. Ik zou graag zoeken in een database met CV's van bezoekers van Tweakers, maar hier staan ook CV's in van bezoekers van de andere gelinkte sites. Wat is dan de meerwaarde van deze site?

Nu het onderdeel is van een aantal sites mis ik een beetje de link met T.Net. Ik zou graag zoeken in een database met CV's van bezoekers van Tweakers, maar hier staan ook CV's in van bezoekers van de andere gelinkte sites.
Ik had ook het idee dat jobs.tnet meer iets zou zijn dat plaats ging bieden aan vragen voor korte opdrachten, dingen die meer interessant zijn voor bv een student om aan te nemen. Dingen als een simpel netwerkje opzetten, web siteje maken, etc.

Nu lijkt het te veel op een normale vacaturebank en is het imo niet meer specifiek op de t.net doelgroep gericht.

Precies, dat is wat ik bedoel!

Nu het onderdeel is van een aantal sites mis ik een beetje de link met T.Net. Ik zou graag zoeken in een database met CV's van bezoekers van Tweakers, maar hier staan ook CV's in van bezoekers van de andere gelinkte sites. Wat is dan de meerwaarde van deze site?
Maakt het jou dan serieus uit of je toekomstige werkgever/nemer een bezoeker van Tweakers.net is? Het idee lijkt mij om gewoon zoveel mogelijk ICT-ers en -functies bij elkaar te brengen, en ja, dat gebeurt op een 'hoger' niveau dan alleen Tweakers.net zelf, maar over het algemeen geldt voor dit soort dingen toch dat meer bekendheid beter is.

Ja, zie ook de reactie van momania die het beter verwoorden kan dan ik.

Dit is gewoon een kopie van de database van o.a. computable, en niets meer dan de 13 in een dozijn vacaturebank.
«  1  2  3  »

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

Volgende 14:37
Vorige 17:42
VNU Media logo Powered by True

© 1998 - 2008 Tweakers.net - Alle rechten voorbehouden

Uitgever van: