Ontwikkelaar Stainless Games heeft 3,5 miljoen dollar opgehaald bij investeerders. Daardoor kan het bedrijf racegame Carmageddon: Reincarnation niet alleen ontwikkelen voor pc, maar ook voor next-gen-consoles, al maakt de studio niet duidelijk welke consoles dat gaan worden.
Welke partij de 3,5 miljoen dollar geïnvesteerd heeft in de ontwikkeling van Carmageddon: Reincarnation laat de Britse ontwikkelaar Stainless Games niet los. De studio maakt wel bekend dat het dankzij de investering in staat is om niet alleen een pc-versie van de racegame te maken, maar ook een versie voor next-gen-consoles. De studio laat daarbij in het midden of het werkt aan een versie voor de al aangekondigde PlayStation 4 of ook voor de nog aan te kondigen nieuwe console van Microsoft.
De ontwikkeling van Carmageddon: Reincarnation kwam halverwege 2012 van de grond na een succesvolle inzamelactie via Kickstarter. De studio dacht aan 400.000 dollar genoeg te hebben om een pc-versie van de game te maken, maar haalde in een maand tijd 600.000 dollar op. Stainless Games maakte de eerste twee games in de serie, Carmageddon uit 1997 en Carmageddon II: Carpocalypse Now uit 1998. De rechten op de serie waren echter in handen van uitgever SCi, zodat Stainless Games niet zelf kon besluiten om nieuwe delen in de serie te maken. De studio wist in 2011 echter de rechten op de serie in handen te krijgen. Sindsdien heeft het een iOS-versie van de eerste game uit de serie op de markt gebracht.
De nieuwe versie krijgt als subtitel niet voor niets 'Reincarnation'. Misschien even opzoeken wat dat is?Maar ze noemen dit next-gen? Misschien nog vroeg in ontwikkeling.. maar vind het er niet uit zien..
De wereld ziet er zo leeg uit, dat ze een heleboel nostalgie moeten toevoegen voordat dit een leuke game word
[Reactie gewijzigd door TheKmork op donderdag 21 maart 2013 14:40]
[Reactie gewijzigd door Titan_Fox op donderdag 21 maart 2013 14:24]
En de Wii U?De studio laat daarbij in het midden of het werkt aan een versie voor de al aangekondigde PlayStation 4 of ook voor de nog aan te kondigen nieuwe console van Microsoft."
[Reactie gewijzigd door DivineOne op donderdag 21 maart 2013 12:02]
[Reactie gewijzigd door knirfie244 op donderdag 21 maart 2013 12:47]
De afbeelding die daarbij staat spreekt boekdelen"We don't talk about this".
[Reactie gewijzigd door Djiezes op donderdag 21 maart 2013 13:28]
De studio dacht aan 400.000 dollar genoeg te hebben om een pc-versie van de game te maken, maar haalde in een maand tijd 600.000 dollar op.
Heeft Stainless zich zo vreselijk vergist in de ontwikkelingskosten of is het gewoon zo duur (10-voudige dus) om een Console game te ontwikkelen?Ontwikkelaar Stainless Games heeft 3,5 miljoen dollar opgehaald bij investeerders. Daardoor kan het bedrijf racegame Carmageddon: Reincarnation niet alleen ontwikkelen voor pc, maar ook voor next-genconsoles
[Reactie gewijzigd door technomania op donderdag 21 maart 2013 12:06]
Next-gen consolesEn de Wii U?
[Reactie gewijzigd door PuDy op donderdag 21 maart 2013 12:08]
Op dit item kan niet meer gereageerd worden.
Populair: Tablets Samsung Websites en communities Mobiele telefoons Google Sony Microsoft Games Consoles Microsoft Xbox One
© 1998 - 2013 Tweakers.net B.V. Contact Over Tweakers Jouw privacy Algemene voorwaarden Cookies
Tweakers wordt uitgegeven door De Persgroep en wordt gehost door True