Gamers die de Oculus Rift via Kickstarter hebben besteld, zijn door de fabrikant geïnformeerd dat ondanks eerdere beloftes de BFG Edition van Doom 3 geen ondersteuning zal bieden voor de virtual reality-bril. Ter compensatie wordt een tegoedbon verstrekt.
Op het forum van Oculus meldt een gebruiker dat hij een e-mail heeft ontvangen waarin wordt gesteld dat de BFG Edition van Doom 3 de development kit voor de Oculus Rift niet zal ondersteunen bij de release van de virtual reality-bril. Naar verwachting zullen de eerste Oculus Rift-brillen op korte termijn aan de eerste kopers geleverd gaan worden, maar gamers zullen de virtual reality-bril nog niet kunnen gebruiken om de Doom-shooter te kunnen spelen, ondanks dat dit bij de introductie van de Oculus Rift-bril op Kickstarter wel was beloofd. De game zou zelfs met de bril meegeleverd worden.
Oculus biedt teleurgestelde kopers enige compensatie aan. Zo kan gekozen worden voor 20 dollar aan Steam-credits of een tegoed van 25 dollar voor de Oculus Store. Ook kan de koper zijn geld terugkrijgen als hij dat wenst. Of en wanneer Doom 3 BFG Edtion alsnog de Oculus Rift zal gaan ondersteunen, is nog niet bekend.
[Reactie gewijzigd door olivierh op maandag 18 maart 2013 14:14]
[Reactie gewijzigd door David Mulder op maandag 18 maart 2013 15:00]
[Reactie gewijzigd door Cloontje op maandag 18 maart 2013 14:18]
Sorry maar;
[...]
Naja ik zal wel malle henkie zijn ofzo, ik koop iig geen Oculus rift meer.
[Reactie gewijzigd door KnetterGek op maandag 18 maart 2013 14:35]
[Reactie gewijzigd door KnetterGek op maandag 18 maart 2013 14:14]
[Reactie gewijzigd door dakka op maandag 18 maart 2013 14:17]
[Reactie gewijzigd door D0gtag op maandag 18 maart 2013 14:25]
[Reactie gewijzigd door W4RH34D op maandag 18 maart 2013 14:25]
Ook slordig: denken dat de Rift een consumer device is @launch. Als de dev-kit met SDK uitkomt zit daar geen Doom BFG support in, nog. Dat is écht iets anders dan dat de uiteindelijke consumer-level Rift geen Doom support zal hebben.ja dat is natuurlijk wel bitter, heb je de rift kan je er geen game mee spelen.
erg slordig imho.
[Reactie gewijzigd door KnetterGek op maandag 18 maart 2013 14:34]
Op dit item kan niet meer gereageerd worden.
Populair: Tablets Samsung Websites en communities Mobiele telefoons Google Microsoft Sony Games Politiek en recht Galaxy S
© 1998 - 2013 Tweakers.net B.V. Contact Over Tweakers Jouw privacy Algemene voorwaarden Cookies
Tweakers wordt uitgegeven door De Persgroep en wordt gehost door True