Dell heeft een nieuwe versie van zijn Latitude 10-tablet aangekondigd. De op bedrijven gerichte tablet beschikt over Windows 8 en is ook in Nederland te koop. Er komt ook een dock waarmee gebruikers invoerapparatuur zoals een toetsenbord of muis kunnen aansluiten.
De 64GB-versie van de Latitude 10 is per direct te koop, zo heeft Dell laten weten. Daarvoor moet een bedrag van 549 euro worden neergeteld, waarbij overigens de btw nog moet worden opgeteld. Een 32GB-variant komt in de komende maanden beschikbaar voor 499 euro, eveneens exclusief btw. Het dock om invoerapparatuur mee aan te sluiten moet apart worden aangeschaft. Met het dock is het mogelijk om een toetsenbord en muis aan te sluiten, om daarmee de tablet te bedienen. Daarnaast kunnen gebruikers een monitor aansluiten, waardoor de tablet-interface dus op een extern scherm kan worden getoond.
Volgens de fabrikant is de nieuwe Latitude 10 bedoeld voor het bedrijfsleven, waarbij het apparaat gemakkelijk te integreren zou zijn met bestaande ict-systemen. Ook claimt Dell dat de tablet gebruikt kan worden in het onderwijs, door zowel studenten als docenten. De fabrikant levert software mee voor zakelijke toepassingen, waarmee werknemers onder andere kunnen samenwerken.
Dell kondigde de eerste generatie van de Latitude 10-tablets in september vorig jaar aan. De zakelijke tablet beschikt over de Atom Z2760-processor van Intel met een kloksnelheid van 1,8GHz, 2GB ram en een ssd van 128GB. Omdat Dell bij de presentatie van de nieuwe versie van de tablet geen verdere technische details vrijgaf, is het aannemelijk dat de hardware ten opzichte van de eerste generatie vrijwel gelijk is gebleven.

[Reactie gewijzigd door Eagle Creek op vrijdag 11 januari 2013 00:02]
[Reactie gewijzigd door Dreamvoid op vrijdag 11 januari 2013 10:34]
[Reactie gewijzigd door Pisang op donderdag 10 januari 2013 23:18]
Ik neem aan dat hij bluetooth heeft, dus dat lijkt me niet zo'n issue.ouderwets dat je via een dock een keyb en muis moet aansluiten ipv iets met draadloos.
Waarom geen prijzen inclusief BTW? Lijkt me dat sommige consumenten ook wel interesse hebben in deze tablet. Inclusief BTW kom ik op 664,29 euro, dat scheelt nogal wat.Daarvoor moet een bedrag van 549 euro worden neergeteld, waarbij overigens de btw nog moet worden opgeteld.
Waar is de pen dan?Ook claimt Dell dat de tablet gebruikt kan worden in het onderwijs, door zowel studenten als docenten.
[Reactie gewijzigd door erikvandenberg op vrijdag 11 januari 2013 13:50]
Op dit item kan niet meer gereageerd worden.
Populair: Asus Samsung Websites en communities Mobiele telefoons Laptops Sony Games Microsoft Consoles Microsoft Xbox One
© 1998 - 2013 Tweakers.net B.V. Contact Over Tweakers Jouw privacy Algemene voorwaarden Cookies
Tweakers wordt uitgegeven door De Persgroep en wordt gehost door True