Sharp gaat zijn Aquos-hdtv's in de 2013-lijn voorzien van dualcore-processors om zo zijn smart-tv-mogelijkheden soepeler te laten draaien. De toestellen in de 7- en 8-serie worden bovendien voorzien van verbeterde Quattron-panels met Super Bright-technologie.
De niet nader gespecificeerde dualcore-cpu's die Sharp in zijn vernieuwde Aquos-lijn zal gaan gebruiken, moeten Sharps SmartCentral-platform gaan versnellen. SmartCentral, de Sharp-implementatie van het smart-tv-concept in de Verenigde Staten, onder andere toegang tot een webbrowser. Ook zullen alle toestellen in de 6-, 7- en 8-serie biedt standaard voorzien zijn van wifi.
Sharp claimt dat de vernieuwde modellen een dunnere bezel hebben gekregen. Bij de 7- en 8-serie zijn de behuizingen gemaakt van geborsteld aluminium. Bovendien zijn de panels in deze twee series uitgerust met verbeterde Quattron-panels. Sharp introduceert bovendien meer hdtv's met grote panelen, waaronder modellen van 60", 70" en 80". Verder worden de modellen in de 8-serie voorzien van Super Bright, een beeldbewerkingstechnologie die volgens Sharp een 50 procent hogere helderheid zou opleveren.
Adviesprijzen van de nieuwe toestellen voor de Europese markt zijn nog niet bekend. Evenmin is nog bekend wanneer de tv's in Europa verkrijgbaar zouden moeten zijn. Het is niet bekend of alle modellen naar Europa zullen komen.
| Features | 6-serie | 7-serie | 8-serie |
|---|---|---|---|
| Beeldformaten | 60"/70"/80" | 60"/70"/80" | 60"/70"/80" |
| Subpixelordening | rgb | rgby | rgby |
| Refresh rate | 120Hz | 240Hz | 240Hz |
| led-backlight | edge | edge | edge |
| 3d | nee | ja | ja |
| wifi | ja | ja | ja |
| audio | 20W | 20W + 15W woofer | 20W + 15W woofer |
Waarom? Televisies van tegenwoordig hebben al een enorme lichtopbrengst. Er zal vast wel een groep mensen zijn die tijdens het kijken van televisie gelijktijdig bruin wil worden, maar de meeste mensen zitten hier vast niet op te wachten. Je krijgt er alleen maar vermoeide/pijnlijke ogen van.Verder worden de modellen in de 8-serie voorzien van Super Bright, een beeldbewerkingstechnologie die volgens Sharp een 50 procent hogere helderheid zou opleveren.
Klopt ook eigenlijk wel, maar dat is vaak het geval bij de TV's. Het is in de winkels aandacht trekken wat 9/10 mensen thuis toch niet gebruiken. Zo werkt het helaas gewoon momenteel met de leukste snufjes aan boord.Geen gat in de markt. Alleen leuk om in de winkel aandacht te trekken.
Op dit item kan niet meer gereageerd worden.
© 1998 - 2013 Tweakers.net B.V. onderdeel van De Persgroep, ook uitgever van Computable.nl, Autotrack.nl en Carsom.nl • Hosting door True