Er zijn details en een foto online gekomen van de Samsung Galaxy S III Mini, een midrange-smartphone met het ontwerp van de Galaxy S III. De details spreken van een dualcore-processor van ST-Ericsson en een 4"-Super Amoled-scherm.
Samsung zou de fysieke home-knop hebben ingeruild voor een aanraakgevoelige knop, die wel omrand blijft door een metalen frame. De telefoon draait op Android 4.1 Jelly Bean, met Samsungs eigen skin TouchWiz. Daarmee is het een van de weinige niet high-end toestellen die zijn voorzien van de nieuwste versie van Android.
De processor van de Galaxy S III Mini I8190 zou een ST-Ericsson U8420 zijn, een dualcore-soc met een kloksnelheid van 1GHz. Hoewel ST-Ericsson deze processor nog niet heeft aangekondigd, zit hij qua typenummer dicht bij de U8500, die Samsung gebruikt in de Galaxy S Advance, eveneens voorzien van een 4"-Super Amoled-scherm.
De S III Mini zou 122x63x9,65mm groot zijn en gemaakt van kunststof. De accu heeft volgens de gegevens van de Duitse site MobileGeek een capaciteit van 1500mAh. Ook is bluetooth 4.0 aanwezig in het toestel, net als nfc. De adviesprijs zou 399 euro bedragen, fors meer dan de 270 euro die de vergelijkbare Galaxy S Advance nu kost. Samsung zou de telefoon donderdag in Duitsland willen presenteren.
dit is toch behoorlijk relevant tot het artikel. En classificeert dus niet per definitie als een FIPO.Fipo?
Volgens mij is 4.2 de nieuwste versie?Daarmee is het een van de weinige niet high-end toestellen die zijn voorzien van de nieuwste versie van Android.
Net zo nieuw al Android 5, beide zijn niet uitVolgens mij is 4.2 de nieuwste versie?
[Reactie gewijzigd door ThePendulum op woensdag 10 oktober 2012 21:24]
[Reactie gewijzigd door Dmitrov op woensdag 10 oktober 2012 15:48]
Je zou wel eens positief verrast kunnen worden eind oktoberDaarom zou ik graag eens een Nexus 'mini' zien van rond de 4,3-4,5inch met recente hardware. Maar zoals ik al zei zal ik mijn hoops er maar niet op zetten.
Inderdaad, dan ben je gewoon dom, of je nou verstand hebt van telefoons of nietJe kan mij niet wijsmaken dat iemand een Galaxy Ace II aanschaft voor een paar honderd euro en verwacht dat hij een high-end toestel heeft.
[Reactie gewijzigd door BramT op woensdag 10 oktober 2012 18:08]
[Reactie gewijzigd door martijnpatelski op woensdag 10 oktober 2012 21:11]
[Reactie gewijzigd door watercoolertje op woensdag 10 oktober 2012 16:40]
Funny how things change, ik weet nog wel dat mensen me uitlachten toen ik de Touch HD kocht omdat het een koelkast zou zijn met 3.8 whopping inches4" is tegenwoordig mini? Zit ik dan met mijn 3.7" HTC Desire...
[Reactie gewijzigd door djcasl op woensdag 10 oktober 2012 14:57]
[Reactie gewijzigd door Remmes_NT op woensdag 10 oktober 2012 15:20]
Op dit item kan niet meer gereageerd worden.
Populair: Asus Samsung Mobiele telefoons Laptops Apple Sony Games Microsoft Consoles Microsoft Xbox One
© 1998 - 2013 Tweakers.net B.V. Contact Over Tweakers Jouw privacy Algemene voorwaarden Cookies
Tweakers wordt uitgegeven door De Persgroep en wordt gehost door True