Dell heeft vier nieuwe displays in de S-serie monitors uitgebracht, die vooral voor multimediaal gebruik als films kijken en games spelen bedoeld zijn. Drie van de vier displays in de S-serie hebben een ips-scherm, de vierde een va-paneel.
Het grootste scherm in de S-serie is de S2740L, die een met leds verlicht ips-paneel met een beelddiagonaal van 27" heeft. Het scherm heeft een full-hd-resolutie van 1920x1080 pixels en staat op een voet waarmee het scherm vier graden naar voren en 21 graden naar achteren gekanteld kan worden. Het ips-scherm maakt horizontale en verticale kijkhoeken tot 178 graden mogelijk en is voorzien van een D-sub-, hdmi- en dvi-poort, en een usb-hub.

Het scherm met een beelddiagonaal van 24", de S2440L, is als enige uitgerust met een va-paneel, dat eveneens door leds verlicht wordt. Desondanks heeft het dezelfde kijkhoeken, tot 178 graden, als de ips-panelen. Het scherm heeft een D-sub- en hdmi-poort, en eveneens een resolutie van 1920x1080 pixels.

De twee kleinere schermen, de S2340L en S2240L, zijn beide weer van een ips-scherm met 1920x1080 beeldpunten voorzien. De schermen hebben een D-sub- en hdmi-poort, en worden met leds verlicht.

De twee grotere schermen hebben een glasplaat voor het paneel, die tegelijk de omlijsting vormt. De twee kleinere schermen hebben een traditionelere plastic rand om het scherm, maar deze is zeer smal gehouden. De grootste monitor staat nog niet in de Nederlandse Dell-winkel, de overige modellen kosten achtereenvolgens 279, 219 en 189 euro. In de Amerikaanse Dell-winkel kost het 27"-model 400 dollar.

[Reactie gewijzigd door GxTi7 op vrijdag 21 september 2012 17:30]
De yield is voor grotere formaten lager (minder bruikbare panelen door dode pixels) bij zo'n hoge pixeldichtheid, schijnt het. Dus het kan wel, maar je moet meer panelen weggooien dus worden de productiekosten hoger.(full HD of meer op 10 inch betekent dat op zich 4K mogelijk is op 20" of meer)
1080p is echt niet "ideaal" voor gamen. Als je beter gewend bent (en dat is al snel, want 1080p is laag) wil je écht nooit meer terug naar zo'n lage resolutie.IPS.
1080p is perfect voor gamen, niet zon zware GPU nodig
[Reactie gewijzigd door ZebeDeuS op zaterdag 22 september 2012 11:14]
[Reactie gewijzigd door mae-t.net op vrijdag 21 september 2012 23:47]
Dat was inderdaad een vrij falende berekening... Ik dacht 2 schermen boven elkaar = a * wortel 2. Maar dat werkt natuurlijk niet. Het is 20.5" boven elkaar, of 28.2" naast elkaar. Ik ging uit van 2 panelen gekanteld en dan naast elkaar.Wat betreft jouw scherm: Ik denk dat je ze voor die resolutie bovenelkaar moet plakken en bovendien is de diagonaal dan geen 22" maar 20,5".
Nee. Maar wel 2x zo veel regels code.Of veel hogere resolutie media. Het is totaal absurd dat je 2048x1536 19" CRT's had vroeger, en je nu op hetzelfde formaat maximaal 1440*900 kan krijgen. Wat moet je dan met die resolutie? Gek genoeg hoorde je daar 10 jaar geleden niemand over...Zet je twee 16:9 schermen bovenelkaar dan kan je alsnog niet netjes 2 A4'tjes naastelkaar kwijt,
[Reactie gewijzigd door Darkstone op vrijdag 21 september 2012 17:34]
[Reactie gewijzigd door Darkstone op vrijdag 21 september 2012 19:25]
[Reactie gewijzigd door Durandal op zaterdag 22 september 2012 02:46]
Het scherm is bedoeld voor media (films) en gaming dus dan is meer dan full HD niet echt nodig. Als je een hogere resolutie wilt kun je het model met 2560x1440 kopen.27" en dan 1920x1080 ? Ben ik de enige die dit erg aan de lage kant vind? Vooraal voor nieuwe releases
[Reactie gewijzigd door Hippievogel op vrijdag 21 september 2012 22:40]
Op dit item kan niet meer gereageerd worden.
Populair: Asus Samsung Mobiele telefoons Laptops Apple Sony Games Microsoft Consoles Microsoft Xbox One
© 1998 - 2013 Tweakers.net B.V. Contact Over Tweakers Jouw privacy Algemene voorwaarden Cookies
Tweakers wordt uitgegeven door De Persgroep en wordt gehost door True