In 007 Legends zitten scènes uit vijf verschillende Bond-films. Uitgever Activision had er daarvan tot nu toe vier bekendgemaakt. Goldfinger, een film uit 1964, is de vijfde die in de game is opgenomen. Inclusief Pussy Galore en Oddjob.
Activision kondigt aan dat de gebeurtenissen uit de film Goldfinger centraal staan in het ontbrekende hoofdstuk in 007 Legends, dat in oktober op de markt komt. Dat wil zeggen dat Bond samen met Bond-girl Pussy Galore op zoek gaat naar Auric Goldfinger, die de hele goudvoorraad van Fort Knox probeert te vernietigen. Bond krijgt daarbij tegenstand van Oddjob, de gespierde bodyguard van Goldfinger, die gewapend is met een hoed met metalen rand. Opvallend is dat Activision in de aankondiging de naam van de Bond-girl niet voluit durft te schrijven. Ze wordt aangekondigd als ***** Galore. De pilote staat in eerste instantie aan de kant van Goldfinger, maar valt voor de charmes van de geheim agent.
Het vermoeden bestond al dat de ontbrekende film in 007 Legends uit de begintijd van de serie zou stammen. De films die Activision tot nu toe onthuld had, zijn On Her Majesty’s Secret Service, Moonraker, Licence to Kill en Die Another Day, met respectievelijk George Lazenby, Roger Moore, Timothy Dalton en Pierce Brosnan in de hoofdrol. Daarmee zijn alle voorgangers van Daniel Craig, de huidige James Bond, vertegenwoordigd, behalve Sean Connery, de eerste acteur die de geheim agent speelde. In de game zullen Connery en zijn opvolgers echter niet te zien zijn. De geheim agent heeft in de game steeds het hoofd van Daniel Craig.
007 Legends wordt gemaakt door Eurocom, de Engelse studio die met GoldenEye 007 en GoldenEye 007: Reloaded al eerder Bond-games afleverde. Na de release van de game verschijnt een uitbreiding waarin Skyfall, de Bond-film die dit najaar in de bioscoop verschijnt, centraal staat.
[Reactie gewijzigd door rickiii op woensdag 19 september 2012 11:01]
Het zal een rechtenkwestie zijn. Sean Connery moet er namelijk toestemming voor geven. (tegen betaling doorgaans).Daniel Craig... wat een faal. Maar er komt vast wel snel iemand met een Sean Connery patch.
Een (bescheiden) donatie aan de SNP zou voldoende moeten zijnSean Connery moet er namelijk toestemming voor geven. (tegen betaling doorgaans).
Op dit item kan niet meer gereageerd worden.
Populair: Tablets Samsung Websites en communities Mobiele telefoons Google Sony Games Microsoft Consoles Microsoft Xbox One
© 1998 - 2013 Tweakers.net B.V. Contact Over Tweakers Jouw privacy Algemene voorwaarden Cookies
Tweakers wordt uitgegeven door De Persgroep en wordt gehost door True