Dice Holdings heeft uitgever Geeknet overgenomen voor 20 miljoen dollar. De uitgever heeft onder andere de techsites Slashdot, SourceForge en Freecode in zijn portfolio. Inhoudelijk zou de nieuwe eigenaar niets willen veranderen aan de sites.
Geeknet had zijn techportals al enige tijd in de etalage staan, maar had nog geen koper gevonden. Met de overname krijgt Dice Holdings een aantal winstgevende websites in handen, stelt TechCrunch. Naar eigen zeggen ligt Geeknet op koers om in 2012 een bruto winst van 5 miljoen dollar behalen op een omzet van 20 miljoen dollar. Verder zou SlashDot maandelijks 3,7 miljoen unieke bezoekers hebben, SourceForge telt circa 40 miljoen bezoekers per maand.
Hoewel Dice Holdings geen grote wijzigingen in de websites van Geeknet zou willen doorvoeren en de redactionele onafhankelijkheid gewaarborgd zou blijven, zou het bedrijf willen proberen om via Slashdot en SourceForge bezoekers door te sluizen naar zijn vacaturesites. Daarbij hoopt Dice te kunnen profiteren van het grote aantal bezoekers dat de techsites bezoekt van buiten de VS.
Vind ik niet op sterven na dood...4.3 Million Unique Visitors per Month
34.0 Million Page Views per Month
6 Thousand Comments per Day
[Reactie gewijzigd door Creesch op dinsdag 18 september 2012 16:09]
[Reactie gewijzigd door batjes op woensdag 19 september 2012 10:29]
[Reactie gewijzigd door GekkePrutser op dinsdag 18 september 2012 18:41]
[Reactie gewijzigd door robinverl op dinsdag 18 september 2012 16:13]
[Reactie gewijzigd door funkygraz op dinsdag 18 september 2012 16:10]
Op dit item kan niet meer gereageerd worden.
Populair: Tablets Samsung Websites en communities Mobiele telefoons Google Sony Microsoft Games Politiek en recht Consoles
© 1998 - 2013 Tweakers.net B.V. Contact Over Tweakers Jouw privacy Algemene voorwaarden Cookies
Tweakers wordt uitgegeven door De Persgroep en wordt gehost door True