De Wii U gaat in Japan 26250 yen kosten, omgerekend circa 260 euro. Ook komt er een duurdere premium-versie met onder andere meer opslag. De Wii U komt in Japan op 8 december uit; een Europese release moet nog worden aangekondigd.
De goedkoopste versie van de Wii U is wit en bevat 8GB aan flashgeheugen en wordt geleverd met een GamePad met touchscreen en een hdmi-kabel. De premium-versie is zwart en bevat 32GB aan flashgeheugen, naast een laadstation en een houder voor de Wii U.
De goedkopere Wii U gaat 26250 yen kosten, omgerekend rond de 260 euro. Dat meldt persbureau Bloomberg. De zwarte, duurdere versie kost 31500 yen, omgerekend circa 315 euro. Een extra GamePad met touchscreen gaat 13440 yen kosten, wat neerkomt op rond de 135 euro. Een extra controller zonder touchscreen kost circa 5000 yen, rond de 50 euro. De Wii U ondersteunt maximaal twee GamePads.
Wat de opvolger van de Wii in Nederland en België gaat kosten, is onbekend. Dat moet Nintendo nog bekendmaken. In Japan komt de nieuwe console uit op 8 december; dat is iets meer dan zes jaar na de introductie van de originele Wii. Bij de Wii zat er minder dan een week tussen de Japanse en Europese introductie, maar of dat bij de Wii U ook zo is, zal nog moeten blijken.

aldus de website van Wehkampde aangegeven levertijd bij dit artikel is fictief. De Wii U console staat gepland voor release in het najaar van 2012. De prijs- en levertijd informatie zijn onder voorbehoud van wijzigingen.
[Reactie gewijzigd door Titan_Fox op vrijdag 14 september 2012 10:43]
[Reactie gewijzigd door Brummetje op donderdag 13 september 2012 14:10]
Heel begrijpelijk toch?Veel te dik, te plastic, te groot in verhouding tot de schermgrootte.
[Reactie gewijzigd door Fireshade op donderdag 13 september 2012 11:56]
[Reactie gewijzigd door Mic2000 op donderdag 13 september 2012 12:29]
[Reactie gewijzigd door I.R. Overclocked op donderdag 13 september 2012 10:16]
[Reactie gewijzigd door matthijs33 op donderdag 13 september 2012 10:16]
Ja. En een Xbox 360 is eigenlijk alleen maar een geupdate Xbox. Een PS3 is eigenlijk alleen maar een geupdate PS2 wat zelf eigenlijk alleen maar een geupdate PS was.Het is eigenlijk alleen maar een geupdate Wii met een gamepad.
Helaas, hij vergat de PS niet. Update van de sony walkman?Je vergeet je PS One! Mooi formaatje console is dat trouwens. Ligt hier nog ergens en wordt nog wel eens gebruikt voor Worms World Party
Gelukkig doet het er niet zoveel toe hoe het ding er uit ziet. Als de games goede verhaallijnen hebben of gewoon zeer vermakelijk zijn wordt het een succes.
[Reactie gewijzigd door TheRealThanos op donderdag 13 september 2012 14:39]
Ik durf te wedden dat als er een bedrijf is die alles uit WiiU kan persen dat je zeker mooiere beelden kan krijgen dan de 360 en PS3Ik durf te wedden dat de nieuwe Wii inderdaad de Xbox360 en PS3 niet gaat overtreffen.
Op dit item kan niet meer gereageerd worden.
Populair: Asus Samsung Mobiele telefoons Laptops Apple Sony Games Microsoft Consoles Microsoft Xbox One
© 1998 - 2013 Tweakers.net B.V. Contact Over Tweakers Jouw privacy Algemene voorwaarden Cookies
Tweakers wordt uitgegeven door De Persgroep en wordt gehost door True