HTC zou een nieuwe versie van zijn duurste model One X in de planning hebben staan. De nieuwe versie zou hetzelfde design hebben, maar zijn voorzien van een nieuwe versie van de quadcore-Nvidia Tegra 3-soc met hogere kloksnelheid.
De nieuwe versie van de One X zou als naam One X+ meekrijgen, meldt XDA-Developers-lid Football op Twitter. Football lijkt vroeg toegang te hebben tot info over HTC-toestellen. De One X+ is 0,4mm dikker dan de One X, maar beschikt desondanks over dezelfde 1800mAh-accu. De processor is een Nvidia AP37, een Tegra 3 met hoger geklokte cpu en gpu dan in de huidige One X. Bovendien wordt de One X+ volgens Football uitgebracht met Android 4.1 Jelly Bean en een nieuwe versie van HTC's skin Sense. De AP37 is geklokt op 1,6GHz en haalt 1,7GHz als slechts één core wordt gebruikt. Dezelfde versie van de Tegra 3 doet ook dienst in de tablet Asus Transformer Pad Infinity.
Football openbaarde ook informatie over de nieuwe Windows Phone-smartphone van HTC. Die zou de naam 8X meekrijgen. Het toestel, dat als codenaam Accord heeft, beschikt over een 4,3"-scherm met een resolutie van 1280x720 pixels. De 8X zou draaien op een Qualcomm Snapdragon S4-processor.
HTC presenteert op 19 september nieuwe toestellen, maar of een van beide daartussen zit, is nog onduidelijk. De uitnodiging lijkt te wijzen op een Windows Phone 8-toestel.

[Reactie gewijzigd door Xereon op vrijdag 7 september 2012 16:34]
[Reactie gewijzigd door Xereon op vrijdag 7 september 2012 16:38]
[Reactie gewijzigd door djunicron op vrijdag 7 september 2012 17:06]
Dat valt best mee als je bedenkt dat Custom Roms prima lopen op veroudere hardware.. zelf ICS draait prima op een single core en 512MBAndroid is vrij zwaar voor een mobiel OS dus vereist krachtige hardware,
[Reactie gewijzigd door Dreamvoid op vrijdag 7 september 2012 17:42]
Leuk op papier, maar die chips zijn nog niet leverbaar, en HTC moet wel wat interessants in de winkels hebben liggen deze kerst. Van een foldertje met "deze droomtelefoon komt er binnenkort aan" gaat de schoorsteen niet roken.quad core snapdragon S4
Exynos quad met T600 mali
[Reactie gewijzigd door Dreamvoid op vrijdag 7 september 2012 17:38]
[Reactie gewijzigd door Dreamvoid op vrijdag 7 september 2012 17:32]
[Reactie gewijzigd door 7050 op vrijdag 7 september 2012 17:08]
Op dit item kan niet meer gereageerd worden.
Populair: Asus Samsung Websites en communities Mobiele telefoons Laptops Sony Games Microsoft Consoles Microsoft Xbox One
© 1998 - 2013 Tweakers.net B.V. Contact Over Tweakers Jouw privacy Algemene voorwaarden Cookies
Tweakers wordt uitgegeven door De Persgroep en wordt gehost door True