Motorola zou zijn nieuwe Android-smartphone Razr M in Europa willen uitbrengen met een Intel Medfield-soc. De telefoon heeft in de Verenigde Staten een ARM-chip aan boord. Motorola had beloofd nog dit jaar een Intel-smartphone uit te brengen.
De Amerikaanse versies van de nieuwe Razr-smartphones hebben een Qualcomm Snapdragon S4-soc aan boord, vermoedelijk omdat de S4 tot nu toe als enige lte-ondersteuning biedt zonder aparte chip. De smartphone met Intel-soc krijgt een andere naam, maar zal er hetzelfde uitzien als de Razr M, meldt gadgetblog Pocket-Lint. Vermoedelijk blijft ook het scherm hetzelfde: een Super Amoled-paneel met een diagonaal van 4,3" en een resolutie van 960x540 pixels.
Motorola beloofde eerder al in de tweede helft van dit jaar een toestel met Intel-soc uit te brengen. Het is onduidelijk om welke soc het precies gaat. Intel probeert de door ARM gedomineerde smartphonemarkt te veroveren met zijn nieuwe Medfield-soc. Tot nu toe kwamen er enkele modellen uit met de Intel-processors, zoals de Lava Xolo X900. In Nederland is nog geen Intel-smartphone breed beschikbaar. Motorola houdt over twee weken een persevenement, waarop de smartphone vermoedelijk officieel wordt gepresenteerd.

[Reactie gewijzigd door Dreamvoid op donderdag 6 september 2012 14:53]
[Reactie gewijzigd door F0nz0 op donderdag 6 september 2012 14:47]
[Reactie gewijzigd door Dreamvoid op donderdag 6 september 2012 14:52]
[Reactie gewijzigd door Dreamvoid op donderdag 6 september 2012 14:47]
[Reactie gewijzigd door watercoolertje op donderdag 6 september 2012 15:07]
[Reactie gewijzigd door Dreamvoid op donderdag 6 september 2012 15:26]
Op dit item kan niet meer gereageerd worden.
Populair: Samsung Websites en communities Mobiele telefoons Google Sony Games Microsoft Politiek en recht Consoles Microsoft Xbox One
© 1998 - 2013 Tweakers.net B.V. Contact Over Tweakers Jouw privacy Algemene voorwaarden Cookies
Tweakers wordt uitgegeven door De Persgroep en wordt gehost door True