Er zijn opnieuw foto's verschenen van de volgende iPhone. De foto's tonen deze keer de dikte van de behuizing ten opzichte van de iPhone 4S en 3GS. Daaruit blijkt dat de volgende iPhone rond 7mm dik wordt, een stuk dunner dan de iPhone 4S.
De foto's zijn gepubliceerd door de site iColorOS, die inmiddels offline is. De volgende iPhone is daarbij volledig in elkaar gezet, maar er zijn nog altijd geen foto's verschenen van een werkende versie van de volgende generatie iPhone. De foto's laten wel zien hoe de afmetingen zijn ten opzichte van de huidige iPhone 4S en 3GS.
De volgende iPhone, die volgens veel geruchten iPhone 5 of simpelweg iPhone gaat heten, zou beschikken over een 4"-scherm, waar iPhones tot nu toe een 3,5"-scherm hebben. Het scherm zou net als dat van de Sony Xperia P en LG Optimus G een in-cell-lcd zijn, waarbij de touch-sensoren in de schermlaag zitten. De resolutie zou zijn opgekrikt van 960x640 naar 1136x640 pixels. Daardoor zou de telefoon ook iets langer worden.
De foto's tonen een toestel dat wat design betreft in lijn ligt met de iPhone 4 en 4S, maar het glas aan de achterkant is vervangen door metaal. Alleen aan de boven- en onderzijde zou nog glas zitten, vermoedelijk om draadloze signalen als 2g, 3g, 4g, wifi, gps en bluetooth door te laten. Ook is de frontcamera gecentreerd boven de speaker en lijkt de camera aan de achterkant voorzien te zijn van een kleinere opening.
De nieuwe iPhone zou op 12 september worden gepresenteerd, waarna hij op 21 september in onder meer de Verenigde Staten, Frankrijk en Duitsland moet uitkomen. Een release in Nederland en België zou op de planning staan voor begin oktober.
| Afmetingen | Lengte | Breedte | Dikte |
|---|---|---|---|
| 'iPhone 5' | ±123mm | ±59mm | ±7,1mm |
| iPhone 4S | 115mm | 59mm | 9,3mm |
| Galaxy S III | 137mm | 71mm | 8,6mm |
| Sony Xperia P | 122mm | 59mm | 10,5mm |
| Motorola Razr | 131mm | 69mm | 7,1mm |
[Reactie gewijzigd door Donstil op 1 september 2012 01:55]
[Reactie gewijzigd door Dreamvoid op 31 augustus 2012 16:10]
[Reactie gewijzigd door Terracotta op 1 september 2012 10:58]
[Reactie gewijzigd door BoringDay op 31 augustus 2012 21:56]
[Reactie gewijzigd door Thomasx4 op 31 augustus 2012 23:50]
[Reactie gewijzigd door Erwines op 1 september 2012 00:47]
[Reactie gewijzigd door Erwines op 1 september 2012 20:35]
Je zegt dus wél dat Amoled van Samsung beter is...betere schermen; Samsung heeft Super Amoled met ongekende zwartwaarden en prachtig contrast
Weet je wat het is, tweakers kunnen het niet aanzien dat een hele boel mensen een iPhone kopen en vervolgens hiermee gaan pronken dat het de beste telefoon is, super ontworpen is, super innovatief en ook zelfs bijna heilig verklaardHet vreemde is echter dat bij dit soort berichten over Apple en producten van Apple altijd weer de Apple-haters langskomen voor hun anti-Apple rants. Als Apple niet jouw ding is, waarom dan die drang om steeds maar weer iets te roepen op Apple topics?
[Reactie gewijzigd door Uniciteit op 31 augustus 2012 17:46]
Volgens mij ben je in de war. De tweede generatie iPhone heette iPhone 3G. Daarna 3GS. En de iPhone 4 is best verkochte smartphone ever dus hoezo is die jammer? Die telefoon is een gigantisch succes.Het is jammer de iPhone schokte de wereld de tweede iPhone viel wat tegen 3 mwa, 3S net even beter 4 jammer, 4S beter dan 4 maar voorbij gestreefd door Android telefoons. 5 Ach je moet wel heel erg van Apple houden als je dat ding nog koopt.
Ik ben het grotendeels eens met je post.. MAAR niet iedereen vind het even prettig dat Apple qua software zoveel mogelijk voor jou wilt bepalen wat je er wel en niet mee kan. (erg gesloten software). Ik heb zelf een lange tijd een iPhone (3G) gehad en me niet gestoord aan het OS... totdat ik weer eens een tijdje met (eerst een symbian en daarna) een Android-device rond heb gelopen, dan pas kom je er achter hoe weinig er aanpasbaar is aan je iPhone. Het loopt soepel (njah.. mijn iPhone liep soepel tot iOs 3.1.3... na de update naar 4.x helemaal niet meer!) en idd. in de appstore is er een groot aanbod (iets wat ik mis bij m'n Nokia E7 bijv.). Gebruiksvriendelijkheid is iig een mening... laten we het daar op houdenzul je zien dat de iphone nog steeds een van de best presterende telefoons op de markt is die uitblinkt is gebruiksvriendelijkheid en grote ondersteuning geniet van app ontwikkelaars. En laat dat nou net de echte USP's zijn van de iphone. Op termijn wordt de hardware steeds minder belangrijk en de software juist steeds belangrijker, en laat apple dat juist uitstekend voor elkaar hebben.
Ja hij heeft het schip op tijd verlaten...Wat dat betreft heeft Jobs het schip op tijd verlaten nu zal hij herinnerd worden als de held die Apple het duurste bedrijf ooit maakte, waar als hij nog een jaar of 10 was blijven zitten hij ook de man was geweest die het weer niet lukte om die boog gespannen te blijven houden...
[Reactie gewijzigd door Brummetje op 31 augustus 2012 16:10]
[Reactie gewijzigd door jabwd op 31 augustus 2012 17:25]
Ik heb gespeeld met de S III, en ik ben er niet van onder de indruk. De note evenmin, maar die fungeert voor een andere sub-doelgroep heb ik 't idee. (enorm groot scherm met stylus is niet iets wat mij aantrekt, maar genoeg andere mensen weer wel)Hoe dan ook, ben wel benieuwd waar Apple mee komt, als ik dan de Note II zo eens bekijk en de S III hebben ze wel een flinke inhaalslag te maken.
Ik zeg zelfs dat 'ie dat niet gaat krijgen. Na de iPhone 4 kwam namelijk de 4S, en dat is dus de 5e iPhone.Wie zegt dat het uiteindelijk de iphone 5 gaat krijgen als naam?
De volgende iPhone, die volgens veel geruchten iPhone 5 of simpelweg iPhone gaat heten
[Reactie gewijzigd door Pluistronaut op 31 augustus 2012 16:14]
Sterker nog, de iPhone 3G was de tweede iPhone.Nee, Apple heeft het niet zo met de nare suffixen. Het was uberhaupt al verbazingwekkend dat de 3 een 3G werd (ja, natuurlijk, het gaat over de 3g support), en dat er een 3GS kwam.
[Reactie gewijzigd door Atmosfeer op 31 augustus 2012 16:43]
Hoe dat zo dan? ik gebruik m'n iPhone 4 al bijna 2 jaar zonder hoesje, en ik vind 't niet ongemakkelijk te noemen. Nou moet ik zeggen dat ik forse handen heb, misschien dat 't dan weer een andere ervaring is.Ik heb nog nooit een iPhone gehad, maar de 3(G/S) houdt opzich prima vast. De 4(s ) ligt echt totaal niet lekker in de hand, erg ongemakkelijk. Misschien dat t een stukje gewenning is, maar mijn eerste indruk was negatief.
[Reactie gewijzigd door Dennis013 op 31 augustus 2012 16:28]
ik gebruik m'n Xperia P met 4" scherm al meer dan een maand, en ik gebruik nog altijd liever m'n iPhone 4 met 3.5" scherm.Daarbij geen groter scherm? Gebruik het een week en je wilt niet meer terug!
Welllll, als ze de Sharp IGZO schermen gaan gebruiken die minder gebruiken en dunner zijn hebben ze meteen veel meer ruimte voor de accu. Zeker omdat het geheel groter is. Dat zou best eens de grote verrassing kunnen zijn.Een extreem lange accuduur, dat zou nog wel een wens zijn.
Jammer, ik had toch wel op een iets vernieuwender design gehoopt. Ben benieuwd of veel mensen alleen voor een groter scherm en een dunnere behuizing een nieuwe iPhone zullen aanschaffen. Zonder landelijke dekking heeft 4G ook weinig toegevoegde waarde in Nederland.De foto's tonen een toestel dat wat design betreft in lijn ligt met de iPhone 4 en 4S
[Reactie gewijzigd door Flagg op 31 augustus 2012 20:23]
Op dit item kan niet meer gereageerd worden.
Populair: Tablets E3 2013 Mobiele telefoons Google Sony Apple Microsoft Games Politiek en recht Consoles
© 1998 - 2013 Tweakers.net B.V. onderdeel van De Persgroep, ook uitgever van Computable.nl, Autotrack.nl en Carsom.nl • Hosting door True