Op de officiële forums van Prince of Persia is een screenshot verschenen dat van een nieuw, nog onaangekondigd Prince of Persia-spel zou zijn. Eerder lekte al een trailer uit die over hetzelfde spel zou gaan. Ubisoft heeft nog niets bevestigd.
Het plaatje, dat volgens website OnlySP op het officiële Prince of Persia-forum gepost is, toont een donkere man staand op een plein in een Midden-Oosterse setting. Hoewel daarvan niet direct kan worden afgeleid dat het om een Prince of Persia-game gaat, valt in de enkele regel code die aan de onderkant van het plaatje is te zien, 'POP_ZERO_2' te lezen. De afkorting 'PoP' is een gebruikelijke afkorting voor de Prince of Persia-serie.
Het plaatje vertoont ook de tekst 'Release Editor DX11', wat door OnlySP geïnterpreteerd wordt als aanwijzing dat het nieuwe Prince of Persia-spel niet voor de huidige generatie consoles ontwikkeld wordt; de Xbox 360 en de PlayStation 3 ondersteunen immers geen DirectX11. Daarmee zou Prince of Persia het tweede next-gen project van Ubisoft kunnen zijn; de uitgever kondigde op de E3 Watch Dogs aan, maar wilde niet vertellen voor welke platforms dat spel ontwikkeld wordt, waarmee het bedrijf het gerucht voedde dat het om een project voor de volgende generatie consoles gaat.
Het is niet de eerste keer dat er beeld uitlekt van een vermeend volgend Prince of Persia-project. Voorafgaand aan de E3 lekte er beeld uit dat afkomstig leek uit een teaser-trailer. Daarin lijkt dezelfde man te zien die ook te zien is in het screenshot dat in het afgelopen weekend is uitgelekt. De trailer werd uiteindelijk niet vertoond tijdens de E3.

[Reactie gewijzigd door MAX3400 op 6 augustus 2012 12:06]
Ooh ja en dan het liefst front view (first person of third person) met in het klein onderin hoe het side view in de oude versie eruit zou zien. Denk dat ik dan wel de portemonnee zou trekken.Alhoewel ik moet zeggen dat een volledige remake in FullHD van de eerste versie uit 1989 toch best een leuke Marketplace/PSN game zou maken
Je weet dat die al een tijdje uit is op XBLA ... ? klikAlhoewel ik moet zeggen dat een volledige remake in FullHD van de eerste versie uit 1989 toch best een leuke Marketplace/PSN game zou maken
Grappig, blijkbaar weet jij er dus een stuk meer van dan dat er in het artikel genoemd wordt. Vertel!Nee, in dit geval betekend 'DX11" toch echt wel dat het tegen een DX api aan praat.
De geruchten zijn vooralsnog dat er in de nieuwe Xbox gewoon DX11 hardware zit. Wat ook de meest logische keuze is, er is nog helemaal niets aangekondigd wat DX12 betreft en in een console zitten vrijwel nooit de top-of-the-line high end GPU's maar gewoon chips die gebaseerd zijn op chips die standaard verkrijgbaar zijn, maar dan gemodificeerd voor de console en evt met wat extra features.Ik denk dat er tegen die tijd wel een DX12 uit komt, samen met de next-gen Xbox
[Reactie gewijzigd door .oisyn op 6 augustus 2012 14:19]
[Reactie gewijzigd door Nimac91 op 6 augustus 2012 11:25]
Vaak is het ook gewoon de studio zelf. Goede vorm van marketing/reclame. Je ziet het, meteen een artikeltje op tweakers, iedereen wacht nu in spanning af. Net zoiets als een prototype van een telefoon "verliezen".Ik vraag me af wat voor een persoon dit soort dingen laat uitlekken en in hoeverre de studio dit erg vind (of erg genoeg vind om er consequenties aan te hangen).
[Reactie gewijzigd door Rexcore op 6 augustus 2012 11:33]
[Reactie gewijzigd door .oisyn op 6 augustus 2012 11:40]
Op dit item kan niet meer gereageerd worden.
© 1998 - 2013 Tweakers.net B.V. onderdeel van De Persgroep, ook uitgever van Computable.nl, Autotrack.nl en Carsom.nl • Hosting door True