De Indonesische autoriteiten hebben de toegang tot meer dan een miljoen pornosites geblokkeerd. De blokkade werd ingesteld in het kader van de ramadan, maar het is mogelijk dat deze ook daarna nog in stand wordt gehouden.
Tegenover The Times of India liet het Indonesische ministerie van communicatie en informatie weten dat er nog meer pornosites worden geblokkeerd tijdens de ramadan, die in Indonesië op donderdag is begonnen. De autoriteiten lieten daarbij ook weten dat het nog onzeker is of de bewuste pornosites na de ramadan weer toegankelijk worden.
Het is onbekend hoeveel pornosites er nog geblokkeerd zullen worden, maar de autoriteiten hopen dat de bevolking de overheid helpt bij het stoppen van onlineporno. Het ministerie van communicatie en informatie denkt dat er wereldwijd 'ongeveer 2 miljard' pornosites bestaan.
Het is niet de eerste keer dat Indonesië in het nieuws komt wegens de blokkade van internetporno. Eerder probeerde de Indonesische overheid al RIM te verplichten om porno op BlackBerry's te weren. De Canadese fabrikant heeft inmiddels gehoor gegeven aan deze wens. Ook India is bezig om toegang tot porno via het internet te blokkeren.
[Reactie gewijzigd door Zunflappie op vrijdag 20 juli 2012 13:40]
[Reactie gewijzigd door Soepstengel op vrijdag 20 juli 2012 15:42]
[Reactie gewijzigd door Tyragu op zaterdag 21 juli 2012 10:51]
"With a population recorded as 3,891,428 in the 2010 census,[3] the island is home to most of Indonesia's Hindu minority. In the 2000 census about 92.29% of Bali's population adhered to Balinese Hinduism while most of the remainder follow Islam."Oja, Balinezen zijn Boedistisch.
[Reactie gewijzigd door Soepstengel op zaterdag 21 juli 2012 22:47]
wat ook weer onzin is. De legers van de profeet Mohammed, die voor hem vochten in de oorlog om Mecca bijvoorbeeld, dronken ook.maar dat is dus onzin, alcohol mag je sowieso niet drinken als moslim.
[Reactie gewijzigd door Badshaah op vrijdag 20 juli 2012 16:05]
't probleem met die oude boeken (bijbel, koraan) is dat ze ook zijn geschreven in oude talen. "vroeger" had het arabisch geen accenten, nu wel. Ook het gedoe met klinkers was niet favoriet. De (oer) koraan is grofweg niet meer te lezen door een hedendaagse arabier. (nuttige link voor de liefhebbers)Interpretaties hebben menig geloof kapot gemaakt... Ook het christelijke
No offense, maar aub mede-tweakers stop nou is met die stompzinnige vergelijkingen overal bij. Ik vind dat zo storend altijd in de comments. Vaak wordt er iets met totaal wat anders vergeleken dan waar het over gaat.Dat zou net zoiets zijn dat je extra gevangenisstraf krijgt als je op 4 Oktober dierendag zinloos een dier doodt.
Een hoop moslims zijn anders heel erg wantrouwend jegens hun allah.Als regeringsleider is het niet je taak een gelovige te weerhouden van zonde, dat is de taak van de gelovige zelf en het is de hogere lintentiteit (Allah) die zal oordelen of je een zondaar bent.
[Reactie gewijzigd door Clubbtraxx op zaterdag 21 juli 2012 01:47]
[Reactie gewijzigd door masgreece op vrijdag 20 juli 2012 15:12]
[Reactie gewijzigd door ncoesel op zaterdag 21 juli 2012 16:30]
Dingen die je niet hebt kun je ook niet missen. Als je hier in NL 60=>100 jaar geleden had gevraagd of mensen tevreden waren hadden ze ook ja gezegd waarschijnlijk. Als je iemand van nu een poos in die tijd/situatie neer zou zetten zou het antwoord heel anders zijn.De steun en trots van de Indonesiers wat betreft hun land en regering is enorm en eerlijk gezegd ook niet helemaal onterecht. Het zal natuurlijk niet allemaal rozengeur en maneschijn zijn, maar ik heb niemand gesproken aldaar die ook maar een beetje negatief was over de democratie daar.
[Reactie gewijzigd door arthur-m op vrijdag 20 juli 2012 13:53]
[Reactie gewijzigd door TheCodeForce op vrijdag 20 juli 2012 18:13]
Wat helpt het blokkeren van porno-sites daarbij dan? hebben de mensen dan geen zelfbeheersing?Aan de andere kant wil de regering ook helpen in het uitdragen/doen van het geloof.
Do as I say, not do as I do, is overal ter wereld een vrij bekend begrip.Ironisch genoeg is daar ooit een minister, die fel tegen internetporno was, betrapt op het bekijken van porno.
[Reactie gewijzigd door arjankoole op vrijdag 20 juli 2012 15:16]
Ohja, TBP bied ook porno aan.Tja, thepiratebay mag bij ons ook niet....
[Reactie gewijzigd door Flappiewappie op vrijdag 20 juli 2012 14:02]
Jah dat zeiden de nederlandse kerken ookwaar leg je de grens? Dan moet je iets meer statistiek hebben. En wat nou als je nou nooit toegang had gehad naar porno, zou je er dan ook behoefte aan hebben gehad?
[Reactie gewijzigd door iMispel op vrijdag 20 juli 2012 15:12]
De moraal...Ik denk dat het probleem is dat zij juist wel vinden dat dit schade veroorzaakt aan de 'moraal'.
Alleen bij daglicht. Na zonsondergang kun je gewoon weer eten en ..de rest.ik wist niet dat dit "verboden" was tijdens de ramadan,
Er zijn maar een paar honderd miljoen websites in totaal voorzover ik weet.meer dan een miljoen pornosites geblokkeerd?
Ongeveer 2 miljard pornosites?
Dat lijkt me een zwaar overdreven getal. Dus dan zouden er voor elke 3½ mensen die er zijn op aarde een pornosite is? En als het zo is, dan is het afsluiten van een miljoen pornosites een hele kleine druppel op een hele grote gloeiende plaat.... denkt dat er wereldwijd 'ongeveer 2 miljard' pornosites bestaan.
[Reactie gewijzigd door jj71 op vrijdag 20 juli 2012 13:49]
[Reactie gewijzigd door Jump op vrijdag 20 juli 2012 13:43]
Ja, ze moeten nu ook voedsel en drinken halen uit huizen en winkels ivm de Ramadan, maar dat doen ze ook niet.Het is natuurlijk lastig om iets wat gedaan wordt vanuit een geloof toe te passen op moderne techniek die nog nog niet bestond toen de geloven ontstonden. Maar of dit dan de manier is vraag me ik me sterk af.
Op dit item kan niet meer gereageerd worden.
Populair: Asus Samsung Mobiele telefoons Laptops Apple Sony Games Microsoft Consoles Microsoft Xbox One
© 1998 - 2013 Tweakers.net B.V. Contact Over Tweakers Jouw privacy Algemene voorwaarden Cookies
Tweakers wordt uitgegeven door De Persgroep en wordt gehost door True