Mobieltjesmaker Alcatel One Touch gaat binnenkort de Alcatel One Touch 916D in Nederland uitbrengen. De Android 2.3-smartphone heeft ruimte voor twee simkaarten, komt deze maand uit en krijgt een adviesprijs mee van 119 euro.
Beide simkaarten kunnen tegelijkertijd gebruikt worden. De Alcatel One Touch 916D heeft een fysiek toetsenbord onder het scherm, net als de woensdag gepresenteerde Samsung Galaxy Chat.
De telefoon heeft een scherm met een diagonaal van 2,6" en een resolutie van 320x240 pixels. Het toestel meet 117x65x12mm en draait op Android 2.3. De processor is een Mediatek MT6573, een singlecore op verouderde ARM11-microarchitectuur. Behalve Alcatel heeft Motorola deze processor wel eens gebruikt in smartphones. De gpu is een PowerVR SGX531.
De smartphone heeft verder, net als de HTC ChaCha van vorig jaar, een Facebook-knop om foto's en webpagina's snel te delen via het sociale netwerk. De telefoon moet deze maand in de Nederlandse winkels liggen en de adviesprijs is 119 euro.
[Reactie gewijzigd door joma1 op donderdag 5 juli 2012 15:41]
[Reactie gewijzigd door arjandijk162 op donderdag 5 juli 2012 15:53]
[Reactie gewijzigd door watercoolertje op donderdag 5 juli 2012 16:32]
De 918D is wel dualsim aktief standby, de tweede sim is dus tijdelijk geblokkeerd bij een gesprek op SIM1De recensies op de 918-D zijn niet erg negatief, dus denk dat het duo sim gebeuren wel los loopt bij de 916D?
http://www.kijkshop.nl/pr...telefoon-one-touch-918-d/
Bovendien zijn de OT's redelijk makkelijk te rooten, dus bloatware is zo verwijderd. Alleen is het wachten op een custom rom altijd langer wachten. Ben benieuwd, heb zelf nu de OT-908, bevalt prima, maar bepaald geen hoogvlieger.
Op dit item kan niet meer gereageerd worden.
Populair: Android Tablets Samsung Websites en communities Mobiele telefoons Google Sony Microsoft Games Politiek en recht
© 1998 - 2013 Tweakers.net B.V. Contact Over Tweakers Jouw privacy Algemene voorwaarden Cookies
Tweakers wordt uitgegeven door De Persgroep en wordt gehost door True