Asus zou werken aan een nieuwe Republic of Gamers-videokaart met twee gpu's. De videokaart, die de merknaam Ares 2 moet gaan dragen, zou over twee Radeon HD 7870 'GHz Edition'-gpu's en 4GB videogeheugen beschikken
De twee Radeon-gpu's zijn van het type Pitcairn XT en zijn gebakken volgens een 28nm-procedé, zo stelt Videocardz.com. In totaal zou de Asus Ares 2 met de twee Radeon HD 7870-gpu's over 2560 stream-processors beschikken, samen met 160 texture mapping units en 64 raster operating units. De precieze kloksnelheden zijn nog niet bekend, maar deze zal mogelijk 1GHz bedragen.
Asus zou de Ares 2 hebben voorzien van 4GB gddr5-videogeheugen in combinatie met twee 256bit-interfaces. Om de videokaart te voeden, zouden twee 8pin-connectors op de pcb zijn geplaatst. Het geschatte stroomverbruik zou rond de 300W liggen, terwijl de adviesprijs wordt ingeschat op 800 dollar. Wanneer de Ares 2 op de markt zou moeten komen, is nog niet duidelijk.

[Reactie gewijzigd door DCG909 op maandag 25 juni 2012 14:25]
zie daar de de 7970! Met 1 PCB kan je een hele hoop kanten opgaan. maar wat ik mis zijn toch wel de eyefinity kaarten de laatste tijd. Eyefinity was helemaal je van het. Powercolor heeft zelfs en kaart gemaakt om 12 displays aan te hangen (DAFUQ!)is meer bedoeld om te kijken hoe ver men op 1 PCB kan komen.
[Reactie gewijzigd door Xzito op maandag 25 juni 2012 13:52]
[Reactie gewijzigd door frits1986 op maandag 25 juni 2012 15:51]
Dus jij durft te beweren dat deze kaart net is als een zilvere ring? Die eigenlijk heel cheap (prijs van zilver is +- 70 cent per gram, en de ring weegt +- 5 gram) is, maar de ring zelf wordt verkocht voor 135 euro omdat er een buddha 2 buddha merkje op staat en er mensen zijn die die ringen verzamelen?Kaart is ook niet bedoeld om daar mee te concurreren.
Het is nu al een paar keer in dit topic vertelt dat dit een special item is,
volgens mij word de doelgroep niet begrepen?
[Reactie gewijzigd door Stef602 op maandag 25 juni 2012 14:25]
[Reactie gewijzigd door Ghostier op maandag 25 juni 2012 14:58]
Nee gaat niet gebeuren, zullen gewoon twee Tahiti GPU's worden. "Nieuws" komt dan ook van een site af welke niet bekend staat als betrouwbaar...Huidige ARES II = 2 mid/high kaarten van AMD?
[Reactie gewijzigd door Lupp op maandag 25 juni 2012 23:13]
[Reactie gewijzigd door A87 op maandag 25 juni 2012 16:42]
Op dit item kan niet meer gereageerd worden.
Populair: Android Samsung Websites en communities Mobiele telefoons Google Sony Games Microsoft Consoles Microsoft Xbox One
© 1998 - 2013 Tweakers.net B.V. Contact Over Tweakers Jouw privacy Algemene voorwaarden Cookies
Tweakers wordt uitgegeven door De Persgroep en wordt gehost door True