Intel heeft de derde generatie van zijn vPro-platform voor zakelijke toepassingen geïntroduceerd. Het platform biedt verbeterde opties voor authenticatie. Daarnaast komen de beveiligings- en beheeropties van vPro nu ook naar ultrabooks.
Intel-processors met de nieuwe vPro-technologie beschikken over Identity Protection Technology, waarbij een tweede authenticatielaag is toegevoegd. Hierbij is een private key opgeslagen in de firmware, wat websites en bedrijfsnetwerken de zekerheid geeft dat gebruikers daadwerkelijk inloggen van de geauthenticeerde laptop of pc.
Daarnaast is Secure Key toegevoegd, dat gebruikmaakt van Intels hardwarematige verbeteringen voor aes-encryptie voor de bescherming van bestanden. Ook is OS Guard aanwezig, dat systemen moet beschermen tegen malware.
Op het gebied van beveiliging is ook ePO Deep Command toegevoegd, dat een resultaat is van de samenwerking met het door Intel overgenomen McAfee. De feature biedt beveiliging van over netwerken verzonden data. Verder is Intels Active Management Technology voor beheer op afstand weer aanwezig. Volgens Intel komen de nieuwe vPro-features boven op de prestatieverbeteringen van Ivy Bridge. Ivy Bridge-processors zouden zakelijke toepassingen efficiënter kunnen draaien en bijvoorbeeld de aansturing van drie schermen kunnen ondersteunen.
[Reactie gewijzigd door DLGandalf op 16 mei 2012 12:20]
Intel® IPT protects network and web site access points by providing enterprises with two ways to validate that a legitimate user—not malware—is logging in from a trusted platform.
en als je dan verder klikt, kom je op http://ipt.intel.com/Protected-PCs.aspx terecht waar echt geen zware workstations of Xeon-CPU's staan genoemd.It also provides a simple way for web sites and businesses to validate that a user is logging in from a trusted PC.
Op dit item kan niet meer gereageerd worden.
© 1998 - 2013 Tweakers.net B.V. onderdeel van De Persgroep, ook uitgever van Computable.nl, Autotrack.nl en Carsom.nl • Hosting door True