Ontwikkelstudio Valve heeft laten weten geen nieuwe game aan te zullen kondigen op de E3. Daarmee ontkracht het bedrijf het gerucht dat Half-Life 3 aangekondigd zou worden. Diverse 'hints' zouden gewezen hebben op een aankondiging.
Valve bevestigde bij monde van Doug Lombardi tegenover Joystiq dat het bedrijf niet van plan is om een nieuwe game aan te kondigen op de jaarlijkse E3-gamesbeurs, die van 5 tot en met 7 juni in Los Angeles wordt georganiseerd. Daarmee lijkt de hoop die veel fans hadden op een positieve verrassing in de vorm van een Half-Life 3-aankondiging voorlopig vervlogen.
Joystiq zocht contact met Valve nadat fanwebsite ValveTime.net een mailwisseling van een gebruiker met Valve-topman Gabe Newell had gepubliceerd. In zijn e-mail maakte Newell ook al duidelijk dat er geen aankondiging komt op de E3. "We zullen op de E3 Half-Life 3 niet aankondigen, Portal 3 niet en Left 4 Dead 3 ook niet. Je zult alleen dingen zien die je al kent, zoals Counter Strike: Global Offensive en Dota 2", aldus Newell.
Met de verklaringen lijkt voorlopig een einde te komen aan een stroom van geruchten over een op handen zijnde aankondiging. Zo verschenen er maandag nog teaser-tweets van Valve en IGN die leken te hinten op Half-Life. Verder verscheen er onder andere al eens een website met het Half-Life 3-logo online, en werd er een werknemer van Valve gespot met een Half-Life 3-shirt.
Games van Valve zitten gewoon altijd perfect in elkaar; grafisch, technisch en qua verhaal. 1 van de weinige ontwikkelaars die goed doorgeteste games aflevert. Geen probleem om daar iets langer op te wachten.Ik vraag me af hoeveel krediet deze developer nog gaat krijgen op deze franchise. HL is een goede spelserie, maar HL2E3 kunnen we bijna in het rijtje gaan zetten van DNF of Prey, games die voor eeuwig in ontwikkeling lijken te zijn.
Ik heb die Valve Manual (of hoe ie ook heet) ook zitten lezen. Erg leuk en je krijgt een goed idee hoe ze daar op een compleet andere manier aan het werk zijn.Als je het huidige project niks aan vind of je hebt er ff geen zin in pak je je werkplek en rol je em naar een andere afdeling
[Reactie gewijzigd door Become op 3 mei 2012 13:35]
[Reactie gewijzigd door sprankel op 3 mei 2012 15:54]
En hoe kom jij aan deze wijsheid, als ik vragen mag? Als ze daar werkelijk zo onprofessioneel te werk gingen dan zou er nooit een game uitkomen, en al zeker geen goeie. Iedere game die ze uitbrengen bewijst voorlopig echter het tegendeel. Goed, Portal 2 was wat kort en de humor kon niet tippen aan die van deel 1, maar toch was het een gepolijste game die kwalitatief in orde was.Denk je nou werkelijk waar dat ze niet bezig zijn met een nieuwe Half Life of Source Engine daar ? Het probleem bij Valve is dat niemand een vastgesteld doel heeft, iedereen doet daar wat hij/zij wilt. Als je het huidige project niks aan vind of je hebt er ff geen zin in pak je je werkplek en rol je em naar een andere afdeling.
Dat zorgt ervoor dat er geen vastgestelde deadline is voor hun projecten (waardoor onder andere het bekende Valve Time is ontstaan).
[Reactie gewijzigd door Kubrick op 3 mei 2012 20:05]
[Reactie gewijzigd door Aham brahmasmi op 3 mei 2012 15:16]
[Reactie gewijzigd door dutch666 op 3 mei 2012 19:00]
[Reactie gewijzigd door Rinzwind op 3 mei 2012 12:20]
[Reactie gewijzigd door Rinzwind op 3 mei 2012 17:09]
Op dit item kan niet meer gereageerd worden.
Populair: Tablets E3 2013 Mobiele telefoons Google Sony Apple Microsoft Games Politiek en recht Consoles
© 1998 - 2013 Tweakers.net B.V. onderdeel van De Persgroep, ook uitgever van Computable.nl, Autotrack.nl en Carsom.nl • Hosting door True