Na een bètaperiode van vijf maanden heeft Microsoft in alle stilte de final release van zijn beveiligingssoftware Security Essentials 4.0 uitgebracht. Microsoft zal het vernieuwde antimalwarepakket ook via Windows Update aanbieden.
Versie 4.0 zal bepaalde malware voortaan automatisch verwijderen, zonder dat de gebruiker om toestemming wordt gevraagd. Daarbij gaat het volgens Microsoft om high-impact-malware, oftewel kwaadaardige software die flinke gevolgen kan hebben voor de eindgebruiker.
Microsoft belooft dat Security Essentials 4.0, dat gratis beschikbaar is voor legale versies van Windows XP, Vista en 7, ook betere prestaties neerzet bij het scannen naar en verwijderen van malware. Onduidelijk is nog of de herkenning van malware in de vernieuwde beveiligingssoftware is verbeterd; de huidige versie scoorde onlangs nog slecht bij een malwaredetectietest van AV Comparatives.

[Reactie gewijzigd door dreadtania op woensdag 25 april 2012 16:17]
[Reactie gewijzigd door Loller1 op woensdag 25 april 2012 18:44]
[Reactie gewijzigd door Vastloper op woensdag 25 april 2012 20:56]
[Reactie gewijzigd door Malarky op woensdag 25 april 2012 20:51]
[Reactie gewijzigd door _Thanatos_ op woensdag 2 mei 2012 13:31]
Ja, daar noem je een instituut, de "consumentenbond"Even voor de duidelijkheid, Microsoft Security Essentials werd als één van de slechtste gratis virusscanners getest door de consumentenbond
[Reactie gewijzigd door Nozem1959 op woensdag 25 april 2012 21:27]
[Reactie gewijzigd door remco8264 op woensdag 25 april 2012 16:38]
Op dit item kan niet meer gereageerd worden.
Populair: Asus Samsung Mobiele telefoons Laptops Apple Sony Games Microsoft Consoles Microsoft Xbox One
© 1998 - 2013 Tweakers.net B.V. Contact Over Tweakers Jouw privacy Algemene voorwaarden Cookies
Tweakers wordt uitgegeven door De Persgroep en wordt gehost door True