Google heeft een nieuwe feature geïntroduceerd waarmee gebruikers inzicht kunnen krijgen in hoe zij hun Google-account gebruiken. Elke maand wordt een rapport gegenereerd dat naar het e-mailadres van de gebruiker wordt gestuurd.
Volgens de internetgigant kunnen gebruikers zo onder andere zien hoeveel e-mails ze in een maand hebben verstuurd en of dit bijvoorbeeld meer of minder is dan in andere maanden. Ook zijn gegevens van andere Google-diensten te zien, zoals de best bekeken YouTube-video, Latitude-locaties en zoekgedrag.
Wie interesse heeft in de dienst kan zich op de website opgeven. Er wordt dan meteen een rapport van de afgelopen maand gegenereerd. Nieuwe maandelijkse rapporten worden automatisch per e-mail toegestuurd. Volgens Google is Account Activity nog in bèta.
Google claimt dat de nieuwe feature de veiligheid van het account kan verhogen. Wanneer op het gebruikersrapport verdacht of onverklaarbaar gedrag is te zien, kan dat erop wijzen dat iemand anders de inloggegevens van het desbetreffende account heeft. Overigens geeft Google zelf ook al waarschuwingen als er verdachte inlogpogingen worden gedaan.

[Reactie gewijzigd door 7050 op donderdag 29 maart 2012 13:01]
[Reactie gewijzigd door Yuregenu op donderdag 29 maart 2012 13:57]
[Reactie gewijzigd door Soldaatje op donderdag 29 maart 2012 12:57]
[Reactie gewijzigd door airell op donderdag 29 maart 2012 13:11]
Maar ook in het activiteitenrapport, immers is jouw gebruik ook een gegeven oftewel dataWat ze van je weten (en verzamelen: Search History) zit in Google Dashboard.
Dat geven ze al jaren toe. Op deze manier kun je in ieder geval zien wát ze dan bijhouden en wat jíj ze allemaal verteld.Ik zie dit eerder als toegeven dat ze inderdaad zoals al wel duidelijk was je internetgedrag bijhouden!
Dat doe je niet door gebruik te maken van deze dienst, maar door überhaupt gebruik te maken van een dienst van Google, en dus akkoord te gaan met de Algemene Voorwaarden.Maar aan de andere kant geef je Google een ja-woord om al je informatie bewust op te slaan
De email zelf komt ook nog niet meteen aan. Misschien zijn we verwend, maar dat ben ik niet echt gewoonWe zijn bezig uw rapport voor te bereiden. U ontvangt een e-mail zodra het klaar is.
[Reactie gewijzigd door Cafe Del Mar op donderdag 29 maart 2012 13:05]
[Reactie gewijzigd door Mattie112 op donderdag 29 maart 2012 13:07]
Dus google houd het al bij voor hun eigen interesse.Wie interesse heeft in de dienst kan zich op de website opgeven. Er wordt dan meteen een rapport van de afgelopen maand gegenereerd
Op dit item kan niet meer gereageerd worden.
Populair: Tablets Samsung Websites en communities Mobiele telefoons Google Apple Microsoft Sony Games Politiek en recht
© 1998 - 2013 Tweakers.net B.V. Contact Over Tweakers Jouw privacy Algemene voorwaarden Cookies
Tweakers wordt uitgegeven door De Persgroep en wordt gehost door True