De opvolger van de Xbox 360 wordt voorzien van een blu-ray-speler en Kinect 2. Microsoft zou werken aan een systeem om het tweedehandsgebruik van games aan banden te leggen. Ook zou er gewerkt worden aan een kleinere controller.
Kotaku heeft uit zijn bronnen binnen de gamesindustrie begrepen dat de opvolger van de Xbox 360, die onofficieel Xbox 720 is gedoopt, wordt voorzien van een blu-ray-speler. Tegelijk met de nieuwe console zal de Kinect 2 worden uitgebracht, voorzien van een eigen processor. Deze processor is uit de huidige Kinect geschrapt wegens kostenoverwegingen, het verwerken van gegevens uit de bewegingssensor gebeurt door de Xbox 360-cpu. Verder zou Microsoft overwegen om een kleinere controller te maken voor de nieuwe spelcomputer.
Microsoft zou ook werken aan een systeem om het tweedehandsgebruik van games tegen te gaan, al konden de bronnen van Kotaku nog niet vertellen op welke manier de softwaregigant dat wil bereiken. Uitgevers proberen de doorverkoop van games al te ontmoedigen met initiatieven als Project Ten Dollar en online passes, waar met eenmalig bruikbare codes respectievelijk dlc en multiplayertoegang wordt gekoppeld aan het account van een gebruiker.
De bronnen van Kotaku onderschrijven ook het gerucht van IGN dat de nieuwe spelcomputer zes keer zo krachtig wordt als de Xbox 360. Microsoft zou zelfs iets hoger mikken met acht keer zoveel rekenkracht. Volgens IGN krijgt de nieuwe Xbox een op de AMD Radeon 6670 gebaseerde gpu, andere sites hebben een gpu uit AMD's HD 7000-serie gemeld. Volgens bronnen van Kotaku zou nog niemand over devkits beschikken.
[Reactie gewijzigd door Titan_Fox op donderdag 26 januari 2012 18:40]
Daar woordt ie niet stiller van. Zodra de film stil is, hoor dat apparaat immers weer. Zeggen dat het stilste geluid eigenlijk 0dB moet voorstellen, is hetzelfde als zeggen dat de donkerste kleur zwart moet voorstellen (als je bijv op een wit doek projecteert).Dan moet jeje film geluid wat harder zetten
[Reactie gewijzigd door Titan_Fox op donderdag 26 januari 2012 12:52]
[Reactie gewijzigd door Titan_Fox op donderdag 26 januari 2012 13:19]
[Reactie gewijzigd door hndrk op donderdag 26 januari 2012 20:13]
[Reactie gewijzigd door Thief op donderdag 26 januari 2012 11:31]
Die fout heeft Sega ooit ook gemaakt met de Dreamcast. De GD-roms waren onleesbaar in CD/DVD spelers. Toch zijn er uiteindelijk trucjes bedacht om de data te kunnen lezen en schrijven op gewone cd-r discs. Ik denk niet dat dat iets is waar MS voor gaat.k denk persoonlijk dat MS zal kiezen voor BD-XL voor zijn games. Naarmate Blu-Ray meer marktaandeel (wat nog steeds erg traag verloopt) vergaart zullen ook de branders meer in omloop komen en dan is de mogelijkheid tot kopiëren er natuurllijk ook steeds meer (net zoals bij de huidige Xbox 360). BD-XL is niet compatible met de commerciële Blu-Ray spelers en meeste branders. Dat is dus een extra stap om illegale games tegen te gaan IMHO.
[Reactie gewijzigd door GAIAjohan op donderdag 26 januari 2012 11:16]
Euhm, dat is ook effectief zo. Garantie is een overeenkomst tussen de originele koper en de verkoper. Wanneer je een auto (of iets anders) doorverkoopt heeft de nieuwe eigenaar nooit een overeenkomst met de verkoper afgesloten en is de garantie in theorie niet van toepassing op deze persoon.Als jij een Kia koopt met 7 jaar garantie, die verkoop je door na 2 jaar. De tweede eigenaar heeft nog 5 jaar garantie.
Als Kia zou denken zoals EA, zou Kia zeggen: Nee, de auto is niet nieuw gekocht door tweede eigenaar, dus geen service.
De tweede eigenaar kan wel rijden, maar niet gebruik maken van de service zoals Kia die eigenlijk had aangeboden.
On:Is de garantie overdraagbaar op de volgende bezitter?
Ja, de 7 jaar Kia garantie is 100% overdraagbaar. Of u nu de eerste of de vierde eigenaar bent; u profiteert van 7 jaar zekerheid vanaf de eerste registratiedatum van de auto.
Je gaat ook even voor het gemak voorbij aan dat een game destijds vaak door teams van 3~4 mensen werd ontwikkeld (design, code, graphics, muziek), in uitzonderingsgevallen soms 10. Als je de aftiteling van een moderne game ziet staan daar alleen al 25 level designers, 15 3D modelers, 5 engine developers e.d. op, een beetje game gaat dik over de 100 man die eraan mee hebben gewerkt. Die complexiteit moet ergens uit betaald worden ook he...De games van nu zijn multiplatform en worden gepoort van en naar de verschillende systemen en vind ik inderdaad dat de consolegames gewoon duur zijn in vergelijking.
Klopt, maar je vergeet de kosten van een cartridge destijds voor productie, die waren velen malen hoger als een optische schijf persen. Van de 129,95 kon er al gauw 15,- zo naar de kosten van de mediadrager gaan.Overigens ben ik het met je eens dat games duur lijken te zijn. Dit is echter alleen het geval als je met PC games vergelijkt. Vroeger (....) namelijk, kocht ik de spelletjes voor de Sega Megadrive voor het bedrag van fl. 129,95. Een snelle omrekening leert dat dit tegenwoordig (voor de jeugd onder ons) ¤ 58,97 is.
Omdat ook een inflatiecorrectie moet worden toegepast, immers is de Megadrive een console van zo'n 20 jaar geleden, mag je er gevoegelijk vanuit gaan dat consolegames, de nieuwprijzen althans, niet zijn gestegen en wellicht zelfs zijn gedaald!
Als je alleen maar tweedehands koopt, verdient MS toch al niet aan jou... Dus wat dat betreft moet je niet op hun sympathie rekenen.ik koop juist nooit games nieuw omdat ze zwaar overpriced zijn
[Reactie gewijzigd door MClaeys op donderdag 26 januari 2012 12:44]
[Reactie gewijzigd door tweaker2010 op donderdag 26 januari 2012 10:42]
[Reactie gewijzigd door Essox_Kill8ox op donderdag 26 januari 2012 10:57]
Geheugen kaartjes. (zeker voor spellen, als die onder de 10GB zijn heb je voor een paar dollar bijvoorbeeld nu al een usb stick waar het op past. Voor nog goedkopere 50GB geheugenkaartjes zal er nog even doorontwikkeld moeten worden)Door wat ? Als ik vragen mag.
[Reactie gewijzigd door Zoijar op donderdag 26 januari 2012 10:55]
[Reactie gewijzigd door Zoijar op donderdag 26 januari 2012 11:08]
[Reactie gewijzigd door cyuen op donderdag 26 januari 2012 12:16]
[Reactie gewijzigd door Zoijar op donderdag 26 januari 2012 11:45]
Ik snap niet dat deze mythe nog steeds rond gaat.Als geheugenkaartjes voor alles gebruikt gaan worden, worden ze in nog grotere bulk geproduceerd, en met nieuwe tecniek en productieprocessen worden ze dan nog veel goedkoper met grotere opslag.
[Reactie gewijzigd door Goderic op donderdag 26 januari 2012 11:41]
[Reactie gewijzigd door donderz op donderdag 26 januari 2012 16:42]
Op dit item kan niet meer gereageerd worden.
Populair: Android Tablets Samsung Websites en communities Mobiele telefoons Google Sony Microsoft Games Politiek en recht
© 1998 - 2013 Tweakers.net B.V. Contact Over Tweakers Jouw privacy Algemene voorwaarden Cookies
Tweakers wordt uitgegeven door De Persgroep en wordt gehost door True