Kort voor het einde van zijn persconferentie aan de vooravond van de CES-beurs toonde Acer kortstondig zijn aankomende Android-tablet. De nieuwste telg in de Iconia-serie wordt aangedreven door een Tegra 3-soc en krijgt een full hd-paneel.
Met de onthulling bevestigt Acer geruchten die al langer rondgaan over een nieuwe tablet, die mogelijk de A700 gaat heten. Acer liet op de persconferentie enkel los dat de nieuwe Iconia aangedreven wordt door een Tegra 3-processor en een full-hd-paneel zal krijgen. Die resolutie is flink hoger dan de 1280x800 pixels die nu nog gangbaar is bij 10,1"-Android-tablets.
Er werd kort gedemonstreerd hoe de tablet een 1080p-videobestand afspeelde. Acers huidige topmodel - de A500 - bevat een Tegra 2-chip die net niet krachtig genoeg is om 1080p-video met hoge bitrates af te spelen. Acer zal de nieuwe tablet hoogstwaarschijnlijk in februari op Mobile World Congress introduceren en het is aannemelijk dat de tablet Android Ice Cream Sandwich zal draaien.
En uiteindelijk is Apple de concurrentie nog voor. Maart/April is de Ipad 3 er waarschijnlijk en die bevat ook een quad core soc en full hd resolutie.
[Reactie gewijzigd door gigi71 op zondag 8 januari 2012 23:46]
[Reactie gewijzigd door 140398 op maandag 9 januari 2012 00:41]
Alsjeblieft zeg, net of iemand het wat interesseert hoeveel cores het heeft.... Als Apple de afgelopen jaren iets heeft aangetoond is dat de specs anzich niets zeggen. Kijk naar de Prime, deze lagt nog steeds gigantisch. Zelfs de 1ste iPhone werkt vloeiender!Hoop voor Apple dat de iPad 3 ook een quad core zal hebben, want in mijn omgeving merk ik dat de iPad niet meer wordt gezien als 'heilig' op het gebied van tablets.
Kijk naar de Prime, deze lagt nog steeds gigantisch. Zelfs de 1ste iPhone werkt vloeiender!
[Reactie gewijzigd door Fireshade op maandag 9 januari 2012 11:24]
[Reactie gewijzigd door Thenotorious op zondag 8 januari 2012 23:50]
[Reactie gewijzigd door 140398 op maandag 9 januari 2012 01:09]
[Reactie gewijzigd door shakedown op maandag 9 januari 2012 00:02]
[Reactie gewijzigd door computerjunky op maandag 9 januari 2012 03:06]
[Reactie gewijzigd door Dahwe op maandag 9 januari 2012 00:07]
[Reactie gewijzigd door Dahwe op maandag 9 januari 2012 00:59]
[Reactie gewijzigd door kidde op maandag 9 januari 2012 09:23]
[Reactie gewijzigd door ralph075 op maandag 9 januari 2012 00:52]
Op dit item kan niet meer gereageerd worden.
Populair: Android Tablets Samsung Websites en communities Mobiele telefoons Google Microsoft Sony Games Politiek en recht
© 1998 - 2013 Tweakers.net B.V. Contact Over Tweakers Jouw privacy Algemene voorwaarden Cookies
Tweakers wordt uitgegeven door De Persgroep en wordt gehost door True