LG gaat de eerste smartphone met Intels Medfield-soc uitbrengen, zo hebben beide bedrijven aangegeven. Het apparaat moet in maart op de markt komen en draait waarschijnlijk Android 4.0. Tijdens elektronicabeurs CES wordt de telefoon getoond.
Volgens de Korea Times hebben hooggeplaatste medewerkers van beide bedrijven dat bevestigd. Verder werden er geen specificaties van het apparaat bekendgemaakt, behalve dat deze op de Medfield-chip zal draaien. Het is waarschijnlijk dat de software gebaseerd is op Android 4.0, omdat Intel onlangs deze versie van Googles mobiele OS geschikt maakte voor zijn socs. Tijdens de CES wordt de smartphone gepresenteerd, waarna deze op zijn vroegst in maart in de winkels kan verschijnen.
De samenwerking van Intel en LG is opvallend. Intel heeft nog maar weinig succes geboekt met zijn chips op de smartphonemarkt, en LG heeft met zijn Android-smartphones weinig marktaandeel weten te veroveren. Het is mogelijk dat andere Android-fabrikanten niet geïnteresseerd waren in de chips van Intel, maar hierover zijn verder geen details bekend.
Intel had eerder al aangegeven klaar te zijn met het porten van Android 4.0 naar de Intel-architectuur. Daarbij sprak het bedrijf de verwachting uit dat er in de eerste helft van 2012 de eerste Android-apparaten met Intels Medfield-chip op de markt moeten verschijnen. Daardoor lijkt de chipmaker op schema te zitten.
Het zou me niets verbazen als dit een wanhoopspoging is van Intel waarbij Intel zelfs geld toe legt om een telefoon uit te brengen met hun chip, om op deze manier toch wat marktaandeel te hebben.De samenwerking van Intel en LG is opvallend. Intel heeft nog maar weinig succes geboekt met zijn chips op de smartphonemarkt, en LG heeft met zijn Android-smartphones weinig marktaandeel weten te veroveren. Het is mogelijk dat andere Android-fabrikanten niet geïnteresseerd waren in de chips van Intel, maar hierover zijn verder geen details bekend.
mensen zoals ik die op hun privacy gesteld zijn, dwz: zonder facebook-accountEn zeg nou zelf, wie kan er tegenwoordig nog 5 minuten op de bus wachten zonder snel ff zijn facebook status te updaten?
[Reactie gewijzigd door pijltje_hoog op zaterdag 31 december 2011 20:30]
[Reactie gewijzigd door dahakon op zaterdag 31 december 2011 11:52]
[Reactie gewijzigd door dahakon op zaterdag 31 december 2011 17:50]
[Reactie gewijzigd door joren02 op zaterdag 31 december 2011 10:36]
[Reactie gewijzigd door Mellow Jack op zaterdag 31 december 2011 11:16]
Op dit item kan niet meer gereageerd worden.
Populair: Tablets Samsung Websites en communities Mobiele telefoons Google Apple Microsoft Sony Games Politiek en recht
© 1998 - 2013 Tweakers.net B.V. Contact Over Tweakers Jouw privacy Algemene voorwaarden Cookies
Tweakers wordt uitgegeven door De Persgroep en wordt gehost door True