Volgens de voorzitter van Google gaat de 'meerderheid' van de televisies die in de zomer van 2012 in de winkels liggen Google TV bevatten. De voorspelling staat in schril contrast tot de situatie rond Googles tv-platform op dit moment.
Eric Schmidt, voorzitter van Google, deed zijn uitspraak op de Franse Le Web-conferentie. Hoe Google ervoor zorgt dat de meerderheid van de tv's straks Google TV embedded krijgt en of er nieuwe contracten met fabrikanten zijn, maakte hij niet bekend.
Momenteel hebben alleen Logitech en Sony producten met het platform uitgebracht, en Logitech noemde de samenwerking met Google op dit vlak een 'grote fout'. Ook leek er aanvankelijk weinig interesse van andere fabrikanten te zijn voor Google TV, hoewel volgens berichten LG en Samsung aan ondersteuning werken.
Schmidt denkt dat Google TV net zo'n succes wordt als Android, waar het tv-platform op gebaseerd is. Hij noemde het open karakter van het mobiele besturingssysteem als grootste voordeel en zei te verwachten dat Android iOS gaat voorbijstreven wat aantal en kwaliteit van apps betreft.
[Reactie gewijzigd door Texamicz op donderdag 8 december 2011 08:57]
[Reactie gewijzigd door Vastloper op donderdag 8 december 2011 11:47]
Daar begint het artikel ten slotte mee:Ik denk dat ze bedoelen de TV's die in de winkel staan, niet in de huiskamer.
Volgens de voorzitter van Google gaat de 'meerderheid' van de televisies die in de zomer van 2012 in de winkels liggen Google TV bevatten.
[Reactie gewijzigd door edwingr op donderdag 8 december 2011 08:28]
[Reactie gewijzigd door BarôZZa op donderdag 8 december 2011 09:36]
[Reactie gewijzigd door Dreamvoid op donderdag 8 december 2011 16:34]
[Reactie gewijzigd door Dreamvoid op donderdag 8 december 2011 11:49]
Euh, niet in België dus...Wel eens van CI+ gehoord? Kun je gewoon met 1 afstandsbediening blijven zappen.
Op dit item kan niet meer gereageerd worden.
Populair: Samsung Websites en communities Mobiele telefoons Google Sony Games Microsoft Politiek en recht Consoles Microsoft Xbox One
© 1998 - 2013 Tweakers.net B.V. Contact Over Tweakers Jouw privacy Algemene voorwaarden Cookies
Tweakers wordt uitgegeven door De Persgroep en wordt gehost door True