Google test zijn telefoondienst Google Voice momenteel in Europa. Dat zegt de internetgigant tegen website The Next Web. Het is onduidelijk wanneer de dienst, waarbij voicemails als gewone mails binnenkomen, in Europa uitkomt.
Het systeem wordt momenteel intern bij Google getest, zegt een Google-medewerker tegen The Next Web. Het blijft onduidelijk wanneer de dienst in Europa wordt geïntroduceerd en in welke landen dat gaat gebeuren. Google Voice werkt momenteel alleen nog in de Verenigde Staten.
Google Voice is een dienst waarbij oproepen en sms'jes aan alle telefoonnummers kunnen worden doorgestuurd naar een enkel nummer van Google. De gebruiker kan instellen welke ringtone moet klinken als naar een bepaald nummer wordt gebeld. Voice biedt nog meer functies, zoals het met behulp van spraakherkenning omzetten van voicemailberichten in sms- of e-mail-berichten, die naar een telefoon kunnen worden gestuurd. Ook kunnen gesprekken makkelijk worden opgenomen en teruggeluisterd.
Google Voice, niet te verwarren met andere Google-diensten als Voice Search en bellen vanuit Gmail, werkt sinds 2,5 jaar in de Verenigde Staten en is gebaseerd op de dienst van Grand Central. Google moet deals sluiten met telecomproviders om de dienst in een land te kunnen uitrollen. Over een Nederlandse release is nog niets duidelijk.
[Reactie gewijzigd door Amir0ff op 21 september 2011 13:23]
Lijkt me sterk Google Voice bestaat al een stuk langer... Voor zover Apple al iets aan bied wat hetzelfde doet, die hebben geen bel-dienst naar mijn weten (ja videobellen sinds ongeveer een jaartje, itt 2.5 jaar dat Google Voice al bestaat).Dacht dat dit al aangeboden werd als concurrent van apple voice systeem.
[Reactie gewijzigd door watercoolertje op 21 september 2011 13:42]
[Reactie gewijzigd door Cadish op 21 september 2011 13:15]
[Reactie gewijzigd door Simkin op 21 september 2011 13:22]
Op dit item kan niet meer gereageerd worden.
Populair: Tablets E3 2013 Mobiele telefoons Google Sony Microsoft Apple Games Politiek en recht Consoles
© 1998 - 2013 Tweakers.net B.V. onderdeel van De Persgroep, ook uitgever van Computable.nl, Autotrack.nl en Carsom.nl • Hosting door True