Samsung heeft voor het eerst op zijn eigen website bevestigd dat het bedrijf werkt aan een nieuw toestel voor Google. De Koreaanse fabrikant heeft een toestelprofiel van de Nexus Prime online gezet, met GT-i9250 als typenummer.
Het toestelprofiel is te vinden op de site waarop Samsung al zijn toestelprofielen zet. Het is onduidelijk hoelang het al op de site staat, maar Pocketnow ontdekte het profiel deze week. Er is uit af te leiden dat de Nexus Prime bij Samsung is ontwikkeld onder typenummer GT-i9250, een typenummer dat vaker in verband is gebracht met de Nexus Prime.
Uit het profiel zijn geen specificaties af te leiden. Behalve het typenummer en de fabrikant is het gelijk aan het profiel van HTC's Nexus One van twee jaar geleden en van Samsungs eigen toestelprofiel voor de Nexus S van vorig jaar. Dat betekent dat een resolutie van 800x480 pixels en een ARM11-processor als details zijn vermeld. De resolutie is gezien de geruchten over een 720p-scherm onwaarschijnlijk, maar een ARM11-cpu lijkt totaal onmogelijk; Google wil dat zijn Nexus-toestellen high-end specificaties hebben en ARM11-cpu's gelden al twee jaar niet meer als high-end.
De Nexus Prime moet de Nexus S opvolgen als 'eigen' Android-toestel van Google. De smartphone komt vermoedelijk dit najaar uit en zal volgens alle geruchten draaien op Ice Cream Sandwich, de nieuwe versie van Android. De GT-i9250 moet volgens eerdere geruchten in oktober uitkomen en een 4,7"-scherm hebben. Die details komen van een uitgelekte roadmap, die tot nu toe grotendeels, maar niet helemaal klopt. Zo bleek de GT-i9220 Galaxy Note geen scherm te hebben met een diameter van 4,3", maar een van 5,3".
Last-Modified: Tue, 23 Aug 2011 02:16:48 GMTHet is onduidelijk hoelang het al op de site staat
[Reactie gewijzigd door [ti] op woensdag 7 september 2011 09:44]
[Reactie gewijzigd door watercoolertje op woensdag 7 september 2011 09:44]
Die werd gemaakt door HTC en niet door SamsungEn zelfs die specs klopten al niet: de Nexus One had een Scorpion-processor, geen ARM11-processor
Die verhouding die er ook als is bij de Nexus S, en met HTC-Google bij de Nexus One... Niks nieuws dus waarom zouden daar ineens problemen zijn of slechtere support zijn dan normaalWordt wel interessant hoe de verhoudingen in de toekomst gaan worden. In principe produceert Samsung een telefoon voor een concurrent waar geen eigen badge op staat.
[Reactie gewijzigd door Keneo op woensdag 7 september 2011 11:25]
DUH, dat doet Motorla toch al jaren? Eigen (ook high end) telefoons uitbrengen. Dat blijven ze gewoon doen...Misschien gaan ze wel een lijn naast de Nexus-lijn zetten?
Ik hoop dat serieus niet. Op de IFA is de trent duidelijk big, bigger, biggest. Een soort show-off contest lijkt het wel. Want even zonder dollen, hoe ga ik hier mee bellen zonder hierop te lijken en hoe ga ik hem transporteren? In mijn broekzakken gaat hij niet passen (draag geen Karl Kani) en ga hem ook niet in mijn tas stoppen.Ik hoop dat de nieuwe Nexus Prime een resolutie krijgt van 1280 bij 800 en ook zo'n soort scherm krijgt als de G-Note.
[Reactie gewijzigd door JanvdVeer op woensdag 7 september 2011 11:01]
Uhm de SGS1 naar SGS2 is platter geworden en heeft gewoon een grotere batterijcapaciteit gekregen hoor...Ik ben het met je eens en vind dan ook dat de huidige trends zoals steeds dunner (ten koste van accucapaciteit) en een groter scherm (ten koste van dagelijkse bruikbaarheid) niet zo gewenst zijn.
1Ghz single core is anders ook geen must, waarom heb je die wel gekocht dan? Uit ervaring kan ik je vertellen dat je het OVERAL in het OS merkt dat je een dualcore hebt ipv singlecore. Tuurlijk wordt niet alles 2x zo snel maar alles gaat wel sneller, 50% tot 75% en je CPU is daarmee meestal niet eens op ze max aan het draaien waar een singlecore dat wel moet. Wat dus even meestal even zuinig is maar wel sneller...Tot nu toe kan mijn single 1GHz core alles nog aan dus een dualcore is nog geen echte must.
[Reactie gewijzigd door watercoolertje op woensdag 7 september 2011 11:36]
Past wel maar gaan zitten of fietsen is geen optie meer...Die Samsung Note past prima in je broekzak, probeer maar uit met een stukje hout wat je op maat hebt gezaagd.
De eerste Dual core (LG 2X) kwam toch echt pas 3,5 maanden later de markt op, zolang wou Google denk ik niet wachten. De Hummingbird was wel degelijk het beste in die tijd...Ik hoop toch dat dit zoals de Nexus One een echt high-end wordt, de Nexus S viel toch een beetje tegen wat betreft de specificaties, hij was zogoed als gelijk aan de Galaxy S
[Reactie gewijzigd door qgem1992 op woensdag 7 september 2011 18:51]
Op dit item kan niet meer gereageerd worden.
Populair: Asus Samsung Websites en communities Mobiele telefoons Laptops Sony Games Microsoft Consoles Microsoft Xbox One
© 1998 - 2013 Tweakers.net B.V. Contact Over Tweakers Jouw privacy Algemene voorwaarden Cookies
Tweakers wordt uitgegeven door De Persgroep en wordt gehost door True