Vodafone heeft een telefoon met Facebook-knop gelanceerd. De telefoon draait niet op een smartphone-besturingsysteem, maar bevat een eigen OS met Facebook-integratie. Het toestel ontbeert verbindingsmogelijkheden als 3g en wifi.
Het toestel, dat is gemaakt door het Chinese elektronicabedrijf TCL, heeft naast een fysiek toetsenbord een Facebook-knop, waarmee met een druk op de knop onder meer foto's kunnen worden gedeeld. De Vodafone Blue 555 is geen smartphone, maar een zogenoemde dumbphone.
Zaken als 3g en wifi ontbreken op het toestel, blijkt uit de specs. Wel is een Palringo-chatapp aanwezig: die werkt met onder meer iChat, Facebook Chat en Google Talk. Het toestel komt waarschijnlijk ook in Nederland uit. Een prijs is nog onbekend. De Vodafone 555 is na de HTC ChaCha en Salsa de derde telefoon met een fysieke Facebook-knop.

[Reactie gewijzigd door Mellow Jack op woensdag 27 juli 2011 15:25]
Maar wel integratie met Facebook? Wordt fijn je status updaten.geen verbindingsmogelijkheden als 3g en wifi
[Reactie gewijzigd door usgaap op woensdag 27 juli 2011 15:26]
Zo omzeilen ze de net-neutraliteit regeling. Vergelijk het met de Kindle eReader van Amazon. Hiermee kun je via 3G terecht op Amazon en kun je je notities en highlights delen op je social netwerk accounts maar verder niets.Dat snap ik niet. Je hebt een facebook-telefoon waar je niet het wereldwijde web mee op kunt. Geen internet => geen facebook, lijkt mij? En hoe kun je dan foto's delen?
Een smartphone draait een besturingssysteem waarmee de gebruiker zelf applicaties kan installeren, die door derden zijn gemaakt.Wat is het verschil tussen een smartphone en dumbphone?
[Reactie gewijzigd door _Thanatos_ op woensdag 27 juli 2011 20:19]
[Reactie gewijzigd door Rvvdb op woensdag 27 juli 2011 15:30]
[Reactie gewijzigd door Mother_Goozz op woensdag 27 juli 2011 15:33]
Op dit item kan niet meer gereageerd worden.
Populair: Tablets Samsung Websites en communities Mobiele telefoons Google Microsoft Sony Games Politiek en recht Galaxy S
© 1998 - 2013 Tweakers.net B.V. Contact Over Tweakers Jouw privacy Algemene voorwaarden Cookies
Tweakers wordt uitgegeven door De Persgroep en wordt gehost door True