Hoofdcategorieën
Device Settings

Razer brengt Hydra-controller in juni uit met Portal 2

Door Bart de Water, vrijdag 22 april 2011 12:49, views: 16.872

Fabrikant van randapparatuur Razer brengt de bewegingsgevoelige Hydra-controller in juni dit jaar uit. De controller wordt gebundeld met het puzzelspel Portal 2, dat wordt voorzien van zes speciaal voor de Hydra ontworpen levels.

Razer heeft de release van zijn Hydra-controller naar voren gehaald en kondigt aan de bewegingsgevoelige pc-controller in juni dit jaar in de winkels te leggen. De controller wordt gebundeld met het puzzelspel Portal 2, dat speciale levels voor de Hydra krijgt. De bundel krijgt een adviesprijs van 139,99 euro. Eerder werd de Hydra pas in 2012 verwacht, voor een prijs onder de 100 dollar. Over een ongebundelde versie heeft de fabrikant nog niets bekendgemaakt.

In de Portal 2-levels voor Hydra zijn speciale, rekbare kubussen in het spel geplaatst. De kubussen kunnen met de twee Hydra-controllers tot willekeurige grootte worden opgerekt, zodat er bijvoorbeeld een brug van kan worden gemaakt. De Hydra kan verder worden gebruikt om voorwerpen op te pakken en weg te werpen.

De Hydra wordt aangesloten via usb en Razer belooft compatibiliteit met ruim 125 pc-games, waaronder Left 4 Dead 2 en World of Goo. Voor toekomstige games zullen profielen beschikbaar worden gesteld en is er ook de mogelijkheid om zelf de controller in te stellen voor een spel.

Razer Hydra

Volgende 13:09 Super Meat Boy: Ultra Edition komt naar Nederland
Vorige 11:46 'Apple deelt iPhones met Apple A5-soc uit aan ontwikkelaars'
Advertentie

Reacties

«  1  2  »

Ik zou 'm alleen al kopen om World of Goo ermee te doen

Maar stiekem speel je er denk ik ook wel andere spellen mee.
Lijkt me erg leuk om een keer te proberen! Pasgeleden een filmpje gezien waarin een medewerker van Razor Portal 2 speelt met de Hydra controllers

Zie tweakers link :
http://tweakers.net/nieuw...ers-hydra-controller.html

in de lijst met beloofde compatibiliteit zitten toch heel wat games waar ik mij bij afvraag wat voor meerwaarde motion control kan geven :/

Moet hij perse meerwaarde hebben dan ? Zie het meer als een alternatieve manier om games te spelen.

In mijn ervaring betekent dat vaak dat ik het wel tijdelijk leuk vind, maar al gauw toch weer terug ga naar hoe ikt het vroeger had. Voor alternatieven heb ik niet meer dan een of twee tientjes over.

Wat ik mij nog meer afvraag is of dit systeem wel toekomst heeft, en dan bedoel ik niet eens op lange termijn. Ik schat toch dat voordat dit systeem een kans heeft dat Kinect ze al uit het veld heeft geslagen.
Buiten dat Kinect een mooier systeem is, is het ook nog voor veel andere dingen functioneel, plus veel mensen hebben het gekocht voor de Xbox 360, ik schat dan ook dat meeste developers zich puur gaan richten op Kinect als ze motion controls willen gaan ondersteunen.

Had deze ff gemist, maar die controller in combinatie met de aangepaste Portal 2 klinkt toch wel heel interessant. Ik ben heel benieuwd naar de praktijktests.

Nu wordt portal2 dus voorzien van speciale maps die "optimaal" gebruik maken van de functionaliteit, maar ik vraag me verder wel af of er wel veel meerwaarde in andere games zal zijn.

Ik heb gezien wat je met deze dingen kan in Portal 2, heel gaaf! Alleen ziet het er een beetje vreemd uit als je ermee aan de slag gaat. :+

Leuk voor COD of Battlefield :)

Ziet er leuk en innovatief uit! Lijkt me wel wat om eens uit te testen. Ik vind de muis wel relaxed werken op de pc, maar het toch al een oud beestje inmiddels. Beetje vooruitgang in de controls voor op de pc (en dan dus niet een copy-paste van consoles) zie ik dan ook met open armen tegemoet.

De setprijs vind ik wel een beetje aan de hoge kant. Ik denk niet dat ik zelf meer dan 50-60 € voor een controller uit zou willen trekken, tenzij deze natuurlijk ECHT heel super is.

Vraag me trouwens af of die groene driehoekjes nou knoppen zijn, of dat dat hele balletje nou moet kunnen draaien zoals een trackball, of zelfs allebei?

Vraag me trouwens af of die groene driehoekjes nou knoppen zijn, of dat dat hele balletje nou moet kunnen draaien zoals een trackball, of zelfs allebei?
Ik gok dat ze met dat 'balletje' onder andere de (3d)positie van de controllers in de ruimte bepalen. Gezien de plek van dat ding in het filmpje bij dit bericht nieuws: Valve maakt speciale Portal 2 voor Razers Hydra controller

*edit*
de beschrijving op de website zegt het ook al
Product features:

(Per controller, 2 included in each Hydra set)
  • Thumb-ergonomic analog stick for fluid control
  • Hyperesponse action buttons
  • Rapid-fire trigger and bumper for faster in-game response
  • Non-slip satin grip surface
  • True six degree-of-freedom magnetic motion tracking
  • Lightweight, anti-tangle braided cable
(Base station)
  • Low-power magnetic field, low power consumption
  • Ultra precise sensor for 1mm and 1 degree tracking
  • No line of sight to controllers required
  • Low latency feedback

[Reactie gewijzigd door Caelorum op vrijdag 22 april 2011 13:15]


Motion controls wat het mogen zijn wii,move,kinect zijn imo nog lang niet nauwkeurig genoeg om er plezier aan te beleven. Het leuke van deze controls lijkt me juist dat je de beweging nauwkeurig moet maken en dat je als een soort gek staat te zwaaien/aimen of whatever om een spel fatsoenlijk te kunnen doen. Tot op heden sta je in de huiskamer als een zoutzak die ongeintresseerd wat zwaait omdat het toch wordt geregistreerd hoe je het ook doet.

Heb je uberhaubt de Move gespeeld? Een wii is inderdaad wat simpel 'polsbewegen', maar de Move is wel degelijk een enorm stuk accurater. Waar je bij Wii tennis maar beetje moet rondslingeren, kan je bij tafeltennis variant op de Move zelfs top en bottomspins meegeven.

bij de wii ook hoor... speel maar eens wii rockstar presents tabletennis...

Tafeltennis op Wii Sport Resort kan dat ook. (Motion+)

De controls zelf zijn over het algemeen vrij nauwkeurig, maar de software die het allemaal moet interpreteren neemt het vaak wat ruimer, omdat het op die manier allemaal net iets makkelijker bedient voor de gewone mens. De kans op per ongeluk iets doen is namelijk heel erg klein als je je hele arm moet gebruiken :)

[Reactie gewijzigd door Caelorum op vrijdag 22 april 2011 13:17]


Ik kan je garanderen dat dat in ieder geval bij kinect niet zo is hoor. Kinect kan inderdaad geen heel subtiele bewegingen registreren, maar om in dance central bv de move goed te doen moet je toch echt wel ongeveer het juiste doen. Als je gewoon maar een beetje staat te springen dan wordt het meeste gewoon afgekeurd. Het gaat uiteraard wel eens mis waar iets goedgekeurd wordt terwijl je het fout deed of andersom, maar het is echt niet zo erg als jij nu schetst.
Uiteraard hangt het wel van de game af, ik heb zelf alleen nog adventures en dance central, maar die doen het allebei uitstekend.

[Reactie gewijzigd door finraziel op vrijdag 22 april 2011 13:21]


Het ziet er allemaal heel gaaf uit, maar voor €140 wacht ik toch liever even op wat meer reviews die ook de compatibility met andere games dan Portal 2 bekijken. Ik ben echt niet te belazerd om geld neer te leggen voor een goed product (wat ik redelijk vaak gebruik), maar voor ik dat doe check ik eerst een heleboel reviews.

Leuk voor bij Dolphin ;)

Eerst zien/spelen...

Nou het release/introductie filmpje van left4dead 2 maakt mij nog niet warm

zie hier: link
«  1  2  »

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

Volgende 13:09 Super Meat Boy: Ultra Edition komt naar Nederland
Vorige 11:46 'Apple deelt iPhones met Apple A5-soc uit aan ontwikkelaars'
VNU Media logo Hosted by True

© 1998 - 2012 Tweakers.net B.V. - Alle rechten voorbehouden - Contact - Jouw privacy - Algemene Voorwaarden

Uitgever van:

Website van het jaar 2011