De specificaties zijn voor het grootste deel vergelijkbaar met de apu netbooks die we tot op heden voorbij hebben zien komen.
Echter doet het onder voor de dm1-3125 op prijs/kwaliteit-verhouding (zelfde specificaties (CPU zelfs slechter) voor 399 euro vergeleken met 437 voor de Dell *let wel, consumentenelectronica is verhoudingsgewijs erg duur in australië vergeleken met hier*).
De dell is in de basisconfiguratie ongeveer vergelijkbaar geprijsd. Met de u270 echter krijg je met de msi betere specificaties voor die prijs.
Het enige model waar deze dell momenteel dus mee zal kunnen concurreren is Sony's y-series vaio. Echter zal de dell dan wel op moeten boksen tegen een sterk design, wat voor de meeste het key-sellingpoint is bij de vaio. Ik betwijfel of dat Dell hier in gaat weten te slagen.
Conclusie: ik juich een grotere diversiteit aan netbooks/ultraportables zo je wilt, toe, maar dell zal de prijzen van de m102z sterk moeten drukken, wil het een succesvol product in de markt zetten.
[Reactie gewijzigd door databit op dinsdag 5 april 2011 09:38]
Als de specificaties kloppen:
- de Dell heeft slecht 10/100 Lan (drukfout?)
- geen USB 3.0
+ 7200 rpm drive
+ optie tot 90wH batterij!!!! (een c50 met 90wH batterij . 12 uur op een lading ???)
De ASUS 1215 wordt als k het goed heb de enige Fusion ultaportable met een USB 3.0 aansluting. (is natuurlijk wel de vraag hoeveel data je wilt overpompen naar een internet browser)
De Sony oogt nogal goedkoop (vind ik persoonlijk) en ik vind het scherm niet vergenoeg kantelbaar. Apparaat vind ik wel heerlijk licht overigens
Aaantal Fusion UP met 7200 rpm: Hp , Dell
Volgens enkele reviews is de Dell de mooiste met een E-350 tot dusver.
update:
correctie de u270 heeft ook usb3
[Reactie gewijzigd door vladimirP op dinsdag 5 april 2011 20:26]
Dat er geen gigabit aansluiting aanwezig is, is helaas geen drukfout. Echter vraag ik mij wel af of er ook maar 0,01% van de gebruikers bedraad van een netbook gebruik maakt. Ik zou het in ieder geval niet missen op een dergelijk apparaat.
Verder denk ik niet dat een c-50 apu in combinatie met een 90 Wh accu een accuduur van 12 uur zal weten te behalen. Dit zou namelijk een toename betekenen van grofweg 150% vergeleken met een e-350 apu in idle in combinatie met een 6-cel accu (ongeveer 5 uur voor een u-270). Ik denk dat 8-9 uur realistischer is.
Daarnaast is de Asus 1215 niet op basis van het fusion platform, maar huisvest het een d525 atom (welke hopeloos verouderd is vergeleken met de amd apu's). Verder is er ook geen usb3.0 aanwezig. Hoe je tot deze informatie komt is mij een raadsel.
Volgens enkele reviews is de Dell de mooiste met een E-350 tot dusver.
Waar heb je deze reviews gevonden? Dell heeft de m102z gisteren pas aangekondigd. Dat er nu al reviews te vinden zijn lijkt me dan ook vrij sterk. Maar graag krijg ik mijn tegendeel bewezen als je de bron van de betreffende reviews met ons deelt

[Reactie gewijzigd door databit op woensdag 6 april 2011 10:24]