Uitgever Warner Bros. heeft een deal gesloten met Epic Games waardoor het tot en met 2014 gebruik mag blijven maken van Unreal Engine 3. De engine wordt nu al gebruikt voor Warner-games Mortal Kombat en Batman: Arkham City.
Warner Bros. maakt bekend dat het een nieuwe deal heeft gesloten met Epic Games, waardoor elke studio die een game maakt voor Warner, gebruik mag maken van Unreal Engine 3. De deal loopt tot en met 2014. De twee partijen hadden al een deal, waardoor Rocksteady Studios en NetherRealm Studios, beide eigendom van Warner, gebruik mogen maken van de engine. Rocksteady werkt aan Batman: Arkham City en NetherRealm gebruikt de engine voor Mortal Kombat.
Website Joystiq trekt uit de deal de conclusie dat er voorlopig geen nieuwe versie van de Unreal Engine op de markt zal verschijnen. Dat levert dan weer aanwijzingen op voor de plannen van Microsoft en Sony. Bij monde van Tim Sweeny heeft Epic in 2008 al laten weten dat Unreal Engine 4 gericht zal zijn op een volgende generatie spelcomputers. De deal tussen Warner en Epic zou dus een aanwijzing zijn dat er tot en met 2014 geen nieuwe consoles van Microsoft en Sony zullen verschijnen, concludeert Joystick.
[Reactie gewijzigd door Mellow Jack op vrijdag 18 maart 2011 12:07]
Exact deze ervaring heeft de Unreal Editor van de eerste Unreal Engine alCryEngine 3 is zeker ook niet verkeerd, gewoon objecten naar de juiste locatie slepen en direct zien/voelen/horen hoe het voor een speler werkt (met één knop van edit naar demo). Alleen de licentie kosten zijn, voor commercieel gebruik, erg hoog.
[Reactie gewijzigd door Mellow Jack op vrijdag 18 maart 2011 11:20]
Op dit item kan niet meer gereageerd worden.
Populair: Asus Samsung Websites en communities Mobiele telefoons Laptops Sony Games Microsoft Consoles Microsoft Xbox One
© 1998 - 2013 Tweakers.net B.V. Contact Over Tweakers Jouw privacy Algemene voorwaarden Cookies
Tweakers wordt uitgegeven door De Persgroep en wordt gehost door True