Sorry, maar jouw post is ook volslagen onzin. Ook je eerdere bericht over dat android 8x langzamer is slaat nergens op. Je uitspraken zijn ook niet onderbouwd, vandaar dat ze weggemod worden.
Ten eerste: de iPad 2 is op
grafisch gebied tot 8x sneller vergeleken met een
iPad 1, niet met Android. Kwa processorkracht zal de iPad 2 hooguit 2 tot 2.5 keer sneller zijn dan zijn voorganger.
Ten tweede: de iPad 1 en iPad 2 hebben niet dezelfde GHz snelheid. De iPad 1 heeft 1GHz single core, de iPad 2 heeft ~850MHz dual core. Ook al heeft het een extra core, kan het nooit 8x sneller zijn.
HTC Flyer heeft single core 1.5GHz. Alhoewel dualcore door loadbalancing sneller en zuiniger is denk ik dat de HTC Flyer met zijn 1.5GHz niet heel erg ver achter zal lopen op snelheid.
Daarnaast is je statement "dat single core niet meer te doen is" vrij krom. Daarmee zeg je feitelijk dat bijna alle tablets (en telefoons), die nu tekoop zijn, slecht bruikbaar zijn... Omdat je zo geobsedeerd overkomt op de iPad 2 zal ik maar andere producten van dezelfde bedrijf erbij betrekken: de iPad 1 en iPhone 4 zijn ook single core, zijn deze dan ook niet meer te doen? Deze apparaten zijn nog lang niet achterhaald hoor. Zelfs de iPhone 3GS vind ik nog prima bruikbaar.
Zelf heb ik nog een iPhone 3G, die vind ik zelf nog best bruikbaar. Ok, de batterij is niet meer wat het was, en de nieuwste firmware maakt het ook niet bepaald snel meer, maar het is niet onbruikbaar. Over een half jaartje wel aan vervanging toe

.
Ontopic.
Om dan maar even de duurste HTC Flyer te vergelijken met een vergelijkbare iPad 2:
Ik heb niet alle specificaties vergeleken, alleen die voor mij belangrijk zijn.
HTC Flyer 32GB 3G- + 625 euro (pricewatch)
- + 7" 1024x600
- - Single core 1.5GHz
- + 1GB Geheugen
- + uitbreidbaar geheugen
Apple iPad 2 32GB 3G- - 699 euro
- - 10" 1024x768
- + Dualcore ~850MHz
- + Sterke grafische chip
- - 512MB geheugen
- - hdmi support aparte kabel a $39,-
- - sd kaart support aparte kabel a $29,-
De tablets hebben allebij hun voor- en nadelen.
Ik persoonlijk vind 7" iets aan de kleine kant om als tablet te gaan gebruiken. De 10" van de iPad lijkt me wat idealer, maar de resolutie vind ik nogal aan de lage kant. De 3" kleinere HTC flyer heeft slechts 168 pixels minder in de hoogte.
Het aantal geheugen zegt in dit geval weinig, de HTC heeft dan het dubbele, maar de iPad 2 heeft ruim voldoende aan 512MB. Traagheid door geheugen tekort (op beide tablets) zal niet snel te merken zijn.
Afgaand op de specificaties en gebruikerservaring zou ik eerder voor de Apple iPad 2 gaan. De HTC Flyer heeft het gewoon net niet.
Ik vind de prijzen daarnaast aan de hoge kant. Voor ditzelfde bedrag kan je al een aardige laptopje in elkaar laten zetten waarmee je meer kan. Ik wacht het nog even af.
Dan wil ik nog even het volgende kwijt:
Ik lees voornamelijk veel anti-android en anti-apple berichten in de reacties, en vind dat het maar onrustig leest.
Ik snap best dat mensen erbij blijven dat bijv. android de beste is of dat apple producten geweldig zijn, maar heel vaak kan je uit die berichten opmaken dat die persoon nog nooit het andere platform gebruikt heeft, dus niet weet waar die over praat en gewoonweg maar afkraakt (omdat het leuk is om anderen af te zeiken?). Verdiep je in andere platformen, blijf objectief, ga kijken bij winkels waar een demo-tablet staat, of bij vrienden/kennissen die een tablet hebben en ervaar het product zelf voordat je uitspraken doet.
[Reactie gewijzigd door 352910 op dinsdag 15 maart 2011 00:59]