Syabas heeft op de CES een prototype van de C-200 Popcorn Hour getoond die niet draait op een Sigma Designs-processor, maar op de Atom CE4100-cpu van Intel. De twee partijen kondigden tijdens de beurs een samenwerkingsverband aan.
Intel introduceerde de CE4100-soc in september, tijdens het Intel Developer Forum. Sindsdien zijn er enkele producten op de markt gekomen die door de Atom-processor worden aangedreven, waaronder de Boxee Box en de Iomega TV, in feite een Boxee Box-kloon.
Syabas, de fabrikant van de Popcorn Hour-mediaspelers, heeft tijdens de CES aangekondigd dat het ook de CE4100 in toekomstige mediaspelers gaat toepassen. Het bedrijf toonde een prototype van een C-200 Popcorn Hour met een Intel Atom CE4100-soc.
De software levert nog niet dezelfde prestaties en beeldkwaliteit als de huidige Popcorn Hours op basis van socs van Sigma Designs, zo meldt WeGotServed. Syabas zou hebben benadrukt dat zijn ontwikkelaars nog moeten beginnen met het optimaliseren van de Popcorn Hour-firmware voor de CE4100. Het is bovendien nog onduidelijk wanneer we de eerste Popcorn Hour-mediaspelers op basis van Intel-processors kunnen verwachten.
Laten we hopen op goed vooronderzoekDe software levert nog niet dezelfde prestaties en beeldkwaliteit als de huidige Popcorn Hours op basis van socs van Sigma Designs, zo meldt WeGotServed.
[Reactie gewijzigd door gekkejopie2 op dinsdag 11 januari 2011 12:17]
[Reactie gewijzigd door Ortep op dinsdag 11 januari 2011 10:42]
Zelf kutselen dus hard en software op elkaar afstemmen en zorgen dat he afgestemd BLIJFT als er iemand een update stuurtZelfgebouwde PC met een Core2Duo, CPU fan op 50% snelheid en verder geen fans (voeding uitgezonderd), onboard GeForce 9400, WD Green harde schijf, Ubuntu + XBMC met enkel (automatische) security updates.
Onhandig dus, dat leg je mijn vrouw niet uit. Die wil gewoon een AB waar alles mee kan.Vanuit de luie stoel bedienbaar met een diNovo draadloos mini-toetsenbordje.
Een HTPC is niet waardeloos, maar het is een hobby project voor nerds. Ik heb er jaren mee gedaan en het werkte. Maar het is geen gebruiksvoorwerp voor mensen die niets hebben met PC's of Linux.Jullie doen het overkomen alsof een HTPC altijd waardeloos en ellende is, terwijl zo'n Popcorn naar mijn mening qua features enlooks niet in de buurt van mijn setup komt.
Ze geeft zelfs les in dingen als MS Office, maar 'ze zoeft' liever niet over een TV scherm met een muis als ze eerst die TV heeft moeten aanzetten met een AB om daarna een toetsenbord te pakken om de HTPC te bedienen en ook nog een muis om gewoon even een filmpje te kijken.Hahaha LOL, hoeveel kan je overdrijven? Ik neem aan dat je vrouw ook wel een computer kan bedienen. Ik zoef anders liever even met de muis over het scherm om ergens 1 klik te doen, dan 5x die tijd met een afstandbediening te moeten pielen.
Ik ken hem zeker niet, ik ging uit van:Ik denk trouwens niet dat je de Shuttle kent die ik aanhaalde, want die is heel anders dan de bekende doosjes van ze (van jaren geleden). In de XS35GT zit dus GEEN fan!
Twee fans dus, een voor de CPU en nummer twee zit ind e voeding volgens je eigen woorden.CPU fan op 50% snelheid en verder geen fans (voeding uitgezonderd),
[Reactie gewijzigd door Luckii op dinsdag 11 januari 2011 10:18]
[Reactie gewijzigd door Toontje_78 op dinsdag 11 januari 2011 10:30]
[Reactie gewijzigd door The Van op dinsdag 11 januari 2011 11:23]
[Reactie gewijzigd door knirfie244 op dinsdag 11 januari 2011 13:18]
Op dit item kan niet meer gereageerd worden.
Populair: Asus Samsung Websites en communities Mobiele telefoons Laptops Sony Games Microsoft Consoles Microsoft Xbox One
© 1998 - 2013 Tweakers.net B.V. Contact Over Tweakers Jouw privacy Algemene voorwaarden Cookies
Tweakers wordt uitgegeven door De Persgroep en wordt gehost door True