Microsoft gaat in Canada, Mexico, het Verenigd Koninkrijk en de Verenigde Staten de prijzen van Xbox Live Gold verhogen. De prijs van een jaarabonnement in de VS stijgt van 50 naar 60 dollar. Onbekend is of de prijzen in andere landen gaan stijgen.
Microsofts Larry Hryb laat via zijn blog Major Nelson weten dat het concern de prijzen van Xbox Live Gold, de betaalde variant van de onlinedienst, gaat verhogen. De prijsverhoging geldt voor sommige varianten van het betaalde lidmaatschap, en geldt bovendien alleen voor het Verenigd Koninkrijk, Canada, de Verenigde Staten en Mexico. De prijsverhoging gaat op 1 november in. In de VS worden de abonnementen voor 1 maand, 3 maanden en 12 maanden duurder, in Canada en het VK alleen het abonnement voor 1 maand en in Mexico alleen dat voor 12 maanden. De prijzen stijgen met ongeveer 20 procent. Microsoft Nederland laat aan Tweakers.net weten dat er geen plannen zijn om de prijzen in Nederland en België te verhogen.
Hryb verdedigt de prijsverhoging door te stellen dat de prijzen vanaf 2002 gelijk zijn gebleven, terwijl het aanbod van Xbox Live in de tussentijd flink is gegroeid. Zo is het inmiddels mogelijk om films te downloaden. Microsoft maakte een week geleden bekend dat het later dit jaar een update met verbeteringen voor Xbox Live zal vrijgeven. Zo wordt de geluidskwaliteit van voicechat over Xbox Live na de update beter, doordat een andere codec zal worden gebruikt. Die wijzigingen gelden niet alleen voor XBL Gold, maar ook voor de gratis variant, Xbox Live Silver.
[Reactie gewijzigd door Bosmonster op dinsdag 31 augustus 2010 11:50]
[Reactie gewijzigd door Passkes op dinsdag 31 augustus 2010 14:31]
[Reactie gewijzigd door Bahmi op dinsdag 31 augustus 2010 15:59]
[Reactie gewijzigd door Deem op dinsdag 31 augustus 2010 12:03]
[Reactie gewijzigd door Rizon op dinsdag 31 augustus 2010 12:17]
Maar die zijn toch ook tegen betaling? Neem aan dat je niet gratis films mag downloaden?Zo is het inmiddels mogelijk om films te downloaden.
[Reactie gewijzigd door NeoMe op dinsdag 31 augustus 2010 12:02]
[Reactie gewijzigd door DaitoX.nl op dinsdag 31 augustus 2010 17:52]
[Reactie gewijzigd door watercoolertje op dinsdag 31 augustus 2010 13:24]
Op dit item kan niet meer gereageerd worden.
Populair: Tablets Samsung Websites en communities Mobiele telefoons Google Microsoft Sony Games Politiek en recht Galaxy S
© 1998 - 2013 Tweakers.net B.V. Contact Over Tweakers Jouw privacy Algemene voorwaarden Cookies
Tweakers wordt uitgegeven door De Persgroep en wordt gehost door True