Hoofdcategorieën
Device Settings

Gamescom: Ubisoft kondigt Kinect-game Fighters Uncaged aan

Door Jeroen Rosier, donderdag 19 augustus 2010 14:41, views: 6.267

Ubisoft heeft op de Gamescom Fighters Uncaged aangekondigd. Het is de eerste vechtgame voor de Xbox 360 die gebruik maakt van Kinect. Het spel, dat wordt onwikkeld door het Belgische AMA Studios, ligt vanaf november in de winkels.

Onervaren gamers kunnen zich in dit vechtspel niet meer redden met een potje buttonbashen: voor het spelen van Fighters Uncaged moet de gamer, dankzij de ondersteuning voor de Kinect-bewegingsdetectie, fysiek aan de bak.

Met zeventig verschillende vechtbewegingen kan de speler het leven van de tegenstander zuur maken. Om deze bewegingen onder de knie te krijgen, krijgt Fighters Uncaged een trainingssysteem. De voortgang kan bekeken worden op een leaderboard.

De gevechten tegen de twaalf tegenstanders vinden plaats op twintig verschillende locaties die variëren van regenachtige daken tot donkere steegjes. De sfeer zal deels ook door de Fighters Uncaged-speler zelf worden gecreëerd: bepaalde moves kunnen pas gemaakt worden als ze met de stem geactiveerd zijn.

De game lijkt de Xbox-tegenhanger te worden van de PlayStation 3-game The Fight: Lights Out. In The Fight kan de gamer net een virtueel karakter boksen, waarbij de bewegingen geregistreerd worden met het concurrerende PlayStation Move-systeem.

Volgende 15:02 Intel neemt McAfee over
Vorige 14:10 Lian Li introduceert serie kleine behuizingen
Advertentie

Reacties

«  1  2  »

Ik heb nog steeds mijn bedenkingen bij de respons van dat toestel. Het idee is zeker niet slecht, maar ik wil het eerst nog wel eens zien. Het blijft toch een kostelijk gadgetje ...

Tof, het ziet er uit als een soort Wii Fit maar dan in een jasje dat mij wel interessant lijkt :P Ik ben benieuwd hoeveel tv's, tafels en ledematen er stuk gaan tijdens het spelen. Als je echt zo moet schaduwboksen in je kamer ben ik bang dat er nog wel eens wat wil sneuvelen.

Dit lijkt me toch vreselijk vermoeiend 2 potjes en ik ben er klaar mee. Hele avonden spelen net als tekken of doa lekker op de bank met een controller zit er niet in.

Dan doe je die er toch na die twee potjes in.

bepaalde moves kunnen pas gemaakt worden als ze met de stem geactiveerd zijn.
Man ik zie street Fighter IV al voor me. en dan lekker Hadoken schreeuwen :)

Dan mag de stemherkenning wel flink ruim zijn, je zal maar 'rising shining dragon punch' moeten roepen ofzo en dat er dan niets gebeurt omdat je net iets anders spreekt...voel je je ook lekker opgelaten :P

Je brengt me nu eigenlijk op een idee voor Harry Potter games :) Echte 'magische staf' bewegingen met spreuken die je moet roepen.

Zou ik zelf niks vinden, maar voor kinderen heel leuk.

Ik heb niet eens de plaats thuis om zulke acties uit te voeren :X

Krijgen we straks allemaal gamers met sixpack en afgetraind lichaam.

en gamers die mee gaan doen aan de K1, net zoals online pokeraars aan echte poker toernooien mee doen :+

lol wat een grappige reactie, je logica klopt niet ... Gamers vergelijken met k1, die gamers kunnen er niets van. Maar online pokeraars die echte poker toernooien doen zijn gemiddeld veel beter als mensen die enkel 'echte' toernooien doen :P

ik denk dat je over het sarcasm tag gelezen hebt? :o :p

dat zou toch een mooie vooruitgang zijn

het lijkt me een erg leuke gadget. maar ben zelf geen console gamer. dus ik wacht nog een beetje af tot iemand dat ding op een windows pc kan aansluiten en leuke/nuttige dingen er mee kan doen.

Op zich Ziet het er wel leuk uit alleen vraag ik me toch wat af: vanaf welke leeftijd groep mag dit gespeeld worden :P

Het lijkt mij ook wel erg vermoeiend maar hoe vaker je het doet hoe makkelijker het gaat toch!

Dit is wellicht wel de toekomst van gamen, het moet uiteindelijk eigenlijk zo zijn dat je voor je TV staat, en je character niet gelimiteerd is aan bepaalde moves, maar exact al jouw bewegingen kopieert...Dus iemand die jarenlang karate heeft getraind ook echt zijn eigen ''kicks'' etc ingame terugziet, dat lijkt me wel ontzettend gaaf, maar zo ver zijn we nog lang niet.

A. waarom dan niet in het echt.
B. fysiek gevaar voor m'n tegenstander en ikzelf ook dat ik echt klop krijg.
C. B legt A uit ;)

Moet je je dat toch eens indenken, maar dan tezamen met een goed werkend holografische "TV" :D

....AWESOME:P

OT: Ik denk dat het over 10 jaar er allemaal al wel is. Holografisch beeld weet ik niet zeker, maar een goed uitgewerkt 3D scherm in ieder geval zeker wel.

En dan kunnen we allemaal gaan lachen over hoe simpel de wii was, net zoals we nu tegen pong, tetris en pacman aankijken.

Overigens, lijkt het boxen mij in de lucht niet zo leuk. Dat zal voor mij pas echt leuk zijn als je ook echt feedback krijgt in de handen of benen. (misschien soort van vibratie-armbanden en ook voor je been, en om het helemaal af te maken voor je buik en voorhoofd?)

Als ik deze shit in m`n kamer uitvoer, worden A : m`n buren niet blij B: m`n muren gesloopt !

Game omdopen tot Klussen met Kijkers

Heb toch mijn bedenkingen bij dit systeem, als je alleen naar de game kijkt dan staan die 2 vechters toch maar 'stil' tegenover elkaar naar elkaar te staren, totdat jij je beweging hebt afgemaakt. En het lijkt me niet alsof de bewegingen 'real-time' zijn, de camera herkend een beweging en voert de bijbehorende animatie dan uit. Tevens de vermoeidheidsfactor lijkt me een probleem...

Wanneer ze je bewegingen helemaal real-time tracken met een mooie hitbox detection dan kan me dit nog boeien, zo is het weinig spectaculair imho.
«  1  2  »

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

Volgende 15:02 Intel neemt McAfee over
Vorige 14:10 Lian Li introduceert serie kleine behuizingen
VNU Media logo Hosted by True

© 1998 - 2012 Tweakers.net B.V. - Alle rechten voorbehouden - Contact - Jouw privacy - Algemene Voorwaarden

Uitgever van:

Website van het jaar 2011