Hoofdcategorieën
Device Settings

Bètatest SP1 voor Windows 7 gaat bijna van start

Door Willem de Moor, donderdag 17 juni 2010 09:18, views: 19.318

Het eerste service pack voor Windows 7 wordt pas later dit jaar uitgerold, maar vanaf eind volgende maand moet de bèta van SP1 al beschikbaar zijn. Een selecte groep bèta-testers mag nog eerder voor proefkonijn spelen.

Gebruikers die bij eerdere testprogramma's van Microsoft behulpzaam zijn geweest, onder meer door bugs te melden, werden door Microsoft benaderd. Het Windows Customer Connection Team heeft met de desbetreffende e-mail bevestigd dat de bèta van SP1 vanaf eind juni kan worden gedownload. De testers kunnen de bèta daarom een maand eerder aan tests onderwerpen dan het grote publiek dat kan. De bèta van service pack 1 is eind juli voor alle geïnteresseerde gebruikers beschikbaar.

Behalve voor Windows 7 moet het SP1 ook een aantal bugs verhelpen voor Windows Server 2008 R2. Zo zouden niet alleen alle beveiligingsupdates en hotfixes in het service pack zijn verwerkt, maar brengt deze ook Remote FX en Dynamic Memory naar Windows Server 2008 R2 Hyper-V. Met de eerstgenoemde tool kunnen remote desktop-gebruikers een 3d-omgeving gebruiken, terwijl de tweede tool de gebruiker in staat stelt om het geheugengebruik te finetunen.

De testversie zal in het Engels, Duits, Japans, Frans en Spaans beschikbaar zijn; bezitters van Nederlandstalige installaties zullen dus nog even moeten wachten.

Volgende 09:49 Belgische Spoorwegen laten hobbyist stoppen met mobiele ov-site
Vorige 08:52 IJsland neemt progressieve mediawet IMMI aan
Advertentie

Reacties

«  1  2  »

Wat wordt er allemaal verbeterd in deze sp dan?

nieuws: Microsoft: Windows 7 SP1 bevat alleen kleine updates
Edit: te laat :(

[Reactie gewijzigd door timovd op donderdag 17 juni 2010 09:24]


Een servicepack is een verzameling van alle fixes die zijn uitgebracht + nieuwe nog niet uitgebrachte features/fixes

+ nieuwe nog niet uitgebrachte features/fixes
Ben benieuwd hoe jij een fix uitbrengt in een Service Pack,
die nog niet eerder aan het publiek is uitgebracht....

Want dat is nl. geen fix;
je moet eerst bekend maken dat er een fout is,
en daarna een fix voor fout is gemaakt,
daarna breng je hem uit (eventueel als test of beta),
en daarna inbouwen in een Service Pack.

Dus; beetje domme uitspraak nietwaar? :?

sommige bugs zijn al bekend, en hebben een private fix.
Die worden op aanvraag verspreidt omdat ze nog niet helemaal doorgetest zijn.
Die nieuwe private fixes worden vaak ook in een service pack geplaatst. Dus zo dom is de uitspraak niet...

Zoals je kan lezen wordt er onder andere Remote FX toegevoegd en Dynamic Memory

Gister een demo van gezien en zag er wel vet uit!

Voor diegene die het interesseert, de huidige bèta build is 6.1.7601.16562.win7sp1_beta.100603-1800 en dit gaat ook waarschijnlijk de 'final bèta build' worden.

ik vraag me af, of zo'n service pack echt nodig is voor windows 7...
Zover ik weet zijn er niet echt problemen zoals bij windows vista :P

LOL, nee, inderdaad, dit is het eerste OS dat foutloos is en hoeft dus totaal geen onderhoud :p

[Reactie gewijzigd door Boy op donderdag 17 juni 2010 09:27]


foutloos ? weet je het zeker

1.de zoek functie is een grap (werkt voor geen meter !!)

2.de compatibel functies werkt ook niet

3. eigenlijk is win7 wat xp had moeten zijn of vista dus zo geweldig is het niet

zoekt functie werkt hier prima, en wat bedoel je met compatibel functie werkt niet. Dit lijkt me meer een zeur post dan concrete feedback

Nou, dat 1 persoon ergens geen last van heeft betekent niet dat de andere miljoenen gebruikers er geen last van hebben.

Ik zelf heb ook last van de zoek functie die niet goed functioneert, en andere vage Windows- gerelateerde probleempjes die wellicht verholpen kunnen worden d.m.v. een service pack.

ik vind het bij de zoekfunctie alleen vervelend als je ergens in de verkenner klikt, dat hij dan stopt met zoeken. er zou een knop moeten geweest zijn "stop" of "pauze", bv. als hetgeen je wil zoeken al in de zoekresultaten staat. maar niet door gewoon ergens willekeurig in een veld te klikken, want als ik bv. soms overschakel naar een ander scherm staakt hij het zoeken.

[Reactie gewijzigd door fANAT1C op donderdag 17 juni 2010 09:55]


Zoek functie is nog steeds even traag hoor, en kan blijkbaar ook nog geen bestandsinhoud meer vinden.

Met het compatibel bedoelt LIL_FIP dat de compatibiliteitsinstellingen niet altijd de problemen oplossen. Ten slotte werkt logischerwijze xp nog het beste voor xp programma's, 98 voor 98 progs etc.. Vind het wel een hele verbetering tegenover vista's compatibaliteits instellingen.

Zoek functie is nog steeds even traag hoor, en kan blijkbaar ook nog geen bestandsinhoud meer vinden.
kan wel.
Als je klaar bent met zoeken kun je op een knop onderaan drukken "door bestands inhoud zoeken".
Maar dat is volgens mij alleen als je niks kan vinden :|

sarcasme misschien? Geen enkel OS is natuurlijk foutloos ;).

Verder zijn je punten zo afhankelijk van de persoon dat je het niet direct problemen kunt noemen. Zo heb ik geen problemen met de zoekfunctie, vind gewoon het juiste bestanden als ik erna zoek.

De compatibel functie is een functie niet garandeerd dat een oud programma zal werken op windows 7, het is slechts eens een mogelijk waardoor een ouder programma wellicht wel zal werken. Wees blij dat het erin zit, een van de redenen dat Windows door de jaren heen minder stabiel en snel ontwikkelde is juist doordat Microsoft niet met het verleden wilde breken en dus zoveel mogelijk backwards compatable bleef. Dit had voordelen voor bedrijven en natuurlijk hun eigen monipolie, maar ook grote nadelen qua stabiliteit en veiligheid van het OS.

Sinds Vista breken ze eindelijk eens langzaam aan met dat verleden waardoor oudere programma soms niet meer werken. Dit is soms/meestal niet eens de schuld van microsoft maar gewoon aan de kwaliteit van de code van het oude programma.

Punt 3 is natuurlijk te belachelijk voor worden, er zit bijna 9 jaar tussen Windows XP en Windows 7, Windows 7 heeft veranderingen waaraan ze bij windows XP nog niets droomden. Daarnaast is windows XP voor velen nog steeds een prima besturingssysteem. Vista had zijn fouten, maar als je een beetje wist hoe het allemaal werkte zal je er nooit echt problemen mee hebben, had ik iig niet.

Maar net als jouw reactie is dit allemaal afhankelijk van de persoon die er gebruik van maakt, het kan allemaal perfect zijn voor de een en totaal waardeloos voor de andere ;)

de juiste bestanden vind ik ook wel als ik ernaar zoek met de zoekfunctie, maar ik vind de manier waarop het zoeken gebeurd alleen wat vreemd.

WIn7 is wat Vista had moeten zijn, niet XP (die heeft z'n pluimen naar mijn weten toch verdiend)

Win7 heeft idd ook de neiging om alles te willen indexen, en dan durft hij een recente file wel eens overslaan (hier gebeurt) maar hij vind in principe alles wat ik wil, zelfs op een schijf die niet geïndexeerd is...

dat zeg ik niet pipo :+
Ik zeg dat met kleine patches het zelfde resultaat kan worden behaald, aangezien het niet een zinkend schip is zoals bij vista :)
software kan niet foutloos :)

Ernstige beveiligingsproblemen merk je ook niet 123.

Alleen al om niet alle bugfixes afzonderlijk te hoeven installeren :)

Ja, dat is waar.
beter een serivce pack dan weer uren aan een stuk updates installeren bij een nieuwe pc :)

Nu ben je uren aan één een service pack aan het installeren....

Er zullen altijd kleine bugs bestaan... De code wordt immers geschreven door mensen :9

Er bestaan ook dingen zoals autogenerated code :)

En wie denk je dat die autogenerators schrijf 8)7

Dat waren mensen.
Maar doe wie zijn die mensen dan weer gemaakt. Ga zo maar door en door 8)7 .

Het is zeker nuttig voor software schrijvers. Het kan zijn dat jou software een bepaalde update moet hebben van bijvoorbeeld het .NET platform. Als deze dat in SP1 zit is het gemakkelijker om bij de systeemeisen Windows 7 SP1 te zetten dan Windows 7 met hotfix KB83929.

Inderdaad, SP2 (en SP3 misschien ook wel) gaf echt 'n meerwaarde aan Windows XP. Maar nu... ik weet het niet. Windows 7 werkt hier perfect, doet wat het moet doen and me likes it :P (Never change a winning team?)

RemoteFX en Dynamic Memory zijn nieuwe features voor Hyper-V. Het artikel doet nu voorkomen alsof het features zijn voor normale W2k8 R2 machines.

Dit is heel mooi, misschien helpt dit om mn WinSxS folder te verkleinen.

EDIT: dit heeft wel verband met elkaar, ga eens jezelf verdiepen voordat je meteen denkt dat het niet over de SP gaat...

[Reactie gewijzigd door grol4 op donderdag 17 juni 2010 11:40]


Ik hoop het ook, mijne is gewoon 6GB, kan me niet voorstellen dat wat dubbele DLL bestanden 6gb moeten innemen.. Soort cleanup tool zou wel handig zijn ja..

Sommige denken vast: so what, ik heb hdd-ruimte zat, maar daar gaat het even niet om :)

Of je verdiept je even in wat die folder precies doet :
http://blogs.msdn.com/b/e...008/11/19/disk-space.aspx

Jammer dat er geen nieuwe features bij zien. Ik zou graag zien dat ze Windows backup fixten.

Wat is hier mis mee dan? Het is wat beperkt in functionaliteit, maar dat is altijd al zo geweest.


Je kan ook gewoon Windows kopen. Cheap ass.

De prijs blijft nog steeds niet opwegen tegen wat je krijgt.
Gisteren weer leuk met Win7 installs (op 3 computers) dat hij op 14 procent roept dat de schijf corrupt is, of dat hij eerst opstart vanaf de cd, en vervolgens roept dat de cd drivers niet gevonden kan worden.

Wat heeft dat precies te maken met je bang for buck? Is je hardware niet gewoon naar de mallemoeren?
Ik heb nog nooit problemen gehad met Windows installaties, en zit inmiddels wel in de honderd behandelde computers.

Dan koop je het dus niet, CHEAP ASS.
Ik heb home premium gekocht voor 80 euro, dat is niet veel IMHO.

80 euro vind ik anders royaal hoor, voor een uitgeklede Windows. Ook als je je bekijkt dat een groepje nerds extragratis een volledig functionerend alternatief hebben in de vorm van Linux dat op veel vlakken veel beter werkt.
Windows heeft een marktaandeel van fokking veel, ze kunnen Windows makkelijk tegen game-prijzen weg doen, en dan niet van die rare onzin als home premium maar gewoon de whole nine yards. Sterker nog ik weet zeker dat dit extra winst op gaat leveren aangezien er voor 50 euro niemand is die dat gelul met downloaden nog wil.

Jij hebt werkelijk geen flauw idee waar je over praat... :/


Waarom zou jou baas jou zoveel moeten betalen. Er zijn altijd buitenlanders die voor minder salaris willen werken.

Tevens zijn er genoeg geautomatiseerde technologieeen die jouw kunnen vervangen zodat jij niet betaald hoeft te worden.

Sterker nog ik weet zeker dat als jouw baas jouw salaris verlaagt dit extra winst gaat opleveren voor het bedrijf.

80 euro is niet duur voor software welke je elke dag gebruikt!!

Waarom kost het systeem van Apple dan maar 30 euro?

Omdat Apple de prijs van hun OS al voor de helft verkrijgt bij het verkopen van een Mac (ja je betaald echt wel voor hun software ;) ) en als je dan zo'n dvb pakketje koopt met een nieuwe versie, ze dit aanzien als een Upgrade (staat ook gewoon zo op hun site).

Daarom kost het systeem van Apple maar 30 euro. Meer nog, je hebt bij Apple software niet het _recht_ om het op iets anders dan Apple hardware te installeren. Doe je dit wel maak je technisch gezien inbreuk op hun voorwaarden.

Zijn die voorwaarden wel legaal? Dat apple geen garantie en ondersteuning geeft als je het op niet-gecertificeerde hardware draait, ok. Maar kunnen ze je het juridisch gezien verbieden (in Nederland)?

Dat is de upgrade prijs. De prijs van een OEM licentie is een flink stuk hoger (zie hier)

Retail licenties bestaan al helemaal niet.
Als we dan vergelijken, vergelijk dan wel goed

[Reactie gewijzigd door humbug op donderdag 17 juni 2010 13:27]


Daarnaast ziin servicepacks voor Windows gratis, Apple vraagt er iedere keer ook geld voor.

De 10.6.3 naar 10.6.4 updates zijn ook bij Apple gratis hoor. Dit is te vergelijken met een kleine service pack. De grote releases 10.5 --> 10.6 moet je wel voor betalen (deze bevat te veel functionaliteit om een service pack te zijn).

@twin_x
Ik vind het allemaal prachtig wat jouw schrijft, maar volgens mij heeft jou nog veel te leren.

Ik heb het al eerder gezegd.
Dat u Win7 Home Premium goedkoop vindt, betekent niet dat iedereen in de wereld dat vindt, inclusief de onderbetaalde arbeiders (die jijjouwjou mooi categoriseert) in andere arbeidsmarkten.

Ik bijvoorbeeld. (ja, ik woon idd niet in NL)
Ik vind het gewoonweg teveel geld, al vind ik het niet te duur. (subtiel verschil)

Het percentage van je maandsalaris voor aanschaf van zo'n product is toch wel de maatstaf aan het einde van de dag (maand :p ).
Misschien krijgt u het van de Kerstman, maar hier is dat toch heel anders.

Ja en wat als je games wilt spelen? Gaat dat ook zo vlot op Linux dan (als ze uberhaupt al werken via Wine)?

Ik vind 100eur niet veel voor een OS dat een paar jaar meekan (neem nu 4 jaar, dat is 25eur per jaar..), als het maar stabiel en snel werkt (en dat doet het hier)

[Reactie gewijzigd door jastas op donderdag 17 juni 2010 11:12]


Consoles.

Ja Linux + een Console voor games. Dan ben je echt goedkoper uit...... O-)

Royaal? Tegenover de 300-750 euro die je ongeveer voor OSX neertelt? En nee, je betaalt bij apple niet voor de hardware, want dan zouden mac's een stuk goedkoper zijn.

Linux gratis, Windows niet al te duur, OSX heel duur. That's the way it is. Ik heb zelf nog windows 7, wacht even tot ik m'n computer ga upgraden, maar ik vind persoonlijk 80 euro niet veel. Heb dat 2,5 jaar geleden ook voor xp betaald en voor een programma wat ik minimaal 340 dagen per jaar 3 uur per dag gebruik, vind ik 0.032 cent per uur niet bijster veel geld. Als je het zo bekijkt is het nog best goedkoop. En om heel eerlijk te zijn, ik ben best een fanatieke gamer, maar ik heb nog nooit 2500 uur aan een spel van 50 euro besteed. Tegenwoordig is het al helemaal een crime om een spel te vinden waar je meer dan 100 uur in kunt steken (SP, want windows is voor mij uiteindelijk ook SP ;) )

Tuurlijk is 80 euro best een bedrag voor een stuk software, maar zet het even in perspectief.

Je betaalt bij Apple voor de Software, Hardware, Design én Service.

OSX kost 30 euro, nieuw, retail.

zie mijn eerdere comment op je.. Jesus, wat kan jij doorgaan zeg..

En dat installeer is dan op mijn goedkope pc?

Upgrade....
Maat van me heeft een "hackintosh"... en een "retail" OSX gekocht in de winkel... moest om deze te kunnen installeren persé een OSX Install al werkend hebben runnen op zn comp.
M.a.w. tis geen retail maar een Upgrade kit.

Plus de benodigde apple-hardware...

Als je het handig aanpakt kun je het gewoon legaal krijgen voor 17e.

Ik heb de mijne zelfs gratis ontvangen, Home Premium, officiele licentie. Lang leve hoge school lijkt me..

Haha in me stage jaar en een paar werken (2.5) jaren erna heb ik echt 1000den PC's gebouwd, zal misschien wel richting de 10k gaan! En echt zo gigantisch weinig problemen met de installatie gehad (nu gingen er ook wel veel via images, maar custom pc's werkt dat niet)...

Thuis ook 3 PC's en een laptop regelmatig nieuwe installs, verschillende versies, server desktop maar nooit problemen...

Lligt denk toch aan jouw!

Thuis ook 3 PC's en een laptop regelmatig nieuwe installs, verschillende versies, server desktop maar nooit problemen...
nooit problemen en regelmatig nieuwe installs gaat niet goed samen in 1 zin. Je hebt nooit problemen maar installeert Windows regelmatig.

De gemiddelde thuisgebruiker die normaal tot veel gebruik van Windows maakt doet binnen 1,5 jaar een nieuwe install. De meeste bedrijven die Windows dichtgetimmerd hebben zullen niet verder komen dan zo'n 2 jaar voordat er een image overheen gezet wordt.

Zie hierboven bijv. mensen klagen over de WinSxS die groeit tot 6GB. Het is heel lastig een OS te onderhouden en te backuppen als er zo veel rommel her en der achterblijft. Zo bewaart Windows ook (gedeeltelijke) MSI installatiebestanden om later een programma te kunnen wijzigen of verwijderen. Als er iets met deze installers gebeurt, wordt het OS al snel brak en is voor de meeste mensen een herinstall het meest voor de hand liggend.

Daarnaast slaat Windows configuraties en programma-eigen bestanden op vele verschillende locaties op en onderhoudt deze niet tot nauwelijks wat ervaren wordt als een systeem dat trager wordt of onverwachtse dingen doet. De Windows regisrty is hier een mooi voorbeeld van. Zelfs na het verwijderen van een programma blijven er regelmatig vele entries achter. Ook hier geldt dat na verloop van tijd velen voor de makkelijkste weg kiezen van een herinstall.

UNIX-achtigen zoals bijv. OS X werken compleet anders. Systeembestanden zijn niet toegankelijk voor programma's en kernel drivers makkelijk te verwijderen als ze een probleem veroorzaken. Een programma onder OS X bewaart informatie op normaalgesproken max 4 locaties, te weten:

/Applications In de vorm van een .app, wat een folder is maar door OS X als enkel bestand wordt geïnterpreteerd;

/Library Voor "system-wide" libraries;

/Users/<uid>/Library Voor "user-specific" libraries en configuratie;

/Library/StartupItems | /System/Library/StartupItems De naam zegt het al;

En een programma kan cron entries hebben voor "scheduled tasks".

Gooi je een programma weg uit de Applications folder, blijft de configuratie dus achter. Gooi je alles van het programma uit de folders weg, dan is het programma 100% weg. Dit houdt dus in dat je een jaren oude OS X install terug kunt brengen op het nivo van de nieuwe installatie door simpelweg alle programma's en gerelateerde bestanden weg te gooien.

Daarnaast kun je je Intel OS X install op ALLE Intel systemen draaien dmv het uitwisselen van de HD, een image van een HD, een Time Machine backup etc. Dat maakt het restoren van een Mac die het loodje heeft gelegd toch wel een stuk makkelijker. Dat ligt bij Windows een beetje anders.

Dus Windows geweldig stabiel? Nee, daarvoor had Microsoft jaren geleden veranderingen moeten doorvoeren. Waar ze wat mij betreft al aan hadden mogen beginnen is het toestaan van alternatieven om configuraties van programma's op te slaan, UNIX-style, zodat programmamakers langzaam hun software kunnen migreren van de registry naar bijv. XML, "system-wide" en "per-user".

De gemiddelde thuisgebruiker die normaal tot veel gebruik van Windows maakt doet binnen 1,5 jaar een nieuwe install. De meeste bedrijven die Windows dichtgetimmerd hebben zullen niet verder komen dan zo'n 2 jaar voordat er een image overheen gezet wordt.
Dat was ten tijde van Windows 98 misschien zo, ik heb op mijn laptop al sinds november 2007 Vista draaien, dezelfde installatie. Draait als een zonnetje.
Zie hierboven bijv. mensen klagen over de WinSxS die groeit tot 6GB. Het is heel lastig een OS te onderhouden en te backuppen als er zo veel rommel her en der achterblijft.
Verdiep je eens in de materie, bijvoorbeeld hier en hier. Het is feitelijk geen probleem.
Daarnaast slaat Windows configuraties en programma-eigen bestanden op vele verschillende locaties op en onderhoudt deze niet tot nauwelijks wat ervaren wordt als een systeem dat trager wordt of onverwachtse dingen doet. De Windows regisrty is hier een mooi voorbeeld van. Zelfs na het verwijderen van een programma blijven er regelmatig vele entries achter. Ook hier geldt dat na verloop van tijd velen voor de makkelijkste weg kiezen van een herinstall.
Windows slaat zijn configuratie op in het register. Applicaties doen dat ook en/of in de Appdata. Dat er dingen in het register niet worden weggehaald boeit niet. Je hebt er geen last van, systeem wordt er niet trager van en instabiel maar in een heel enkel geval. Het register wordt op een database like manier benaderd.
UNIX-achtigen zoals bijv. OS X werken compleet anders. Systeembestanden zijn niet toegankelijk voor programma's en kernel drivers makkelijk te verwijderen als ze een probleem veroorzaken. Een programma onder OS X bewaart informatie op normaalgesproken max 4 locaties, te weten:
Het lijkt mij lastig dat systeembestanden niet toegankelijk zijn voor programma's. Lastig OS API's gebruiken op die manier.

[p]/Applications In de vorm van een .app, wat een folder is maar door OS X als enkel bestand wordt geïnterpreteerd;[/q]
Like program files onder Windows.
/Library Voor "system-wide" libraries;
System32 onder Windows.
/Users/<uid>/Library Voor "user-specific" libraries en configuratie;
Appdata onder Windows.
/Library/StartupItems | /System/Library/StartupItems De naam zegt het al;
Zelfde heb je ook onder windows.
En een programma kan cron entries hebben voor "scheduled tasks".
Windows heeft dat ook.
Gooi je een programma weg uit de Applications folder, blijft de configuratie dus achter. Gooi je alles van het programma uit de folders weg, dan is het programma 100% weg. Dit houdt dus in dat je een jaren oude OS X install terug kunt brengen op het nivo van de nieuwe installatie door simpelweg alle programma's en gerelateerde bestanden weg te gooien.
Ja leuk, in de praktijk moet ik toch een tooltje gebruiken om het makkelijk te doen. Anders vergeet je snel wat weg te halen. En er zijn ook OS X applicaties die een installer hebben waarvan je niet weet wat er allemaal wordt aangepast. Overigens draait mijn OS X omgeving zonder al die schoonmaakwoede ook al weer een jaar of 3.
Waar ze wat mij betreft al aan hadden mogen beginnen is het toestaan van alternatieven om configuraties van programma's op te slaan, UNIX-style, zodat programmamakers langzaam hun software kunnen migreren van de registry naar bijv. XML, "system-wide" en "per-user".
Wat is er mis met het register, daar heb je al een system wide en per user settings. Daarnaast heb je Appdata waar je XML config bestanden en overige user data kwijt kan.

Jij post komt over als ontzettend interessant, maar als je even verder kijkt zijn de meeste dingen die je roept prima geregeld in Windows. Alleen jij hebt het zelfde probleem als veel developers voor Windows, nog blijven hangen in de Windows 9x tijd en niet mee gaan met de nieuwe recommandaties en technieken. Jammer.

Tegen de tijd dat sp2 uit is? Dan pas? Hoe kom je daar zo bij.

Weet niet of het van toepassing is op een SP. Maar ik vraag me af als je nu meewerkt aan zo een bèta versie en om de een of andere reden draait je systeem hierdoor in de soep. KOmt microsoft dan tussen of is dit volledig voor eigen rekening? Vraagje gewoon puur uit interesse.

Dat is voor eigen risico, het is niet voor niets een beta natuurlijk.

Er word door MS niet voor niets afgeraden om dit op een produktiemachine te gaan draaien, juist om die reden moet je het alleen op een minder belangrijk test-systeem gaan draaien.

Als algemeen bekend is dat bedrijven overstappen op een nieuwe windows als sp1 uitkomt dan zal bij microsoft een hoge prioriteit bestaan om een ook maar enigszins als sp1 betitelbare verzameling fixes zo snel mogenlijk als zodanig op te dissen. :)

Ik hoop dat dit Service Pack niet alleen beperkt blijft bij bugfixes die het afgelopen jaar zijn verschenen & performance verbeteringen. Zo zijn er heel wat zaken veranderd aan de GUI van Windows 7 die zeker de eerste weken enorm storend zijn voor gebruikers die jarenlang XP / 2K gewoon zijn geweest. Ik denk dan aan het Show Desktop icoon dat nu geen icoon meer is maar rechts staat & niet te verplaatsen is, de standaard weergave (tree view) in verkenner, de manier van zoeken naar bestanden & mappen, ... of kleine details zoals het aantal MB's dat een map bevat onderaan in de statusbalk van je Verkenner, nu zie je alleen het aantal items staan ... Veel valt dan wel op te lossen met de nodige tweaks & register hacks maar het zou mooier zijn mochten deze opties gewoon beschikbaar zijn via het configuratiescherm. Ik wil de vernieuwingen zeker niet afbreken, het is ook vooral een kwestie van gewenning maar ik zou het nog beter vinden als je meer keuze had & vrijheid zou hebben in het aanpassen van je GUI :)

Verder mag men ook wel het Network & Sharing Center eens op de schop nemen, het idee mag mooi zijn maar probeer maar eens 2 computers te verbinden met alleen een crossover cable ... wat je ook probeert, het blijft een Public Network 8)7

Ze gaan echt niet de GUI veranderen. En dat is maar goed ook. Bepaald moment moeten ze gewoon iets anders doen.

En dat doen ze nu, en het is zeer goed ;)

Er hoeft idd niets verandert te worden!
Mijn win 2k desktop ziet er nog steeds goed uit. Er is idd geen reden om dat te veranderen. :)

Ik ben benieuwd of dit servicepack ook de problemen met Devices & Printers gaat oplossen. Ik had een cups printer geinstalleerd op mijn Windows 7 clients (gesharede laserprinter) en nu werkt het Devices & Printers scherm niet meer. Erg irritant.
«  1  2  »

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

Volgende 09:49 Belgische Spoorwegen laten hobbyist stoppen met mobiele ov-site
Vorige 08:52 IJsland neemt progressieve mediawet IMMI aan
VNU Media logo Hosted by True

© 1998 - 2012 Tweakers.net B.V. - Alle rechten voorbehouden - Contact - Jouw privacy - Algemene Voorwaarden

Uitgever van:

Website van het jaar 2011