Hoofdcategorieën
Device Settings

Video: Call of Duty: Black Ops

Door Jan Laros, woensdag 19 mei 2010 11:23, views: 7.173

Treyarch heeft een nieuwe trailer van Call of Duty: Black Ops gepubliceerd. De video toont een aantal actiescenes uit de nieuwe first person shooter. Black Ops verschijnt op 9 november. De platforms waarop het verschijnt, zijn nog niet bevestigd.

Volgende 11:41 Intel en Micron produceren 25nm-geheugen
Vorige 11:12 Facebook lanceert mobiele site waarvoor providers geen kosten rekenen
Advertentie

Reacties

«  1  2  3  »

Vette trailer ik den kwel dati k heb ga kopen :P ik heb WaW niet gespeeld die WO2 games komen echt me neus uit kijken hoe ze dat nu gaan doen

Vette trailer, ik denk dat ik hem wel ga downloaden :P

Om eerlijk te zijn ben ik niet echt onder de indruk itt de eerste MW2 trailers

Ben ik met je eens, vond die kruisboog met ontploffende kop wel interessant uit zien, is eens wat anders (voor de COD serie). Ben benieuwd!

haah dat viel mij inderdaad ook op, dat is een flashback voor mij naar Half Life 2 die exploding arrow heads.

Ben verschrikkelijk benieuwd naar deze versie.

Zie een combinatie van MW2 en BC2. Dingen kunnen nu eindelijk een keertje stuk gemaakt worden. Lijkt mij een knap staaltje als dit zo is.

De besturing en looks van MW2 en de destructie van BC2 = ideale game. Nu alleen nog dedicated servers, ipv die prutsers die midden in de game er mee uitscheiden. Dan is het verhaal compleet!!

Ook ben ik benieuwd naar de specs van de hardware voor deze game. Ben nog niet 1 game tegengekomen waarmee mijn PC mee hapert.

als er dedicated servers in komen, wordt dit mijn nieuwe maingame :). Ziet er erg goed uit! _/-\o_

Ziet er wel geil uit :)
Ik ben normaal niet zo van die ´oldfashion warfare´, maar dit zal daar misschien wel verandering in brengen!
Hopen dat Treyarch dezelfde kwaliteit aflevert als Infinity Ward, en dezelfde ´humor´ er in houdt ( als je kijkt naar de Callsigns bijvoorbeeld ;))

Wha ik vind het er WEl Uber goed uit zo die Trailer lekker bruut en dat verhaal lijkt mij ook wel intresant, het is wat meer Urban, lijkt me, wat meer speelser qua wapens en niet alleen maar zoals MW1 & 2 zo op eerste gezicht uitteraard.!!

Maar ben benieuwd heb een vermoeden dat dit best een van de sterkste delen zou kunnen worden uit de Cod geschiedenis, al is dat van deel 1 &2 uitteraard Zeer moeilijk te overtreffen dat gevoel, dat epiche, Maar wat we wel gezien hadden in MOH AA Braektrough & Spearhead!!

Hopelijk komt Treyarch nu eindelijk eens van het onterechte B team imago af en scoren ze eens een hit van een game.

De graphics zijn veel realistischer met name de gezichten zien er heel goed uit.
Dedicated servers komen terug bij PC.
Zombies.
En een game zoals Battlefield met CoD gameplay van Treyarch is al jaren mijn droomschooter. _/-\o_

zker een toffe trailer ik hou er altijd van dat treyarch iets doet wat nog niet door velen is gedaan. nu weer een thema dat je nog niet op deze manier voorbij hebt zien komen. ik hem binnekort denk ik al bestellen.

hopelijk blijft het toch kwa gameplay toch Call of duty en dat ze er geen rare dingen in gaan doen zoals bij CoD WaW de tanks in multiplayer.

Ik vond die tanks toch een leuke afwisseling moet ik zeggen hoor ;)
een beetje vernieuwend is ook niet slecht,..!! en in deeltje 3 zaten ook al tanks :p OEw Yeah wat een hoop geknal met de Clan:p

Meer van hetzelfde...

Leuke trailer de kruisboog viel mij ook op :) soort tracer dart ala BC2 lijkt mij :)
«  1  2  3  »

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

Volgende 11:41 Intel en Micron produceren 25nm-geheugen
Vorige 11:12 Facebook lanceert mobiele site waarvoor providers geen kosten rekenen
VNU Media logo Hosted by True

© 1998 - 2012 Tweakers.net B.V. - Alle rechten voorbehouden - Contact - Jouw privacy - Algemene Voorwaarden

Uitgever van:

Website van het jaar 2011