Hoofdcategorieën
Device Settings

Video: Halo: Reach - Birth of a Spartan

Door Jan Laros, woensdag 28 april 2010 10:07, views: 1.653

Microsoft heeft een nieuwe video rond Halo: Reach uitgebracht. Het filmpje toont hoe een man wordt klaargestoomd om als Spartan-strijder op te treden. De bčta van de first person shooter voor de Xbox 360 start op 3 mei op Xbox Live.

Volgende 10:33 Toshiba, Lenovo en HP geven netbooks update naar N455-Atom
Vorige 10:04 Nederlander verbruikt gemiddeld 460MB aan mobiele data per jaar
Advertentie

Reacties


Niet echt veel omvattend filmpje. Maar toch weer leuk om ons Halo fans weer eventjes zoet te houden.

niet veel zegend maar de spanning wordt wel weer opgebouwd voor de halo fans

Niet zomaar 'een man'. Het is Carter, de SPARTAN-III die de leider is van Noble Team.

Jammer dat het filmpje voor een reclame bedoeld was, en dus erg summier. Krijg bij dit soort filmpjes toch altijd het gevoel dat er meer van te maken is met een echte film. Wie weet wat de toekomst gaat brengen.

@Jan Laros: Vervelend dat die beschrijving maar zo kort mag zijn. Heb er het volste vertrouwen in dat de review dik in orde zal zijn :)

[Reactie gewijzigd door Alamo op woensdag 28 april 2010 15:54]


Klopt. Jammer genoeg hebben we slechts drie regels om het filmpje te beschrijven en konden we die details dus niet kwijt. In de review van Halo: Reach, die we ongetwijfeld zullen gaan plaatsen tegen de tijd dat de game uitkomt, zullen we uiteraard uitgebreid stilstaan bij het verhaal en de personages van de game.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

Volgende 10:33 Toshiba, Lenovo en HP geven netbooks update naar N455-Atom
Vorige 10:04 Nederlander verbruikt gemiddeld 460MB aan mobiele data per jaar
VNU Media logo Hosted by True

© 1998 - 2012 Tweakers.net B.V. - Alle rechten voorbehouden - Contact - Jouw privacy - Algemene Voorwaarden

Uitgever van:

Website van het jaar 2011