Hoofdcategorieën
Device Settings

'Microsoft kondigt Xbox 360 Slim-bundel met Natal op E3 aan'

Door Jurian Ubachs, maandag 26 april 2010 17:39, views: 25.098

Volgens de doorgaans goed ingevoerde blogsite Surfer Girl zal Microsoft op de E3 een pakket aankondigen waarin een nieuwe, kleinere Xbox 360 en Natal gebundeld zullen zijn. Ook zou Metal Gear Solid op de Xbox 360 Natal-ondersteuning krijgen.

Xbox 360 EliteSurfer Girl schrijft op haar website dat het nieuwe model Xbox 360 niet alleen kleiner zal zijn, maar ook een net iets ander logo zal krijgen. Bovendien zou de console zwart zijn, omdat veel mensen een zwarte televisie zouden hebben en de Xbox 360 er zo mooier bij zou passen. Microsoft zou de bundel op een van zijn E3-persconferenties aankondigen; de uitgever houdt op 13 en 14 juni in Los Angeles persconferenties voor respectievelijk de wereldpremière van Natal en de rest van de Xbox 360 line-up.

De site hint verder naar een van de grotere titels die van Natal gebruik zouden gaan maken. Onder aan de blogposting wordt de afkorting MGS genoemd, die normaal gesproken voor Metal Gear Solid zou staan. Zoals gebruikelijk meldt Surfer Girl niet hoe het aan de informatie komt. In het verleden wist de blog vaker geruchten te melden die achteraf bewaarheid werden, wat Surfer Girl een goede reputatie heeft opgeleverd.

Volgende 18:12 Vodafone: Europese release Google Nexus One in mei
Vorige 17:14 Onderzoekers sturen auto met oogbeweging
Advertentie

Reacties

«  1  2  3  »

Zou deze dat nieuwe moederbord bevatten? Want er doken laatst ook plaatjes op van een nieuw Xbox 360 moederbord waar de GPU en de CPU met dezelfde heatsink werden gekoeld.

krijg je dan nog wel die mooie rode lampjes aan de voorkant? :+

Daar mag je blauwe van maken :+

Maar alle gekheid op een stockje, ze zouden beter werken om de boel stiller te maken ipv kleiner. Dat is veel belangrijker voor velen dan de kleur waar hij in is.

meestal worden kleinere varianten al stiller.. tenzij er goedkope rotfans in gaan...

ik hoor bij mijn xbox voornamelijk de dvd speler die een hoop herrie maakt..
(en hoor alleen de fans als ik vergeet het deurtje van de kast open te zetten :) )

Wat ik op de foto's zag heeft de 'slim' versie sowieso maar 1 ventilator ipv. de 2 die er nu in zitten. Dat maakt dan hopelijk ook minder geluid.

Niet als deze sneller moet draaien..

Wat je op foto's ziet van een apparaat dat niet officieel is aangekondigd en die niet eens HOEFT te bestaan, zegt natuurlijk niets over het apparaat in kwestie.

Installeer je games op de Hd en dan hoor je die ook niet meer :)

Grootste probleem bij de Xbox is de DVD drive die op hoge toeren draait. De fans vallen best mee. Als ik spellen vanaf de HD speel op de Xbox dan is hij stiller dan mijn PS3.

ik heb een PS3 60gb (ps2 compat) en een slim, en ook nog een falcon360 en die maakt inderdaad altijd meer geluid als beide PS3's samen (met NXE)
het is ook van dat hoge irritante gepiep, als je PS3 meer geluid maakt moet je hem eens schoon maken :+

[Reactie gewijzigd door stewie op maandag 26 april 2010 21:52]


ik heb een PS3 60gb (ps2 compat) en een slim, en ook nog een falcon360 en die maakt inderdaad altijd meer geluid als beide PS3's samen (met NXE)
het is ook van dat hoge irritante gepiep, als je PS3 meer geluid maakt moet je hem eens schoon maken :+
Wat hij zegt klopt gewoon, als je ze op HDD instaleert dan is de 360 vaak stiller dan de SLIM. Het is de DVD drive die veel geluid produceert. Niet dat ik me er veel aanstoor, zolang het op een niveau blijft dat zich onder dat van mijn geluid bevindt en niet erdoorheen brult vindt ik het best.

met NXE bedoel ik op de HDD geinstaleert.
het is geen rustig gezoem zoals de PS3 en PS3 slim, en bij iedereen die ik ken maakt de xbox360 van dat asynchrone gepiep.

[Reactie gewijzigd door stewie op dinsdag 27 april 2010 15:50]


Dat is toch zo sinds de Falcon serie? Nieuwste is voor zover ik weet nog steeds de Jasper.

Ik heb zelf een falcon hier, en die had 1 platte heatsink voor de GPU en 1 rechtopstaande voor de CPU. Een nieuwere xbox heeft een extra heatsinkje die met een heatpipe aan de GPU sink vast zit. Welke chipset dat is weet ik dan weer niet.


Dat is een heel slecht gephotoshopte afbeelding.

Leuk geshopt denk ik toch. Altijd fijn om verschillende Jpeg compressies te zien in 1 plaatje.
Daarbij zijn de chips links geheugenchips, en 3x zo veel als op de normale xbox. Die zijn op de normale xbox niet eens gekoeld, en hier krijgen ze hun eigen heatsink?
Daarbij staat er nog eens met mooie marker op je moederbord gekladderd, wat meestal aangeeft dat de xbox minstens 1x gerepareerd is.

Onzin totdat het tegendeel bewezen is ;)

Hier zo nog zo'n plaatje: http://uk.xbox360.ign.com/articles/107/1078172p1.html

Kleiner moederbord, heeft vreemdgenoeg wel een fan van CoolerMaster :? Ik zou zeggen dat ze wel hun eigen fans erop zouden zetten. En IGN is toch best wel een betrouwbare website toch?

die moederbord waren toch een grap?

Benieuwd naar hoe klein dat er precies gegaan wordt,
De console is op dit moment nog wel aan de lompe kant.

Edit @ hierboven: Heb je enig idee wat de afmetingen van deze plank zijn?
dat zou nog best eens een redelijke schatting op kunnen leveren.

[Reactie gewijzigd door Xantios op maandag 26 april 2010 17:45]


Het bordje was ongeveer 20 bij 20cm geloof ik.

Xbox 360 lomp??? Heb je de PS-3, de originele, wel eens bekeken? Of de Xbox?

Goed, het is geen Wii, maar om nou te zeggen lomp. PS3 en 360 ontlopen elkaar niet gek veel in omvang.

Ik geef toe dat ik de ps3 (eerste) absoluut lomper vind dan de xbox 360 qua design, maar de xbox 360 heeft een externe voeding en de ps3 een interne. Zet je de voeding direct naast de xbox 360 dan is hij een stuk forser.

Niet compleet waar, de nieuwe 360 heeft namelijk een veel kleinere voeding. Ik denk dat ie nog maar ongeveer 60% is van de grootte van de PUS van de allereerste lading xboxen.(Xenon & zephyr dacht ik?)

Met of zonder PSu ? ;)

Ben eerder benieuwd of er een andere GPU in zit.
Verder leuk dat het ook met Natal komt en stuk kleiner is!
Afwachten hoe grote HDD aanwezig is..
Mischien wel een SSD! :)

Dat laatste lijkt me erg sterk, een SSD is compleet overbodig in een console. Dat gezegd hebbende, als deze meer grafische kracht heeft en minder verbruikt is het altijd mooi meegenomen :)

Ook zie ik uit naar Natal, lijkt me een erg mooi systeem

@Neko Koneko
Ik snap je opmerking niet. Bedoel je dat door meer grafische kracht het systeem niet meer backwards compatible is?

[Reactie gewijzigd door HotFix op maandag 26 april 2010 18:04]


Lijkt me stug, ding moet natuurlijk wel backwards compatible blijven.

Zolang de nieuwe gpu met dezelfde instructieset overweg kan is er niets aan de hand.

In een PC kan je bijvoorbeeld ook je videokaart vervangen met een sneller exemplaar, maar dit werkt ook nog steeds.

Nu zit het natuurlijk iets anders met de drivers enzo, maar in principe is het goed vergelijkbaar.


Toch vraag ik me af of er een nieuwe GPU inzit - Omdat de oude xdoosjes ook de nieuwe titels moeten kunnen draaien, wordt de extra performance waarschijnlijk niet gebruikt.

Een SSD lijkt me ook sterk (duur!).
Ik denk dat het gewoon (zo goed als) dezelfde hardware in een kleiner jasje is.

Toch vraag ik me af of er een nieuwe GPU inzit - Omdat de oude xdoosjes ook de nieuwe titels moeten kunnen draaien, wordt de extra performance waarschijnlijk niet gebruikt.
Dat zou kunnen door extra grafische features aan te zetten zodra de nieuwere gpu wordt gedetecteerd... zo werkt het iig ook met pc videokaarten. Maar goed, dat zie ik niet snel gebeuren. Als er een betere GPU in geplaatst zou worden, dan zal dit voornamelijk zijn omdat de GPU minder hard hoeft te werken en dus minder warm wordt. Ook zou een betere GPU een energiebesparing op kunnen leveren.

Maar zoiets zal je niet in dank worden afgenomen door xbox360 bezitters... Ik zou me in iedergeval zwaar genaaid voelen als de graphix op een nieuwere revisie er beter uit zouden zien dan op mijn eigen 360 (ik heb er zelf werkelijk geen, ik heb die andere troep, de PS3)..

En toch gaat dat niet gebeuren. Hij blijft hetzelfde buiten kosten besparingen zodat MS ze goedkoper kan produceren. Het kan zijn dat voor Kosten ze er een GPU inzetten die meer shaders heeft, maar dan worden die extra shaders waarschijnlijk uitgeschakeld. Dat is nu al zo met de Xbox, 64 shaders waarvan er 16 zijn uitgeschakeld voor hogere yields. Dat was al zo sinds de eerste modellen. Maar buiten dat soort trucjes gaan ze er echt niks meer inzetten dan het minimum nodig.

De nieuwe systemen wel, maar de oude zal dan de nieuwere spellen niet meer aankunnen.. (Forwards compatible.. 8))

blijft m'n Jasper dan superieur aan de Xenons & Falcons en meer compatible dus?

andere GPU lijkt me sterk. Kost de devs meer moeite en zoveel zal het dan toch niet uitmaken.

[Reactie gewijzigd door tehsojiro op maandag 26 april 2010 17:53]


Ben benieuwd hoe deze er uit gaat zien en of het warmte probleem dan ook niet erger wordt, dat overheerst in het algemeen nog wel bij de oude modellen van nu.

Als je het kleiner gaat maken zit ik te denken aan een soort PS2 Slim variant. Zou deze dan nog over een hardeschijf beschikken?? :/

hoop dat het geluid ook wat vermindert wordt dan.

???

misschien heeft u een 2006 modelletje? Mijn 2008-2009 model is zo stil als wat, stiller dan mijn ps3 die uncharted 2 moet draaien ( kan dit ondersteunen met een videofragment als je wilt ), en als die op HDD staat geïnstalleerd is het muis stil

Mijn 2008-2009 model is zo stil als wat, stiller dan mijn ps3 die uncharted 2 moet draaien
Misschien heb jij een 2006 modelletje PS3?
De Slim is minstens zo stil als de 360 vanaf HDD.
Vergelijken mag, maar geen appels met peren. ;)

Lol je mag geen appels en peren vergelijken maar jij vergelijkt de oude Xbox 360 met de nieuwe PS3 Slim? Beetje vreemd imo

mijn 2009 model maakt ook gewoon een takke herrie...

Same here, ik heb een elite maar vind de herrie eigenlijk niet acceptabel

Ik heb 2009 versie van de Xbox 360 en de 60 GB versie van de PS3,
En die Dvd speler maakt een pleuris van de Xbox.
Als het spel op de HDD wordt geïnstalleerd is hij overigens wel heerlijk stil :)

Vanaf HD hoor je een vrij irri zoem. Maar de dvd drive is helemaal achterlijk inderdaad. Ook recent model en vorige had een rrod. Ik bedoel, vroeger maakten ze toch ook high end stille consoles. Daar moest je niet aankomen met ventilators, laadtijden en kabaal. NES, SNES, Mega Drive, ... . Spelen vanaf cartridge kunnen best wel eens een comeback maken met de zakkende prijzen voor geheugen. Of het wordt allemaal download naar SSD :)

[Reactie gewijzigd door Rinzwind op maandag 26 april 2010 21:41]


De blogpost na deze 'reveal' suggereert alweer dat het misschien een fake is (of probeert er mensen over te doen nadenken).

Link: http://newsoftrockhallelu...king-candy-from-baby.html

Haha en deze blog moet ik serieus hemen? Ik lees alleen maar een troll :)

Dan kunnen we ook eindelijk die baksteen vergelijking laten varen.

Zelf heb ik niet zoveel met al die motion toepassingen eigenlijk. Ik ga wel squashen als ik me wil bewegen. Games wil ik spelen met een controller in m'n handen, gewoon op de bank.

Zwart past inderdaad ook beter bij onze tv :)

Die motion is anders toch wel handig hoor. Toen ik jaren terug van Wii naar PS3 overschakelde was het heel raar dat je niet meer naar het scherm kon wijzen en dergelijke, dus ik denk dat Move en Natal echt wel wat kunnen bijdragen aan de PS3 en 360

Met die motion kun je ook gwn lekker swipen door je menu en op die manier je media beheren :)

Wat hebben al die tweakers toch met squashen, heel veel tweakers (ICT'ers) die ik ken squashen allemaal.. ( inc mij ) :P

De tweakers/ICT'ers die ik ken volleyballen allemaal :P .

Slim? Slim? doe mij maar Silent s.v.p
(ik heb mijn Xbox360 gemodificeert, met andere hardware --> Lian-Li + 2x Noctua opteron CPU coolers = bijna netzo kostbaar als hele xbox)
Voordat microsoft echt in de huiskamer doorbreekt... het stofzuiger geluid moet dan toch verdwijnen.

Wat is daar nog het nut van als je een game aant spelen bent? Dan maken je boxen toch meer geluid dan die hele 360 (Hoop ik in ieder geval voor jou ;) )

Na modificatie, maakt hij minder herrie, is stiller dan de PS3 en Wii...
Ik vond de geluidsproductie tijdens dashboard nogal luid, of tijdens film kijken.
(het is niet alles geluid wat er door de boxen galmt, 't is ook wel eens wat stiller tijdens gamen en films...)

of je hebt een oude of je bent erg gevoelig voor dit geluid. ik hoor mijn 360 nooit wanneer ik game (nog een falcon). films kijken is een ander verhaal. daar hoor je hem wel.

Jeuj de Xbox 360 Slim, ik ben best benieuwd, hij zal ook wel wat stiller zijn, als ik een dvd kijk met m'n xbox vind ik hem toch wel redelijk lawaaierig. Natal is ook leuk.

Maargoed we zullen het van 15 t/m 17 Juni zien, want dan is de E3 :D
«  1  2  3  »

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

Volgende 18:12 Vodafone: Europese release Google Nexus One in mei
Vorige 17:14 Onderzoekers sturen auto met oogbeweging
VNU Media logo Hosted by True

© 1998 - 2012 Tweakers.net B.V. - Alle rechten voorbehouden - Contact - Jouw privacy - Algemene Voorwaarden

Uitgever van:

Website van het jaar 2011