Hoofdcategorieën
Device Settings

Video: Battlefield: Bad Company 2 - Demo tutorial

Door Jurian Ubachs, vrijdag 12 februari 2010 09:57, views: 2.472

Uitgever Electronic Arts heeft een video online gezet waarin de makers van Battlefield: Bad Company 2 wat uitleg geven bij de demo van het schietspel. Bad Company 2 verschijnt op 4 maart voor de Xbox 360, de PlayStation 3 en de pc.

Volgende 09:58 Video: Napoleon Total War - Speelbare facties
Vorige 09:53 X10 Video: Dead Rising 2
Advertentie

Reacties


Even voor mijn info:
De pc versie heeft toch alleen nog maar een beta op dit moment?

Dus ik heb gisteren het spel via steam gekocht om de beta te kunnen spelen om erachter te komen dat de dag erna een demo uitkomt met dezelfde functionaliteit als de beta?

Hopelijk fixen ze wel dat lag probleem: het lijkt wel of ik in iedere server lag heb. Nergens kan je echter zien wat je ping is.

[Reactie gewijzigd door Gamebuster op vrijdag 12 februari 2010 11:12]


op de PC is het een beta, en op de consoles is het demo, voor de console kan iedereen hem downloaden en op de PC is het closed :)
zoiets dacht ik in ieder geval ^^

Je kan al een hele tijd de beta spelen. Je moet jezelf allen al een tijde geleden moeten hebben ingeschreven op de EA site en jezelf opgeven als beta-tester. Een vriend van mij heeft hem ook en nog een paar duizend mensen van over de gehele wereld. Maar zeker dat ik hem ga kopen zodra hij er is :9

Ik speel al lange tijd de Beta. Ik vindt zelf in tank zitten niet fijn hij gaat telangzaam met richten dat had ik zelf niet in battlefield 2 ik vind tegenover het sniperen fijn.

Raoul

Ik vind de gameplay lekker balanced en op het snipen en vehicles is niets aan te merken.
Dat ik nu al 2 soorten hacks voorbij heb zien komen, daar kan ik wel om janken.

eerst de namehack zodat je niet makkelijk te bannen bent, en ten tweede kun je een soldiername zo lang maken als je wilt.
Dus als je dan iets zegt staan er 4 regels in het scherm bij iedereen met een door jouw gekozen tekst.
Dát vind ik ZO laag, die mensen moesten spontaan een heftige ziekte krijgen.

Verder is de buddylist nog niet functioneel en is de serverbrowser nog wat sloom.
De game start wel lekker rap op, en je zit zo van het menu weer in een server.
De maps laden snel en de squadmanagement is super.

Wat ik wel erg mis, zijn simpele commando's als "ja" / "nee" / "thanks" en "I need ammo" etc.

Verder begrijp ik niet waarom de game uberhaupt op iets anders dan de PC is verkocht. Een FPS zoals deze lijkt me zoiets als rolstoelvoetbal op een console.

Nou, nou dj terrabyte,

Ik ben het helemaal niet met jou eens. Als je de game speelt op een PS3 of een Xbox360
dan komen er pas echte skills bij kijken. Het is wel erg simpel om met je muis wat dingen aan te wijzen, De echte kunst zit hem in het beheersen van een controler en sticks.
dit is een stuk moeilijker dan als een retard op je muis te klikken.

Je hebt een punt, als PC gebruiker heb je dan ook een vette vette voorsprong.
Je gaat met iemand in een rolstoel ook niet even een weddenschap houden wie de beste keeper is.

Een console is netzoiets, als jij met die controls (die zwaar lijken op een electrische rolstoel) mij kunt pwnen (ik met mn G9 muisje + Reclusa TB van MS), dán heb je skills.

FPS & Console is netzoiets als een lekker glas cola maar dan opgewarmd.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

Volgende 09:58 Video: Napoleon Total War - Speelbare facties
Vorige 09:53 X10 Video: Dead Rising 2
VNU Media logo Hosted by True

© 1998 - 2012 Tweakers.net B.V. - Alle rechten voorbehouden - Contact - Jouw privacy - Algemene Voorwaarden

Uitgever van:

Website van het jaar 2011