Apple heeft een tweede firmware-update voor de 27"-iMac uitgebracht, die de problemen met schermflikkeringen moet verhelpen. In afwachting van onderzoek naar de oorzaak zou de productie van deze iMacs inmiddels zijn gestaakt.
Een maand na het verschijnen van de 27-inch iMac Graphics Firmware Update 1.0 heeft Apple een tweede firmwareversie uitgebracht, die dit keer 27-inch iMac Display Firmware Update 1.0 is genoemd. Deze firmware moet de schermflikkeringen te lijf gaan. Dat is echter niet het enige probleem dat Apple met het scherm zijn populaire all-in-one heeft. Zo melden sommige gebruikers problemen met een gele waas. Anderen rapporteerden breuken in de glasplaat, maar die klacht lijkt inmiddels tot het verleden te behoren.
Eerder verlengde Apple de levertijd van de geplaagde desktop al naar drie weken. Volgens HardMac heeft de fabrikant uit Cupertino de productie inmiddels echter geheel stilgelegd; de 27"-iMac zal pas weer geproduceerd worden als er een definitieve oplossing voor de schermflikkeringen en de gele waas is gevonden. Apple verontschuldigde zich in december voor de leveringsproblemen maar schreef die toe aan de hoge vraag in plaats van aan technische mankementen. Maandag bleek echter dat de fabrikant de problemen wel degelijk op de radar heeft.

| 'Een op de vier huishoudens heeft digitale recorder in huis' | |
| Nintendo bundelt Monster Hunter Tri met Wii Speak |
Door ![Reactie uitklappen [show]](http://tweakimg.net/g/if/comments/button_down.png)
