Ppppfff
Timmeren is ook een manier van denken...
Alles is een manier van denken!! Elke handeling verreist .. je snapt me wel niet? Ik heb geen zin om miereneukerige discussies te houden over OO en manier van denken. OO is een manier van programmeren, het niet toepassen van OO is inefficient, en kan leiden tot een slechte performance van je toegepaste (van library is dan al geen sprake) code. Als je dat niet inziet ga je zelf maar terug de boeken in, waarom denk je dat het uberhaupt bestaat ehhhhh efficienter met je library omgaan?
Het creatief zijn in oplossingen is natuurlijk dus ook een sleutel tot succes, maar dat geld met alles zo.
@ hierbeneden, als je objecten verkeerd gebruikt heb je ook nog wat te leren dus ...
Ik verander me statement voor de iets mindere creatievere mensen:
"Het niet toepassen van OO of het half toepassen van OO, "KAN" leiden tot slechte peformance en efficienty" (maarja met zo'n statement kun je natuurlijk alle kanten uit..)
Maargoed wie ben ik met 10 jaar werkervaring, ik ben vast ook de enige die zegt dat Doctrine

ruk is ...
ik ga weer verder met me "efficiente" ORM, waar je toch echt OO voor nodig heb (doen en denken)
@Door EvilB2k, woensdag 3 februari 2010 13:50
right, ik heb geen flauwbenul waar je reactie op slaat?

Als je een porsche de sloot in rijd is hij ook niet meer de snelste? lol
Je kunt toch zodanig programmeren dat je voor 1 oplossing ipv 20 maar 5 regels nodig hebt? dat kan o.a. door denken (dohhhh) en goed toepassen van een library en/of code?
[Reactie gewijzigd door Mister_X op woensdag 3 februari 2010 14:15]
Maargoed wie ben ik met 10 jaar werkervaring,
Ook ik programmeer nu al behoorlijk wat jaren, maar op de dag dat ik een dergelijke opmerking maak, vind ik dat mijn baas mij mag ontslaan (ook al heb ik 40 jaar ervaring!). Elke dag leer ik weer wat nieuws en andere mensen hebben nou eenmaal langer en beter nagedacht (of relevantere ervaring) over zaken waar ik wat minder tijd voor had.
huh, wat?? nooit gedaan? Ik doe niet anders joh!!! Als je het niet doet ben je in mijn ogen slecht bezig,
Ppppfff
dat kan o.a. door denken (dohhhh)
heb je ook nog wat te leren dus ...
Ik verander me statement voor de iets mindere creatievere mensen:
Aan deze reacties is je 10 jaar werkervaring in ieder geval niet af te lezen.
Op deze site zitten duizenden tweakers die (net als jij) programmeren om de kost te verdienen (alhoewel ik gezien de manier waarop je reageerd vermoed dat je werkervaring wat aangedikt is). Van elkaar leren levert in ieder geval meer op, dan iedereen indirect als incompetent te bestempelen en te kleineren in zijn of haar mening.
edit: kleine wijzigingen.
[Reactie gewijzigd door Laurens-R op woensdag 3 februari 2010 17:07]
Dat zijn jou woorden, ik bestempel niemand als incompetent, ik word er alleen zo moe van dat je hier op de frontpage niets 'vanzelfsprekend is' alles moet benadrukt worden want anders word je verkeerd begrepen, elke detail van je argument (hoe vanzelf sprekend het ook is) moet je eraan toevoegen want anders 'klopt het niet'.
Zoek voor de gein eens op mijn nick op het forum, iedereen begint ergens.
@ncoesel
nee dat snap ik, maar moet je dat nou benadrukken, ik weet heus wel wat een library is, moet ik dan ook nog zeggen wat er in een library hoort? (alles in feite wat je wilt bewaren aan code ...)
Een zekere zin is het als nadeel te zien van PHP dat men nu -nog- steeds die OO wel-of-niet discussie voert. In veel andere moderne talen (Java, C#, C++, Objective-C, ...) is dit tegenwoordig een complete non-discussie, iets wat mensen zich misschien nog herinneren van een decennium of meer geleden.
Daar tussendoor is al de discussie geweest van wel of niet ORM en tegenwoordig ligt de focus zo'n beetje op wel of niet concurrent programmeren.
Om NU nog te discusseren over wel of niet OO... het voelt gewoon een beetje raar aan eigenlijk...