Hoofdcategorieën
Device Settings

'Sony snijdt in personeelsbestand Studio Liverpool'

Door Jan Laros, dinsdag 2 februari 2010 09:19, views: 5.633

Sony Computer Entertainment halveert mogelijk het aantal werknemers van zijn ontwikkelstudio in Liverpool. De ontslagen, naar buiten gebracht door werknemers van de studio zelf, zouden het gevolg zijn van reorganisatie.

Bronnen binnen de studio melden dat ongeveer de helft van de werknemers binnenkort op straat staat, zo meldt website Develop. Vorige week maakte de fabrikant al bekend dat er een reorganisatie van de studio in Liverpool zat aan te komen, omdat een aantal lopende projecten werd afgebroken. Het is nog niet bekend om hoeveel werknemers het gaat. Wel wordt verwacht dat Sony Computer Entertainment de werknemers in een andere studio onderdak zal bieden.

Sony-logoStudio Liverpool werd in 1984 onder de naam Psygnosis opgericht en baarde opzien door het opleveren van onder andere games in de Lemmings-franchise. Later werd het bedrijf overgenomen door Sony Computer Entertainment en was het verantwoordelijk voor games als Wipeout Fusion en Destruction Derby. De reorganisatie zal geen gevolgen hebben voor het voortbestaan van de studio; Sony liet vorige week al weten dat de studio ook na de reorganisatie een 'belangrijk onderdeel' van Sony's World Wide Studios blijft.

Volgende 09:45 Nieuwe smartphone draait onaangekondigde nieuwe versie Windows Mobile
Vorige 08:57 VLC media player 1.1 krijgt ondersteuning voor extensies
Advertentie

Reacties


Erg netjes dat (voor zoveel mogelijk?) medewerkers onderdak krijgen in een andere studio ipv werkeloos thuis zitten.

Ben benieuwd of dat een studio is waar Sony alsnog eigenaar van is, of dat andere studio's naarstig op zoek zijn naar werknemers

Zoiets komt bij mij over als het weg pesten van je werknemers zodat je ze geen "cadeau" mee hoeft te geven :D

Hoezo?? Jij word liever ontslagen met een kleine bedrag, dan gewoon een baan houden...??

Hoop nu nog wel op content voor wipeout HD (acid????)

Waarom geen Destruction Derby meer ?

Ik hoop dat dit ze niet belemmerd om toffe games te blijven maken. Wipeout HD Fury is een van mijn favoriete games.

Nieuwe Destruction Derby met vette online MP modus :) ach ja, zal wel nooit komen.

Die arme mensen. Hoeveel moesten er naar het ziekenhuis met snijwonden...?

Wel jammer... ik hoop nog steeds op een PC versie van wipeout..., al is het maar een namaak van een andere developer.

[Reactie gewijzigd door Gamebuster op dinsdag 2 februari 2010 21:04]

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

Volgende 09:45 Nieuwe smartphone draait onaangekondigde nieuwe versie Windows Mobile
Vorige 08:57 VLC media player 1.1 krijgt ondersteuning voor extensies
VNU Media logo Hosted by True

© 1998 - 2012 Tweakers.net B.V. - Alle rechten voorbehouden - Contact - Jouw privacy - Algemene Voorwaarden

Uitgever van:

Website van het jaar 2011