Het aantal gebruikers van het torrentprogramma µTorrent is in een jaar tijd bijna verdubbeld. Dat zeggen de ontwikkelaars van het programma. Volgens de makers stijgt het gebruik van p2p-diensten nog altijd.
Het aantal maandelijkse gebruikers van µTorrent, een relatief licht programma om torrents te downloaden, ligt rond de 52 miljoen. Dat was aan het begin van het jaar nog 28 miljoen, claimen de ontwikkelaars van het programma in gesprek met website Torrentfreak.
Daarmee lijkt het gebruik van p2p niet af te nemen, ondanks de opkomst van streamingdiensten en de recente rechtszaken tegen grote torrentsites als The Pirate Bay en Mininova. Het is onduidelijk of en hoeveel het verkeer via p2p in 2009 is toegenomen.
[Reactie gewijzigd door JohnAD op zondag 27 december 2009 19:31]
[Reactie gewijzigd door MicGlou op zondag 27 december 2009 17:05]
[Reactie gewijzigd door SuperNull op maandag 28 december 2009 00:29]
The code has also been employed by BitTorrent, Inc. as the basis for version 6.0 of the BitTorrent client, a re-branded version of µTorrent.
[Reactie gewijzigd door weebl15 op zondag 27 december 2009 15:54]
[Reactie gewijzigd door robvanderaart op zondag 27 december 2009 16:10]
Op dit item kan niet meer gereageerd worden.
Populair: Android Tablets Samsung Websites en communities Mobiele telefoons Google Microsoft Sony Games Politiek en recht
© 1998 - 2013 Tweakers.net B.V. Contact Over Tweakers Jouw privacy Algemene voorwaarden Cookies
Tweakers wordt uitgegeven door De Persgroep en wordt gehost door True